YKS 2024’e kaç gün kaldı?

YKS’ye kaç gün kaldı soruları artarken TYT AYT 2024’ün tarihleri resmi olarak duyuruldu. 8 Haziran 2024 Cumartesi günü ilk oturum ile öğrenciler YKS’ye girecek. YKS başvuru tarihleri henüz açıklanmasa da ÖSYM bunu duyurduğu anda buradan sizlerle paylaşmış olacağız.

2024 YKS Sayaç

2024/06/08 10:15:00

2024 YKS sayaç yardımı ile YKS’ye kaç gün kaldı diye düşündüğünüzde TYT AYT geri sayım sayacını buradan takip ederek bilgi alabilirsiniz.
YKS Ne Zaman?

2024 YKS iki oturum halinde gerçekleşecek. TYT (1. oturum) 8 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 10:15’de, AYT (2. oturum) 9 Haziran 2024 Pazar 10:15’de olacak şekilde ÖSYM tarafından duyuruldu.

Sınavlar çoktan seçmeli olarak 4 yanlış 1 doğruyu götürecek formatta okunarak değerlendiriliyor. Bu nedenle sınava girecek adayların hiç fikir sahibi olmadığı soruları boş bırakmaları uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye ediliyor.

yks sayaç

TYT Ne Zaman?
  • Tarih: 8 Haziran 2024 Cumartesi
  • Saat:10:15
  • Sınav Süresi: 165 dk
  • İçeriği: Türkçe (40 Soru), Matematik (40 Soru), Fen (20 Soru), Sosyal (20 Soru)
  • Başvuru Tarihi: Henüz açıklanmadı
AYT Ne Zaman?
  • Tarih: 9 Haziran 2024 Pazar
  • Saat:10:15
  • Sınav Süresi: 180 dk
  • İçeriği: Alana göre değişken
  • Başvuru Tarihi: Henüz açıklanmadı

YKS Sayaç Çalışırken Geç Kalma!

2024 için YKS sayaç çalışırken ve zaman gittikçe azalırken çok geç olmadan düzenli bir şekilde ders çalışmaya başlamanız gerekiyor. Eğer halen ders çalışma düzenini oturtamadıysanız ve program yapmakta güçlük çekiyorsanız Online Koçunuz koçluk hizmeti sizin için faydalı olabilir.

Kurumsal ve Başarılı Hizmet

Unifestal Eğitim Danışmanlığı LTD. ŞTİ. güvencesiyle ve geçmiş başarılarının oluşturduğu portfolyo ile alanında 1 numaralı online koçluk hizmetini sizlere sunuyoruz. Siz de TYT AYT koçluk hizmeti hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Hayallere Ortak Olmaya Devam Ediyoruz

Sınava hazırlanan her öğrenci YKS sayaç bittiğinde ve TYT AYT sınavlarına girdiğinde güzel bir derece yapıp hayallerindeki üniversiteye yerleşmek ister. Bu maratonda bizi yol arkadaşı olarak seçip onların hayallerine ortak olabildiğimiz her öğrenci için büyük bir sevinç duyuyoruz.

Başarılarımız

Mezuna Kalıp Pes Etmeyenler

Özellikle sınavda kötü bir sıralama yapsa da pes etmeden bir sene daha çalışmayı göze alarak yepyeni bir YKS sayaç başlatan ve hayalleri için fedakarlık yapan öğrencilerimizin yeri bizde çok çok ayrı. Bu öğrenciler çok zor bir sorumluluğu üstlenerek zor bir psikolojiyle savaşarak bu yolculuğa çıkıyorlar. Biz de elimizden geldiğince onlara yardımcı olarak mutluluklarına ortak olmaya çalışıyoruz.

Bizimle Yükselenler