Merhaba! Online Koçluk için burada olduğunu biliyorum. Hadi tanışalım! Ekibimiz

online koçluk nedir?

Sınav döneminde herkesin desteğe ihtiyacı vardır. Bunu bazılarımız dershaneye giderek, bazılarımız da sadece okulla karşılamaya çalışırız. Fakat hayatımızın bu en kritik döneminde bizi günü gününe takip eden, motivasyonumuzu kaybetmememizi sağlayan ve sınavla ilgili bizi bunaltan soruları rahatlıkla sorabileceğimiz birilerine çok ihtiyaç duyarız. Hayallere giden bu zorlu sınav sürecinde Online Koçluk – Öğrenci Koçu sistemi işte tam da bu ihtiyacı gidermek için sizler için var.

                  

Birlikte çalıştığınız süre boyunca bu uygulamaları düzenli olarak kullanacağız. Bu yüzden kayıt olmadan önce uygulamaları indirebilir ve nasıl kullanıldıklarına göz atabilirsiniz.

Nasıl Bir Yöntem İzliyoruz?

Öğrenci koçluğu hizmetimiz boyunca 1 ay sizinle birlikte çalışıyoruz. Öncelikle telefon ile iletişime geçiyor ve beraber interaktif olarak haftalık çalışma programınızı hazırlıyoruz. En doğru program kişinin kendisinin yaptığı programdır. Bu nedenle öğrenci koçu olarak size direkt olarak hazır bir program vermeyip sizinle birlikte, sizi tanıyarak sizin için en uygun programı belirlemeyi hedefliyoruz.

Kendi İlerleyişinizi Görün

Öğrenci koçu sistemi ile sizinle beraber oluşturduğumuz programı online ortama aktararak bizimle geçirdiğiniz süre boyunca yaptığınız her şeyin (soru sayısı, deneme netleri, doğru ve yanlışların istatiksel grafikleri vs.) kaydını tutuyoruz. Bu sayede gelişiminizi somut bir şekilde haftalık ve aylık olarak takip etmiş oluyoruz. İlk olarak hangi etütleri yapıp hangilerini yapmadığınızı ve haftalık soru hedeflerini takip edebildiğimiz için, kaytarma şansını ortadan kaldırmış oluyoruz. Aynı zamanda herhangi bir gelişme gözlemleyemediğimiz durumlarda da istatistikler yardımı ile anında müdahale etme şansımız oluyor. Sayfanın en altında bulunan videodalardan haftalık ödevlendirme ve günlük takibinizi nasıl yaptığımızı ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Öğrenci Koçu – Haftalık Çalışma Programı Örnek

Öğrenci Koçu
Öğrenci Koçu – 11. sınıf öğrencimize ona özel yapılan örnek bir program

Öğrenci koçu sisteminde her hafta yapılan çalışma programını tekrar değerlendirip ona göre düzenlemeler yapıyoruz. Günlük olarak doldurduğunuz tablolar sayesinde hem yaptığımız haftalık programın günlük takibi konusunda hem de motivasyon noktasında sıkı bir disiplinle sizinle her an irtibat halindeyiz. Günlük takiplerde hangi dersten kaç soru çözdüğünüzün kaydının tutulması sayesinde hafta bitiminde geriye dönüp baktığınızda, hangi dersten ne kadar çalıştığınıza rahatlıkla bakabiliyorsunuz.

Çalıştığınıza İkna Olun

Öğrenci Koçu - Soru Takip Tablomuz
Öğrenci Koçu – Soru Takip Tablomuz

Bir öğrenciyi sınav döneminde en çok motive eden şey, onu çalışıp çalışmadığına ikna edebilmektir. Öğrenci koçluğu hizmetiyle birlikte bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren çözdüğünüz her sorunun kaydı tutulduğundan 4-5 ay sonra beraber geriye dönüp baktığımızda bu zamana kadar her dersten toplam kaç soru çözdüğünüzü ve bu sayede de nerelere takviye yapmamız gerektiğini rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca öğrencilere ara ara gelen “Acaba iyi çalışmadım mı?” sorusuna somut bir şekilde cevap vermiş olarak kendilerine olan güvenin her geçen gün artmasına da yardımcı oluyoruz.

Ödevlendirme

Öğrenci Koçu - Öğrenci Koçluğu

Haftalık düzenli olarak verilen ödevler ve hedeflerle her hafta ayrı bir motivasyonla ve geçen haftadan daha iyi olma çabası içerisinde çalışabiliyorsunuz. Beraber istişare ederek belirlediğimiz bu ödevler sayesinde öğrencilerimiz masanın başına geçtiğinde ne çalışacağını düşünmek zorunda kalmıyor ve ödevleri yetiştirmeye çalışmanın arzusuyla daha verimli çalışmış oluyor.

Deneme Analizi

Öğrenci Koçu - Öğrenci Koçluğu
Öğrenci Koçu – Deneme Takip Tablolarımız

Sınav dönemindeki belki de en önemli şey konu eksiklerimizi saptamak ve bunlara yönelik önlemler almaktır. Tablolarımız ve grafiklerimiz sayesinde ders ders net grafiklerinizi ve derslere özel en çok yanlış yaptığınız konuları tek bakışta görebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Böylece sizlerle birlikte bunlara yönelik önlemler alıp bu konulardaki yanlışlarınızı azaltmaya çalışıyoruz.

Deneme Analizi Tablolarımızın Bir Kısmı
Deneme Analizi Tablolarımızın Bir Kısmı

Ayrıca kayıt yaptıran her öğrencimize benim sınav döneminde başucu defterim olarak kullandığım ve önemli gördüğüm her şeyi not almaya çalıştığım defterin sayfalarının fotoğraflarını ve kendinizi somut ve etkili bir şekilde takip edebileceğiniz tablolar içeren dokümanlarımızı da gönderiyoruz. 

 

                                                               (Takip tablolarımızı buradaki videonun altındaki linkten indirebilirsiniz.)

Neden Biz?

Piyasada bizim gibi yüzlerce öğrenci koçu bulabilirsiniz, peki neden biz? Öncelikle biz, sizin aranızdan daha yeni çıktık ve  psikolojinizi rahatlıkla anlayabiliriz. Ayrıca öğrenci koçu olduğunu iddia eden ve bu işi saatlik görüşmeler halinde yapan insanların öz geçmişlerini incelediğinizde rahatlıkla görebilirsiniz ki çoğunun (neredeyse hepsinin) sınav döneminde herhangi bir başarıları yoktur. Emin olun sizin de rahatlıkla alabileceğiniz bir eğitimle kendilerini koç ilan edip büyük paralar kazanmayı amaçlıyor çoğu koç. Bizim hedefimiz ise çok farklı! Biz kazandırmak, birlikte mutlu olmak istiyoruz. Görüşme sınırı olmadan size bir rehber olmayı amaçlıyoruz. Geriye dönüp baktığımızda “İnsanların mutluluklarına, hayallerine vesile olduk.” diyebilmek istiyoruz.

En İyi Arkadaş: Öğrenci Koçu

Sınav döneminde her an ulaşabileceğiniz ve rahat rahat stresinizi atıp içinizi dökebileceğiniz bu ekip, geleceğe adım atmanızda daima yanınızda olmaya çalışacak. Birlikte sınav ve gelecek kaygısını yenmeye çalışıp, edindiğimiz tecrübeler ve hocalarımızdan öğrendiklerimizi sizlere aktararak bu dönemi sağlıklı bir şekilde yönetmeye çalışacağız. Ayrıca piyasadaki yüzlerce kaynak arasından hangilerinin kaliteli olduğunu sizlere önerecek, bizim özel olarak hazırlamış olduğumuz kaynakları da sizlere göndereceğiz.

Verdiğimiz Hizmetler

Haftalık Program Oluşturma

Telefonda karşılıklı fikir alışverişi yaparak size en uygun programı bulmaya çalışıyoruz.

Günlük Takip

Haftalık olarak gün gün dolduracağınız verilerle hafta boyunca sizi günlük olarak takip ediyor, hafta bitiminde de sizi arayarak bu verileri birlikte değerlendiriyoruz.

(Kendinizi birine karşı sorumlu hissetmek üzerinizde ekstra bir motivasyon oluşturur.)

Psikolojik Destek

Sizin aynı zamanda bir abiniz/ablanız olarak, her an yanınızda olduğumuzu ve bizimle her türlü sorunuzu paylaşabileceğinizi de unutmayın!

Haftalık Ödevlendirme

Haftalık olarak hangi kaynaklardan hangi konuları bitirmemiz gerektiğini beraber kararlaştırarak sizlere haftalık olarak ödevler verip bunların kontrolünü sağlıyoruz.

Kaynak Tavsiyesi

Bu kısa zamanda çözdüğümüz kaynakların önemi zaman kaybetmemek açısından çok önemli. Sizlere seviyenize göre en doğru kaynakları önerip mümkün olduğunca boşa zaman kaybetmenizi önlemeye çalışacağız.

Güvenilir

Hizmetimiz tamamen yasal olup program başlangıcında şirketimiz tarafından faturalandırılmaktadır.

Kimlere
koçluk yaptık?

0

Sayısal Öğrencisi

0

Eşit Ağırlık Öğrencisi

0

Sözel Öğrencisi

0

Ara Sınıflar (9, 10, 11)

YKS Arşivi

YKS (Yalnızca Kaliteli Sorular) Arşivi sınav döneminde size belki de en çok fayda sağlayacak hizmetlerimizden bir tanesi. Biliyorsunuz, hepimiz sınav döneminde çok fazla çaba gösterip çok fazla kaynak çözüyoruz. Fakat bazen ne kadar çabalarsak çabalayalım bazı kaynakları veya denemeleri çözmeye yetişemeyebiliyoruz. Ve o kaynaklardaki, gerçek sınavda çıkabilecek güzel soruları kaçırmış oluyoruz.

YKS Arşivi
YKS Arşivi Örnek Soru

Öğrenci Koçu Sistemi ile Zor Sorular Elinizin Altında

İşte bunun önüne geçebilmek için öğrencilerimiz arasında online bir arşiv oluşturduk. Öğrenci koçluğu sisteminde herkes bize o hafta çözdüğü ve kaliteli olarak gördüğü 1 soruyu çözümüyle birlikte bizim belirlediğimiz formatta atıyor. Biz de bu gelen soruları önce inceleyip kaliteli olup olmadıklarına karar veriyoruz. Daha sonra kaliteli olduğunu düşündüğümüz soruları ders ve konularına göre arşivleyip o hafta soru gönderen öğrencimizle tüm dosyayı paylaşıyoruz. Yani haftada sadece 1 soru göndererek sınavda çıkabilecek onlarca kaliteli sorunun çözümüne erişmiş oluyor öğrencilerimiz. Bu arşiv de her hafta böyle böyle büyüyüp kocaman bir derya oluyor. Böylece tüm öğrencilerimiz birbirlerine fayda sağlamış oluyorlar. 

Gezegenimize Hoş Geldin!

Sınav döneminde bazen sanki sadece biz ders çalışıyormuşuz gibi gelir. Hele ki çevremizdekiler kötüyse kendimizi bazen dünyanın en çalışkan insanı sanabiliriz. Ya da tam tersi, bazen o kadar isteksiz oluruz ki çevremizde çalışan birilerini görüp motive olmak isteriz. Eğer bu hisleri siz de yaşıyorsanız hepinizi gezegenlerimize bekleriz 🙂

Gezegen Halkı
Gezegen Halkı

Bu gezegende güneş çok güzel doğuyor!

Gezegen halkı olarak (öğrencilerimiz) her sabah Gezegen Uyandırma Şeflerinin (Tabii ki biz oluyoruz 🙂 günaydın mesajına o gün kaçta uyandıysak cevap veriyoruz. Yani mesela siz uyandığınızda saat 7 ve cevap vermek için girdiğinizde bir de bakıyorsunuz ki diğerleri 5’te kalkıp çalışmaya başlamış bile! Böylece hem erken kalkmak için sizin için ekstra bir motivasyon olmuş oluyor hem de tek ders çalışanın siz olmadığı acı gerçeğiyle her sabah yüzleşmiş oluyorsunuz. Bu uygulamayı başlattığımızdan beri öğrencilerimizden çok olumlu geri dönüşler aldık ama tabii ki uygulamaya katılmak zorunlu değil. Önemli olan sizin verip alıp almamanız.

Ekibimiz

öğrenci yorumları

Ayrıntılı bilgi için izleyebilirsiniz

Canlı yayında öğrencimizi arayıp koçluk yaptığımız videoları. İzleyerek koçluğu nasıl yaptığımızla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Koçluk yaparken kullandığımız tabloların kullanımı ve nasıl bir hizmet verdiğimizi anlattığımız video. İzleyerek koçluğu nasıl yaptığımızla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Neden Çalışıyoruz?

Yazılarımız

 • Sınava Bunları Yapmadan Girme!

  Sınav gününe adım adım yaklaşıyoruz. Başta aylarla ifade ettiğimiz bu süre artık günlere sığıyor durumda oldu. Sınava bu kadar yaklaştıkça bazı şeylerin önemini üst üste vurguluyoruz. Bazı şeyleri size tekrar tekrar hatırlatıyoruz. Ancak yine de belki biraz üşengeçlikten belki biraz umursamazlıktan belki de işin ciddiyetini onu yaşayana kadar tam anlamıyla kavrayamadığımız canlılar olduğumuzdan, gerekli önemi

  Mayıs 14, 2020
 • Son 1,5 Ayda Deneme Çözmenin Önemi

  Biliyorsunuz ki sınav için yaklaşık 6 haftamız kaldı. Zamanın artık en hızlı şekilde geçeceği dönemdeyiz diyebiliriz. Bu dönemde artık konular bitirilmeli, biten konuların tekrarları sıklıkla yapılmalı. Yanlış analizi doğru yapılmalı ve hatalardan da bir şeyler öğrenilmeye çalışılmalı.  Bu son haftaların en vazgeçilmezlerinden biri de tabi ki deneme çözmek. Deneme çözmenin önemini bundan önceki birkaç yazımızda

  Mayıs 11, 2020
 • +30 Dakika Süre Ne Anlama Geliyor?

  Biliyorsunuz ki bu hafta ardı ardına yaşanan gelişmelerden sınava hazırlanan öğrenciler ve bizler yeterince etkilendik. Sınav zamanını bir ay öne çektiklerini bildiren açıklamadan sonra aynı gün gece yeni bir gelişme oldu. Bu sene için TYT sınav süresini 30 dakika artırarak 165 dakikaya çıkardıklarını, baraj puanını da 170’e çektiklerini söylediler. Peki bu ne anlama geliyor? Fazladan

  Mayıs 9, 2020
 • Sınav Süresi Uzatıldı!

  Bu pazartesi yapılan açıklama hepimizin beklemediği ve istemediği türden bir açıklamaydı biliyorsunuz ki. Olacağına pek ihtimal vermediğimiz bir gelişme yaşandı, sınav tarihi tekrarden hazirana alındı. Yaklaşık 84 gün gibi bir süre bir anda 54 güne düştü, son 2-3 ay içerisindeki bu bir aylık süre değişimi öğrencileri de öğretmenleri de şaşırttı. Bu açıklamadan sonra, yeni bir

  Mayıs 7, 2020

göz atın

Üniversite Sınavı ?= AŞK

Başarılı olmak istemek… Dünyada yaşayan herkesin planları arasında mutlaka vardır başarılı olmak. Kimisi iş hayatında, kimisi annelikte…

devamını oku
TM'de Derece Yapmak

Koçlarımızdan Türkiye 5.si olan Talha ile sohbet niteliğinde bir video.

videoyu izle
Nasıl Kazandık?

Arkadaşlar derece yapanların röportajlarını izlediğinizde çoğu şuna değinir: “Çok çalışmadım, düzenli çalıştım.”. Peki bu ne kadar doğru?

devamını oku
Takip Tablolarımız!

Online Koçluk tablolarımız ve benim başucu defterime, videonun altındaki linkten ulaşabilirsiniz.

videoyu izle
Hata Defteri

Sınava hazırlanan çoğu öğrencinin bildiği şöyle bir gerçek var arkadaşlar: Çoğumuz üşengeçliğimizden veya unutkanlığımızdan yanlış yaptığımız soruları çözdürmüyoruz.

devamını oku
10 Netten 40 Nete Matematik

Çalışırsanız mutlaka karşılığını alırsınız. Önemli olan inanmak ve elinden geleni yapmak.

videoyu izle