online koçluk nedir?

Sınav döneminde herkesin desteğe ihtiyacı vardır. Bunu bazılarımız dershaneye giderek, bazılarımız da sadece okulla karşılamaya çalışırız. Fakat hayatımızın bu en kritik döneminde bizi günü gününe takip eden, motivasyonumuzu kaybetmememizi sağlayan ve sınavla ilgili bizi bunaltan soruları rahatlıkla sorabileceğimiz birilerine çok ihtiyaç duyarız. Hayallere giden bu zorlu sınav sürecinde Online Koçluk – LGS Koçu sistemi işte tam da bu ihtiyacı gidermek için sizler için var. Ama ne yaptığımızı anlatmadan önce sizinle nasıl bir iletişimde bulunduğumuzu görmeniz açısından lütfen aşağıdaki videoyu izleyin 🙂

Birlikte çalıştığınız süre boyunca bu uygulamaları düzenli olarak kullanacağız. Bu yüzden kayıt olmadan önce uygulamaları indirebilir ve nasıl kullanıldıklarına göz atabilirsiniz.

Nasıl Bir Yöntem İzliyoruz?

LGS Koçu sisteminde 1 ay sizinle birlikte çalışıyoruz. Öncelikle telefon ile iletişime geçiyor ve beraber interaktif olarak takip sistemimiz üzerinden haftalık çalışma programınızı hazırlıyoruz. En doğru program kişinin kendisinin yaptığı programdır. Bu nedenle öğrenci koçu sisteminde size direkt olarak hazır bir program vermeyip sizinle birlikte, sizi tanıyarak sizin için en uygun programı belirlemeyi hedefliyoruz. LGS öğrencilerine kurucmuz Kemal Bey bizzat kendisi koçluk yaparak onlarla özel olarak ilgilendiğini ayrıca belirtmek isteriz.

Kendi İlerleyişinizi Görün

LGS koçu sistemi ile sizinle beraber oluşturduğumuz programı online ortama aktararak bizimle geçirdiğiniz süre boyunca yaptığınız her şeyin (soru sayısı, deneme netleri, doğru ve yanlışların istatiksel grafikleri vs.) kaydını tutuyoruz. Bu sayede gelişiminizi somut bir şekilde haftalık ve aylık olarak takip etmiş oluyoruz. İlk olarak hangi etütleri yapıp hangilerini yapmadığınızı ve haftalık soru hedeflerini takip edebildiğimiz için, kaytarma şansını ortadan kaldırmış oluyoruz. Aynı zamanda herhangi bir gelişme gözlemleyemediğimiz durumlarda da istatistikler yardımı ile anında müdahale etme şansımız oluyor. Sayfanın en altında bulunan videodalardan haftalık ödevlendirme ve günlük takibinizi nasıl yaptığımızı ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

LGS Koçu
LGS Ders Çalışma Programı

LGS koçu sisteminde her hafta yapılan çalışma programını tekrar değerlendirip ona göre düzenlemeler yapıyoruz. Günlük olarak doldurduğunuz tablolar sayesinde hem yaptığımız haftalık programın günlük takibi konusunda hem de motivasyon noktasında sıkı bir disiplinle sizinle her an irtibat halindeyiz. Günlük takiplerde hangi dersten kaç soru çözdüğünüzün kaydının tutulması sayesinde hafta bitiminde geriye dönüp baktığınızda, hangi dersten ne kadar çalıştığınıza rahatlıkla bakabiliyorsunuz.

Çalıştığınıza İkna Olun

LGS Koçu
Soru Takip Tablolarımız

Bir öğrenciyi sınav döneminde en çok motive eden şey, onu çalışıp çalışmadığına ikna edebilmektir. LGS koçu hizmetiyle birlikte bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren çözdüğünüz her sorunun kaydı tutulduğundan 4-5 ay sonra beraber geriye dönüp baktığımızda bu zamana kadar her dersten toplam kaç soru çözdüğünüzü ve bu sayede de nerelere takviye yapmamız gerektiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca öğrencilere ara ara gelen “Acaba iyi çalışmadım mı?” sorusuna somut bir şekilde cevap vermiş olarak kendilerine olan güvenin her geçen gün artmasına da yardımcı oluyoruz.

Ödevlendirme

Haftalık düzenli olarak verilen ödevler ve hedeflerle her hafta ayrı bir motivasyonla ve geçen haftadan daha iyi olma çabası içerisinde çalışabiliyorsunuz. Beraber istişare ederek belirlediğimiz bu ödevler sayesinde öğrencilerimiz masanın başına geçtiğinde ne çalışacağını düşünmek zorunda kalmıyor ve ödevleri yetiştirmeye çalışmanın arzusuyla daha verimli çalışmış oluyor.

Deneme Analizi

Sınav dönemindeki belki de en önemli şey konu eksiklerimizi saptamak ve bunlara yönelik önlemler almaktır. LGS koçu sisteminde tablolarımız ve grafiklerimiz sayesinde ders ders net grafiklerinizi ve derslere özel en çok yanlış yaptığınız konuları tek bakışta görebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Böylece sizlerle birlikte bunlara yönelik önlemler alıp bu konulardaki yanlışlarınızı azaltmaya çalışıyoruz.

Neden Biz?

Piyasada bizim gibi yüzlerce LGS koçu bulabilirsiniz, peki neden biz? Öncelikle biz, sizin aranızdan daha yeni çıktık ve psikolojinizi rahatlıkla anlayabiliriz. Ayrıca LGS koçu olduğunu iddia eden ve bu işi saatlik görüşmeler halinde yapan insanların öz geçmişlerini incelediğinizde rahatlıkla görebilirsiniz ki çoğunun (neredeyse hepsinin) sınav döneminde herhangi bir başarıları yoktur.

Emin olun sizin de rahatlıkla alabileceğiniz bir eğitimle kendilerini LGS koçu ilan edip büyük paralar kazanmayı amaçlıyor çoğu koç. Bizim hedefimiz ise çok farklı! Biz kazandırmak, birlikte mutlu olmak istiyoruz. Görüşme sınırı olmadan size bir rehber olmayı amaçlıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda “İnsanların mutluluklarına, hayallerine vesile olduk.” diyebilmek istiyoruz.

En İyi Arkadaş: LGS Koçu

Sınav döneminde her an ulaşabileceğiniz ve rahat rahat stresinizi atıp içinizi dökebileceğiniz bu ekip, geleceğe adım atmanızda daima yanınızda olmaya çalışacak. Birlikte sınav ve gelecek kaygısını yenmeye çalışıp, edindiğimiz tecrübeler ve hocalarımızdan öğrendiklerimizi sizlere aktararak bu dönemi sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalışacağız.

Ayrıca piyasadaki yüzlerce kaynak arasından hangilerinin kaliteli olduğunu sizlere önerecek, bizim özel olarak hazırlamış olduğumuz tabloları da sizlere göndereceğiz. Kayıt olduğunuzda tüm süreç şirketimiz Unifestal Eğitim Danışmanlığı LTD. ŞTİ. güvencesiyle ilerler ve vermiş olduğumuz her hizmet faturalandıralarak size gönderilir.

Sertifikalarımız

Verdiğimiz Hizmetler

Haftalık Program Oluşturma

Telefonda karşılıklı fikir alışverişi yaparak size en uygun programı bulmaya çalışıyoruz.

Günlük Takip

Haftalık olarak gün gün dolduracağınız verilerle hafta boyunca sizi günlük olarak takip ediyor, hafta bitiminde de sizi arayarak bu verileri birlikte değerlendiriyoruz.

(Kendinizi birine karşı sorumlu hissetmek üzerinizde ekstra bir motivasyon oluşturur.)

Psikolojik Destek

Sizin aynı zamanda bir abiniz/ablanız olarak, her an yanınızda olduğumuzu ve bizimle her türlü sorunuzu paylaşabileceğinizi de unutmayın!

Haftalık Ödevlendirme

Haftalık olarak hangi kaynaklardan hangi konuları bitirmemiz gerektiğini beraber kararlaştırarak sizlere haftalık olarak ödevler verip bunların kontrolünü sağlıyoruz.

Kaynak Tavsiyesi

Bu kısa zamanda çözdüğümüz kaynakların önemi zaman kaybetmemek açısından çok önemli. Sizlere seviyenize göre en doğru kaynakları önerip mümkün olduğunca boşa zaman kaybetmenizi önlemeye çalışacağız.

Güvenilir

Hizmetimiz tamamen yasal olup program başlangıcında şirketimiz tarafından faturalandırılmaktadır.

Yazdırılabilir Tablolar

Size göndereceğimiz yazdırılabilir PDF takip tablolarımız ile sonrasında koçluğu bıraksanız bile ömür boyu kullanabileceğiniz uzmanlar tarafından özenle hazırlanmış takip tablolarına sahip olacaksınız.

Online Kütüphane

7/24 açık online kütüphanemiz ile öğrencilerimize görüntülü olarak birlikte ders çalışabilecekleri bir ortam sağlıyoruz.

Birlikte Uyanma!

Türkiye’nin en büyük ve tek partner eğitim Discord sunucumuzda öğrencilerimiz günaydın kanalında birlikte uyanıyor ve motive oluyor!

Kimlere koçluk yaptık?

0

YKS
öğrencisi

0

Ara sınıf
(9,10,11. Sınıf)

0

KPSS & DGS
öğrencisi

0

LGS
öğrencisi

Gezegenimize Hoşgeldin!

Sınav döneminde bazen sanki sadece biz ders çalışıyormuşuz gibi gelir. Hele ki çevremizdekiler kötüyse kendimizi bazen dünyanın en çalışkan insanı sanabiliriz. Ya da tam tersi, bazen o kadar isteksiz oluruz ki çevremizde çalışan birilerini görüp motive olmak isteriz. Eğer bu hisleri siz de yaşıyorsanız hepinizi gezegenlerimize bekleriz 🙂

Bu gezegende güneş çok güzel doğuyor!
Bu gezegende güneş çok güzel doğuyor!

Gezegen halkı olarak (öğrencilerimiz) her sabah Gezegen Uyandırma Şeflerinin (Tabii ki biz oluyoruz 🙂 günaydın mesajına o gün kaçta uyandıysak cevap veriyoruz. Yani mesela siz uyandığınızda saat 7 ve cevap vermek için girdiğinizde bir de bakıyorsunuz ki diğerleri 5’te kalkıp çalışmaya başlamış bile! Böylece hem erken kalkmak için sizin için ekstra bir motivasyon olmuş oluyor hem de tek ders çalışanın siz olmadığı acı gerçeğiyle her sabah yüzleşmiş oluyorsunuz. Bu uygulamayı başlattığımızdan beri öğrencilerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık ama tabii ki uygulamaya katılmak zorunlu değil. Önemli olan sizin verip alıp almamanız.

Öğrenci koçluğu sistemimizle ilgili sık sorulan sorular;

Kurumsal Bir Şirketiz!

Tabii ki! Kurumumuz Kemal Keskin Şahıs Şirketi’ne bağlıdır ve her şey yasal prosedürlere uygun olarak yapılır. Verdiğimiz her hizmet faturalandırılır ve size mail olarak gönderilir. Her ne kadar piyasadaki diğer kurumlar bu konuya çok önem vermeyip fatura kesmemek için çeşitli yollar arasalar da biz bu konuda çok hassasız. Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren her şeyi olması gerektiği gibi yürütüyoruz.

Kapımız Herkese Açık

Öğrenci koçluğu hizmetimizden LGS, TYT-AYT, KPSS, DGS ve YDS sınavlarına hazırlanan herkes yararlanabilir. Ayrıca öğrencilerin içinde bulunduğumuz yılda sınava girmelerine de gerek yoktur. Mesela TYT-AYT için ara sınıflardan okuyan 9,10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz; LGS için de 6 ve 7. sınıf öğrencileri de hizmetimizden yararlanabilir.

Kendine İnan!

Tabii ki, ister liseden yeni mezun olmuş olun ister 42 yaşında yeniden üniversite okumaya karar vermiş olun hiç fark etmez. Önemli olan bu yola çıkmış olmanız ve bu yolda emek vermeye çalışan herkese kapımız sonuna kadar açık. Önemli olan ne kadar sene kaybettiğiniz değil, hayallerinize ne kadar ulaşmak istediğiniz! Öğrenci koçluğu hizmetimizle her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Siz ne zaman isterseniz! Öğrenci koçluğu hizmetimize istediğiniz an bize mail üzerinden başvuru yaparak kayıt olabilirsiniz. İster yazın ister sene ortası olsun kontenjanımız olduğu sürece sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Zaman Kaybetmeyin!

Fakat takdir edersiniz ki bizimle çalışmaya ne kadar erken başlarsanız sizleri o kadar hızlı tanıyıp sınava yönelik ders çalışma temposuna o kadar kısa sürede girmiş olursunuz. O yüzden sizlere tavsiyemiz, ertelemek yerine şimdi harekete geçin!

Siz Çalıştıkça Biz Yanınızdayız!

Bu da çoğunlukla size bağlı. Öğrenci koçluğu hizmetimiz aylık periyotlar halinde olduğu için 1 ay aldıktan sonra dilerseniz diğer ay bırakabiliyorsunuz. Bazı durumlarda ise eğer size faydalı olamadığımızı hisseder ve çalışma temponuzu beğenmezsek diğer ay siz yenilemek isteseniz bile maalesef yenilemenizi gerçekleştirmiyoruz. Fakat uyum içinde çalıştığımız ve siz elinizden geleni yaptığınız sürece siz de isterseniz sınava kadar olan süreci beraber geçirmekten mutluluk duyarız!

Maalesef hayır. Takdir edersiniz ki sitedeki birkaç cümleyle koçlarımızı tanıyamazsınız ve sizin için en iyisinin hangisinin olduğunu belirlemeniz çok zor. Bu yüzden başlangıçta herkesle telefonda bizzat kendim (Kemal Keskin) konuşup birlikte ona özel hazırlayacağımız başlangıç programını yaparken sizi az çok tanıyıp size en faydalı olacak koçu ben seçiyorum.

En önemlisi sizin memnuniyetiniz!

Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok çünkü öğrenci koçluğu hizmetimiz tamamen sizin memnuniyetiniz düşünülerek hazırlanmıştır. İçiniz rahat olsun 🙂

Hiç fark etmez çünkü zaten her alanda deneyimli daha önce bu alanlardaki öğrencilere koçluk yapmış ve başarılı olmuş ekip arkadaşlarımız var. O yüzden hangi alandan olduğunuz önemli değil yeter ki çalışmak istediğinize emin olun 🙂

Hayır yok. Koçluğu online bir şekilde sizlerle telefonda konuşarak yaptığımız için internet bağlantısı ve aramalara cevap verebildiğiniz bir telefon sizin için yeterli olacaktır.

Kesinlikle yok, sizlerle haftada bir ödevlendirme ve ödev kontrolü için görüşüyoruz. Bu görüşmelerde bizlere kafanıza takılan her şeyi dilediğiniz gibi sorabiliyorsunuz. Ayrıca acil durumlarda WhatsApp üzerinden de bizlere yazıp iletişime geçebiliyorsunuz.

Bizi bi abiniz / ablanız olarak kabul edin!

Bizler ile sizin arasında bir resmiyet olmasını kesinlikle istemiyoruz. Bizleri bir abiniz / ablanız olarak görmenizi ve bu rahatlıkta konuşmanızı bekliyoruz. Amacımız sizleri rahatlatıp beraber sizin için en doğru olana karar vermek, sizleri strese sokmak değil 🙂

Bu biraz size bağlı. Dershane kişiye göre çok faydalı da olabilir çok zararlı da. Üniversite sınavı için bir öğrencinin elini kirletmesi şart. Ne demek istiyoruz? Kendi başına oturup soru çözmeye çalışması, soru tipleri görmesi gerekiyor. Çünkü sınav zekadan çok soru tipleri görmeyi ve bu soru tiplerini hızlı çözebilmenizi ölçüyor.

Dershaneye gitmeden halledebilir miyim?

Eğer siz mezunsanız ve çok fazla konu eksiğiniz yoksa veya kendi başınıza oturup çalıştığınızda hiç bilmediğiniz konuları anlayabiliyorsanız dershaneye gitmeniz size faydadan çok zarar getirebilir. Tabii ki deneme sınavlarına girmek çok önemli fakat çoğu dershane onun için ayrı kayıt açıyor ona kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca dershanenin en önemli avantajlarından biri de sorularınızı çözdürebilmeniz ama bildiğiniz gibi çoğu kitap artık video çözümlü, olmayanlar için de özel ders alarak çok daha ucuza ve daha kısa sürede bu sorunu da halledebilirsiniz.

Dershanesiz Türkiye 67. si

Tabii en önemli korkunuz da dershanesiz bir düzen oturtamamak. İşte o noktada öğrenci koçluğu hizmetimiz devreye giriyor. Sizi sürekli diken üstünde tutarak ve haftalık programınızı saati saatine takip ederek aslında dershaneden çok daha sıkı bir düzene sokmuş oluyoruz. Bunun en önemli kanıtı da Öğrencimiz Selma. Kendisi 12. sınıfta açık lisede okuyup dershaneye gitmeden Türkiye 67. si oldu. Buradan onun hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz

Öğrenci Yorumları