Kayıt & İletişim

eğitim koçluğu fiyatları

Eğitim koçluğu sistemimize kayıt olmak için aşağıdaki mail adresinden iletişime geçerek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ne varsa çekinmeden sorabilir ve kafanızdaki soru işaretlerini dile getirebilirsiniz. Ekibimiz size en geç 1 iş günü içerisinde dönüş sağlamış olacaktır. Eğer mail konusunda sorun yaşıyorsanız Instagram üzerinden @onlinekocunuz hesabımıza da aynı şekilde çekinmeden yazarak bilgi alabilirsiniz.

Kayıt İçin

Kurumsal Bir Şirketiz!

Tabii ki! Kurumumuz Unifestal Eğitim Danışmanlığı Limited Şirketi’ne bağlıdır ve her şey yasal prosedürlere uygun olarak yapılır. Verdiğimiz her hizmet faturalandırılır ve size mail olarak gönderilir. Her ne kadar piyasadaki diğer kurumlar bu konuya çok önem vermeyip fatura kesmemek için çeşitli yollar arasalar da biz bu konuda çok hassasız. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren her şeyi olması gerektiği gibi yürütüyoruz.

Eğitim Koçluğu Herkese Açık

Eğitim koçluğu hizmetimizden LGS, TYT-AYT, KPSS, DGS ve YDS sınavlarına hazırlanan herkes yararlanabilir. Ayrıca öğrencilerin içinde bulunduğumuz yılda sınava girmelerine de gerek yoktur. Mesela TYT-AYT için ara sınıflardan okuyan 9,10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz; LGS için de 6 ve 7. sınıf öğrencileri de hizmetimizden yararlanabilir.

Kendine İnan!

Tabii ki, ister liseden yeni mezun olmuş olun ister 42 yaşında yeniden üniversite okumaya karar vermiş olun hiç fark etmez. Önemli olan bu yola çıkmış olmanız ve bu yolda emek vermeye çalışan herkese kapımız sonuna kadar açık. Önemli olan ne kadar sene kaybettiğiniz değil, hayallerinize ne kadar ulaşmak istediğiniz! Eğitim koçluğu hizmetimizle her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Siz ne zaman isterseniz! Eğitim koçluğu hizmetimize istediğiniz an bize mail üzerinden başvuru yaparak kayıt olabilirsiniz. İster yazın ister sene ortası olsun kontenjanımız olduğu sürece sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Zaman Kaybetmeyin!

Fakat takdir edersiniz ki bizimle çalışmaya ne kadar erken başlarsanız sizleri o kadar hızlı tanıyıp sınava yönelik ders çalışma temposuna o kadar kısa sürede girmiş olursunuz. O yüzden sizlere tavsiyemiz, ertelemek yerine şimdi harekete geçin!

Siz Çalıştıkça Biz Yanınızdayız!

Bu da çoğunlukla size bağlı. Eğitim koçluğu hizmetimiz aylık periyotlar halinde olduğu için 1 ay aldıktan sonra dilerseniz diğer ay bırakabiliyorsunuz. Bazı durumlarda ise eğer size faydalı olamadığımızı hisseder ve çalışma temponuzu beğenmezsek diğer ay siz yenilemek isteseniz bile maalesef yenilemenizi gerçekleştirmiyoruz. Fakat uyum içinde çalıştığımız ve siz elinizden geleni yaptığınız sürece siz de isterseniz sınava kadar olan süreci beraber geçirmekten mutluluk duyarız!

Maalesef hayır. Takdir edersiniz ki sitedeki birkaç cümleyle koçlarımızı tanıyamazsınız ve sizin için en iyisinin hangisinin olduğunu belirlemeniz çok zor. Bu yüzden başlangıçta herkesle telefonda bizzat kendim (Kemal Keskin) konuşup birlikte ona özel hazırlayacağımız başlangıç programını yaparken sizi az çok tanıyıp size en faydalı olacak koçu ben seçiyorum.

En önemlisi sizin memnuniyetiniz!

Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok çünkü eğitim koçluğu hizmetimiz tamamen sizin memnuniyetiniz düşünülerek hazırlanmıştır. İçiniz rahat olsun 🙂

Hiç fark etmez çünkü zaten her alanda deneyimli daha önce bu alanlardaki öğrencilere koçluk yapmış ve başarılı olmuş ekip arkadaşlarımız var. O yüzden hangi alandan olduğunuz önemli değil yeter ki çalışmak istediğinize emin olun 🙂

Hayır yok. Koçluğu online bir şekilde sizlerle telefonda konuşarak yaptığımız için internet bağlantısı ve aramalara cevap verebildiğiniz bir telefon sizin için yeterli olacaktır.

Kesinlikle yok, eğitim koçluğu ile sizlerle haftada bir ödevlendirme ve ödev kontrolü için görüşüyoruz. Bu görüşmelerde bizlere kafanıza takılan her şeyi dilediğiniz gibi sorabiliyorsunuz. Ayrıca acil durumlarda WhatsApp üzerinden de bizlere yazıp iletişime geçebiliyorsunuz.

Bizi bi abiniz / ablanız olarak kabul edin!

Bizler ile sizin arasında bir resmiyet olmasını kesinlikle istemiyoruz. Bizleri bir abiniz / ablanız olarak görmenizi ve bu rahatlıkta konuşmanızı bekliyoruz. Amacımız sizleri rahatlatıp beraber sizin için en doğru olana karar vermek, sizleri strese sokmak değil 🙂

Bu biraz size bağlı. Dershane kişiye göre çok faydalı da olabilir çok zararlı da. Üniversite sınavı için bir öğrencinin elini kirletmesi şart. Ne demek istiyoruz? Kendi başına oturup soru çözmeye çalışması, soru tipleri görmesi gerekiyor. Çünkü sınav zekadan çok soru tipleri görmeyi ve bu soru tiplerini hızlı çözebilmenizi ölçüyor.

Dershaneye gitmeden halledebilir miyim?

Eğer siz mezunsanız ve çok fazla konu eksiğiniz yoksa veya kendi başınıza oturup çalıştığınızda hiç bilmediğiniz konuları anlayabiliyorsanız dershaneye gitmeniz size faydadan çok zarar getirebilir. Tabii ki deneme sınavlarına girmek çok önemli fakat çoğu dershane onun için ayrı kayıt açıyor ona kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca dershanenin en önemli avantajlarından biri de sorularınızı çözdürebilmeniz ama bildiğiniz gibi çoğu kitap artık video çözümlü, olmayanlar için de özel ders alarak çok daha ucuza ve daha kısa sürede bu sorunu da halledebilirsiniz.

Dershanesiz Türkiye 67. si

Tabii en önemli korkunuz da dershanesiz bir düzen oturtamamak. İşte o noktada eğitim koçluğu hizmetimiz devreye giriyor. Sizi sürekli diken üstünde tutarak ve haftalık programınızı saati saatine takip ederek aslında dershaneden çok daha sıkı bir düzene sokmuş oluyoruz. Bunun en önemli kanıtı da Öğrencimiz Selma. Kendisi 12. sınıfta açık lisede okuyup dershaneye gitmeden Türkiye 67. si oldu. Buradan onun hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.