Ekibimiz

Samimiyet, Güven ve Profesyonellik

Koçluk ekibimiz tamamen sınav dönemini derece yaparak tecrübe etmiş aynı zamanda da koçluk eğitimi alıp sertifika alarak uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Bunun yanında hizmetimizi profesyonel olarak desteklemek için psikolog, diyestiyen ve psikolojik danışmanlarla da işbirliği yaparak sizlerle hem Abi / Abla samimiyetini hem de bilimsel metotlarla hazırlanmış içerikleri buluşturmayı amaçlıyoruz!

Etik Anlayışımız

Eğitim koçu sadece derslerinizle ilgilenmez aynı zamanda sizin moralinizle, aile hayatınızla ve arkadaşlık ilişkilerinizle de ilgilenir. Bir eğitim koçu için derslerinize etki edebilecek her etken değerlendirilmesi ve ilgilenilmesi gerekir. Öğrenci ile arasında bir mesafe olmaz çünkü onlar abi kardeş gibidirler.

Eğitim Koçu Her Zaman Yanınızda!

Öğrenci ne zaman kendini yalnız veya güçsüz hissetse onun yanında olmalıdır. Çünkü gerçek bir eğitimci maddiyattan çok maneviyata önem vererek iletişim kurduğu kişiye yaklaşır ve bu ölçüde onunla konuşur. Her zaman önceliği öğrencinin çıkarları ve başarısıdır. Sizlere bizim etik anlayışımızı özet geçmek ve ekibimizin size nasıl yaklaşacağını anlatmak istedik. Birlikte mutlu olmak ve mutlu etmek dileğimizle…