Tecrübe Edenler

Aşağıda daha önce bizden koçluk hizmeti almış veya halen almakta olup en az ilk ayını doldurarak hizmetimizi tecrübe etmiş öğrencilerimizin hakkımızda yapmış oldukları yorumları inceleyebilirsiniz. En kısa zamanda sizinle tanışmak için de sabırsızlanıyoruz!

Sınav sürecini tek başıma yönetebilip yönetemeyeceğime dair kaygılarım vardı. Sınavdan 11 ay önce koçluğa başladım ve sınav hazırlığı sürecinin büyük bir kısmında birlikte programlar hazırlayıp ne zaman hangi konuyu hangi dersi çalışacağımı belirledik. Her şey belirli bir programda ve belirli bir sırada ilerlediği için acaba yetişir mi, nasıl çalışmalıyım gibi kaygılarım olmadı. Doğru ve emin adımlarla bu süreci atlattım. Aynı zamanda neler hissettiğimi, motivasyonumun ne zaman düştüğünü anlayıp daima bana destek olmaya çalışan ve beni gerçekten anlayan birinden koçluk almak benim için büyük bir ayrıcalıktı. Başta Kemal Abi olmak üzere tüm Online Koçunuz ekibine emekleri ve destekleri için teşekkür ederim.

Esra C.
YKS Türkiye 23. sü,

Merhaba ben Zeynep. Bu yıl 12. sınıf öğrencisiydim. Senenin başında açık liseye geçtim ve yıl boyunca online koçunuz ile çalıştım. İyi ki de öyle yapmışım. Çünkü sene içerisindeki devamlılığımı koçluk olmadan sağlayamazdım diye düşünüyorum. Ayrıca motivasyon işin gerçekten büyük bir parçası ve hemen bir telefonla bu konuda size destek olacak birisinin olması süreçte çok rahatlatıcıydı. En önemlisi de kendimi kandırmadan, gerçekten odaklanmam gereken noktalara odaklanarak dönemin sonunda ” Ben elimden geleni yaptım.” dememi sağladı. Her şey için online koçunuz ekibine çok teşekkür ediyorum.

Zeynep S.
YKS Türkiye 184. sü,

Online koçunuz ekibiyle 11.sınıf 2. Döneminde daha düzenli çalışmak istediğime karar verdiğim için tanışmıştık.Ve yaklaşık 1.5 yıl beraber çalıştık. Daha düzenli ve verimli çalıştığımı hissederek güvenle sınava girerek bu sürecin sonuna geldim. Bu zorlu süreçte yanımda olan Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ederim

Benay B.
YKS Türkiye 219. su,

Merhaba ben Zeynep. Talha Abiyle ocak ayında tanışma fırsatı buldum. İyi ki de tanışmışım. Sınav süreci çok zorlu ve uzun bir maratondu ve bu süreçte benimle aynı yollardan geçmiş aynı şeyleri yaşamış biriyle konuşmak bana çok iyi geldi. Aynı zamanda Talha Abi çalışırken kendi başıma göremediğim hatalarımı görmemi, gerçekten odaklanmam gereken noktalara odaklanmamı ve düzenli ve programlı çalışmamın devamlılığını sağlamayı yorulduğum yerlerde bile son bir gayretle çabalamamı sağladı. Sınavdan önce sonuç ne olursa olsun ben elimden geleni yaptım diyebilmemin, sınav anında her ne olursa olsun sakinleşip elimden geleni yapmamın en büyük yardımcısı Talha Abiydi. İyi ki seninle tanışmışım abi her şey için çok teşekkür ederim.

Zeynep T.
YKS Türkiye 223. sü,

12.sınıfın başlarında bu süreçte daha doğru bir yol izlemek için yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüm, öncelikle Kemal abi ile görüştüm ve sonrasında Zeynep abla ile tanıştım. Bu süreci yaşamış biri olarak Zeynep abla çok doğru yönlendirmelerde bulundu. Aynı zamanda psikolojik olarak da kaygımı ve endişelerimi nasıl kontrol altına alabileceğim konusunda bana destek oldu. Eksiklerim ve üzerine düşmediğim bazı konu ve dersleri bulmamda yardımcı oldu ve düzenli olarak beni takip etmesi çalışma disiplinimi kazanmak açısından çok önemliydi. Elimde olan kaynaklar doğrultusunda ve benim çalışma verimimi göz önünde bulundurarak bir program hazırlama yoluna gittik. Bu süreci kontrol altında almamda ve en verimli şekilde çalışıp yol almamda bana çok yardımcı oldu Zeynep abla. Emeği ve anlayışı için çok teşekkürler.

Teslimenur O.
YKS Türkiye 350. si,

Sürece koçlukla başlamadım fakat başladıktan sonra beni disipline edecek birine ihtiyacım olduğunu fark ettim. Online Koçunuz’u incelerken öğrencilerle olan ilişkileri dikkatimi çekti ve onları seçmemde büyük etkisi oldu. Koçum Miraç’la uzun bir yolculuğa çıktık ve bu yolun sonunda beni mutlu eden bir sonuçla karşılaştım. YKS öğrencisi olarak stresimi, nerede olduğumu ve gidişata göre nerede olabileceğimi görmemde çok yardımcı oldular. Başta Miraç olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorumm.

Özlem Ş.
YKS Türkiye 642. si,

Merhabalar, ben Ferhat. 11.sınıfa başlamadan önce koçluğa başladım ve 2 yıl boyunca koçluk aldım. Koçluktan gayet memnundum çünkü benim koçum bu süreçte beni tanımıştı ve bana göre hareket ediyordu. Benim çalışabileceğim tarzda planlar, ödevler verirdi. En önemlisi de o da bir öğrenciydi, YKS’ye kısa bir süre önce girmişti. Yani halimden anlıyordu 🙂 Ayrıca bir koç değil de çok yakın bir arkadaşımmış gibi kendisine durumumu anlatabiliyordum. Sonuç olarak bu 2 yıl boyunca koçum Yağmur’dan gayet memnundum. İyi ki koçum Yağmur ve Online Koçunuz ile tanışmışım, teşekkürler.

Ferhat K.
YKS Türkiye 812. si,

Herkese merhaba ben Mustafa. Öncelikle 11. sınıfın ikinci döneminde okulların birden kapanması ile başlayan zorlu süreç taa ki sınav anına değin devam etti. Ben bu süreçte okulum ve dershanemden yeterli yardımı alamadığım için pes etmek üzereydim ve bu sırada YouTube üzerinden eski adı “Bilkentlimuhendis” şimdiki adı “Sınav Hattı” olan kanalı keşfettim. Birkaç hafta birebir öğrencilerle olan videolarda bu sistemi tanıdım ve denemek istedim. İyi ki de denemişim. 9 aylık bu süreçte bana her konuda yardımcı oldular ve bu başarıyı elde etmeme vesile oldular. Ve sonuç olarak ben sayısı alanında Türkiye 823.sü oldum.

Mustafa Y.
YKS Türkiye 823. sü,

Kemal abi ile ben çalışmaya 11. sınıfın 15 tatilinde başladım ve ben o zamana kadar hep kendimi çalışıyor zannediyordum fakat kendimi kandırıyormuşum. Ben öyle çok iyi bir okulda değildim o yüzden ne yapmam gerektiğini, hangi konularım eksik, hangi konulara çalışmalıyım kontrol eden yoktu ve ben de kendim yapamıyordum. Kemal abi bana bu konuda çok yardımcı oldu. Önceden derse oturmadan önce 2 saat acaba bugün ne yapsam ne çalışsam diye düşünüp bu seferde hiç çalışmıyordum. Bundan dolayı Kemal abiye çok teşekkür ederim.

Seray K.
YKS Türkiye 1 938. si,

Son bir ay düzenli ve sıkı çalışma düzenim olması için kullandım koçluğu ve çok memnun kaldım. İstediğim gibi danışarak planlı ilerlememi sağladı.

Baran A.
YKS Türkiye 1 584. sü,

Merhaba ben Yağmur, mezun bir MF öğrencisiydim. Sonunda başardım diyebilmenin sevinciyle yazıyorum. Bu dönemin başına dönersek mezun olmam ve dershaneden verim alamadığımı düşünmem beni kaygıya düşürdüğü için koçluk almak istediğime karar verdim. Pozitif bakış açısı ve öğrencileriyle bireysel ilgilenmesini görmem Kemal abiyle çalışmak istememe sebep oldu. 10-11 ayımız birlikte geçti 🙂 Çalışma sınırlarımı bu kadar zorlayabilmem, neye çalışacağımı bilemediğimden kaynaklanan zaman kayıplarının olmaması, Konularım yetişecek mi? Hangi kitapları çözmeliyim? Netlerim nasıl olmalı? Şuanki yeterli mi? Yapamadığım konuları nasıl halleceğim? vb sonu gelmeyen soruların cevaplarını daha kafanda büyütmeden alabilmek ve daha nice eğitimsel katkının yanında hem sevincimi hem üzüntümü paylaşabileceğim bir abi edinmem her şey için iyi ki dedirtti 🙂 Şimdi iş sadece nerede okumak istiyoruma kaldı ve bugünlerde de Kemal abi yine tüm desteğiyle hepimizin arkasında. Her şey için çok mutluyum ve çok teşekkür ederim. Eğer aklınızda soru işaretleri varsa bir şey kaybetmezsiniz ama çok şey kazanırsınız 🙂

Yağmur D.
YKS Türkiye 2096. sı,

Merhaba, ben Elif. Bu sene mezun olarak sınava girdim. Geçen sene de koçluk düşünüyordum fakat eksiklerim olduğu için dershaneyi seçmiştim. Maddi olarak sadece bir tanesini seçmem daha iyi olacaktı. Ama bu sene mezuna kalınca hiç tereddütsüz bir koçla ilerlemek istedim. Genel olarak düzenli, planlı çalışan biriydim. Ders çalışırken çok boşlamamak için koçluğu istiyordum. Fakat benim kendimde göremediğim hatalarım, eksiklerim de varmış. Bu noktada kemal abinin tavsiyeleri bana çok iyi geldi. Sınava hazırlanma sürecinde her ne kadar nasıl çalıştığımız, ne kadar çalıştığımız önemli olsa da stresimizi nasıl yönetebiliyoruz bu da çok önemli. Bu noktada da yine Kemal abi çok güzel yönlendirdi beni. Emekleri için kemal abiye çoook teşekkür ederim. Koçluk düşünenler hiç tereddütsüz iletişime geçebilirler. Bu süreçte kararsızlıklar çok oluyor zaten, iyi veya kötü bir karar vermek her zaman daha mantıklı gelmiştir bana. Kararınız Online Koçunuz ekibiyse gönlünüz rahat olsun.

Elif D.
YKS Türkiye 2 232. si,

YKS 2020’ye 12. sınıfta kendi başıma hazırlanırken online koçunuz ile tanıştım. Ekim ayından beri çok güzel bir planlama ve destekle beraber verimli bir hazırlık süreci geçirdim. Özellikle karantina döneminde motivasyonumun düştüğü anlarda, hepimizin yaşadığı o belirsizlik döneminde koçum hep bir telefon uzağımdaydı. Ve sonunda bugün sonucum hedeflediğim gibi geldi. İyi ki Onlinekoçunuz ile tanışmışım. 2021 YKS’ye hazırlanacak olan herkese tavsiye ediyorum ve bu zorlu maratonda başarılar diliyorum. 🙂

Serra E.
YKS Türkiye 2669. su,

Sınava 5 ay kala disipline ihtiyacım olduğunu düşündüm, araştırırken Online Koçunuz ile karşılaştım. Bu amaçla almak istediğim görüşmeler bana çok daha fazlasını verdi: Motivasyon, zaman yönetimi, stres yönetimi, koçumun sınav tecrübeleri, samimiyet… Hepsi çok değerli ve bana iyi ki dedirten şeyler. Bu süreçte sizinle çalıştığım için çok mutluyum. koçuma ve Online Koçunuz ekibine yanımda oldukları için teşekkür ederim.

Zeynep K.
YKS Türkiye 3 427. si,

Benim adım Sefa. Geçen sene biraz kötü bir sene geçirip sayısalda 117 bin sıralama yaptım. Yapmak istediğim sıralama çok daha iyi olduğu için hiç düşünmeden mezuna kalmaya karar verdim. Yıl başında iyi bir başlangıç yapıp bunu sene boyunca devam ettirmem, sistemli olmam gerektiğini biliyordum. Dershaneye gitmek istemediğim için bu beni zorlayacaktı. Bende bu konuda ne yapabilirim diye düşünürken Kemal abi ile karşılaştım ve bu süreci onun yardımı ile ilerletmeye karar verdim. Sonunda bir yıllık beraber çalışma sürecinin sonuna geldik. Şu an başarmanın verdiği his çok güzel bana bu yolda çok destek oldu. Haftalık olarak hedefler verip bunların kontrol etmesi benim bir yıllık sınava çalışma sürecimi haftalık periyotlara bölmüş oldu ve bu beni kaygı yönetimi konusunda çok rahatlattı. Ayrıca süreç boyunca ne zaman bir sorunum olursa danışabileceğim birinin olması beni çok rahatlatıyordu. Eğer sizde bu yolda bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız hiç düşünmeden Online Koçluğa başvurmanızı öneririm.

Sefa F.
YKS Türkiye 3 713. sü,

Merhaba,ben Tuğçe. 12.sınıf öğrencisi olarak çalışma düzenimi düzgün takip edebilir miyim diye emin olamıyordum. Bu yüzden 11. sınıfın sonunda koçluğa başladım. Önce Kemal Abiyle görüştükten sonra Zeynep Abla ile devam ettik. Bu süreçte gerek psikolojik gerek akademik olarak gerçekten sağlam bir yolda ilerledik. Sınav süreci çok uzun bir süreç olduğu için disiplinimi korumam, eksiklerimi görebilmem, deneme yanlışlarımı düzgün analiz edebilmem ve kendimi düzgün takip edebilmem açısından Zeynep Ablam bana çok yardımcı oldu. Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ediyorum 🙂

Tuğçe Ç.
YKS Türkiye 3 879. su,

Merhaba ben Esma İrem, geçen sene sınavda istediğim sonucu elde edemeyip mezuna kalmaya karar verdim. Çok yorulmuştum ve istediğim yerde değildim. Gerek psikolojik gerek plan program açısından yeniden çalışmaya hiç hazır değildim. Sonra koçluk almaya karar verdim. Her ne kadar kendime inanmasam da koçum hep benden daha iyisi için çalışmamı ve derece öğrencisi olduğumu söyledi ve gittikçe çalışma saatlerinde kendimin çok üstüne çıktım. Netlerim tahmin edemeyeceğim kadar arttı. Moralim düştüğünde ise beni kendime getiren yine koçum oldu. 2. Senem olmasına rağmen ilk senemden daha rahat ve daha güzel geçti. Koçluk ekibinden Seray’a ve Kemal Abiye teşekkür ederim 🙂

Esma Y.
YKS Türkiye 4 200. sü,

Merhaba ben Asude. Bu sene ilk defa YKS öğrencisi olarak sınava girdim. Hedefim dershaneye gitmeden bu süreci en iyi şekilde geçirmekti. İlk etapta beni nasıl bir zorluğun beklediği ve hangi aylarda hangi konularda ne kadar ilerlemiş olmam gerektiği ile ilgili kafamda çok fazla soru işareti vardı. Geçirdiğim ilk 2 ay kafamdaki soru işaretleriyle birlikte hiç rahat değildi. Bu nedenle acil bir çözüm arayışına girdim. “Online Koçunuz” u denemeye karar verdim. 8 ay boyunca ne yaptığımdan emin olarak ilerlemek beni büyük bir yükten kurtardı. Her hafta yaptıklarımı koçumla birlikte analiz ettik ve neler yapabileceğimle alakalı konuştuk. Ayrıca ilerlememi görmek bu sistemle çok kolaydı. Desteklerinden dolayı koçum Seray abla ve Kemal Ağabeye çok teşekkür ederim.

Asude Sena K.
YKS Türkiye 4 496. sı,

Merhaba ben Beste. Mezun yılımdı ve başarısızlığı yaşamış biri olarak şu an BAŞARDIM diyebilmek çok güzel hissettiriyor. Çok çok çok mutluyum koçluğu aldığım için çünkü başarmış olmamda büyük bir faktör oldu. Online koçunuz ekibine özellikle Yağmur’a çok teşekkür ederim. BAŞARDIK!

Beste Ö.
YKS Türkiye 4 702. si,

Merhabalar, 11. sınıfın başında Youtube’dan verimli çalışabilmem dolayısıyla 12. sınıfta açığa geçmeye kara verdim. Fakat sonrasında 11’in başında gösterdiğim başarıyı yıl boyunca devam ettiremedim. Disiplin sorunum vardı. Ayrıca hangi derse ne kadar vakit ayırmalıyım, hangisini daha önce halletmeliyim bilmiyordum. Bir yol haritam yoktu. Bu yüzden 12. sınıfta koçluk desteği almak istedim. Burada daha önceden de bilmem dolayısıyla Unifestal’i tercih ettim. Sınav senemde verdiğim önemli bir karardı. 12. sınıfta dershane ve özel ders desteği almadan, Youtube üzerinden ilerledim. Beyza ablanın hangi soru bankasından kaç soru çözmem gerektiğine kadar net hedefler koyması ve haftalık direktifleri bana çok yardımcı oldu. Ek olarak Beyza abla (ve diğer koçlar) bizim gibi sınav öğrencisiydi. Bu yüzden hangi derslere nasıl yaklaşmamız gerektiğini ve sınav senesinde karşılaşacağımız durumları çok iyi biliyorlar. Bu gerçekten fark yaratan bir durum. Her şey için çok teşekkürler.

Eren A.
YKS Türkiye 4 958. si,

Herkese merhaba, ben 2 kez mezuna kalan bir öğrenciyim. Son senemde koçlukla tanıştım, iyi ki tanışmışım. Düzenli çalışma sistemi oturtmak ve motivasyonu korumak YKS sürecinde benim en sorun yaşadığım iki konuydu. Haftalık doldurduğumuz tablolar, düzenli ödevlendirmeler ve kontrolleri, koçumdan her konuda tavsiye alabiliyor olmam bu süreci benim için çok daha keyifli ve verimli hale getirdi. Koçum gerektiğinde motivasyon verdi, yanlışlık veya eksiklik sezdiğinde net bir şekilde uyardı. Beyza abla ve Online Koçluk ekibi, hayatıma çok güzel bir renk kattınız. Teşekkür ederim.

Betül T.
YKS Türkiye 5 244. sü,

Öncelikle Beyza abla ile ilgili söyleyecek birçok şeyim var fakat kısa bir şekilde size geçen dört ayımızı anlatmak istiyorum. Her hafta cumartesi günü bana ilaç gibi gelen bir konuşma yaparak epeyce özgüvenimi arttırdığını ve sürekli beni toparladığın için teşekkür ederim Beyza abla. Yanımda olman büyük bir şanstı ve kısa süre de olsa bu şansı yakaladığım için mutluyum. Koçluk sistemi gerçekten göründüğünden daha verimli bir uygulama bana çok şey kattı.

Rümeysa Y.
YKS Türkiye 5 570. si,

Merhaba, ben Nurgül. Kemal abiyle mezun senemde tanışma fırsatı buldum. Uzun süre devam edemedim ama çalıştığımız süre zarfında bana kattığı en büyük şey planlamaydı. Neyi ne zaman yapacağımla ilgili endişelerim motivasyonumu hep düşürürken bu planları deneyimli birisiyle yapmak beni epey rahatlattı. İstediğim zaman Kemal abiye ulaşabilmem de cabası. Mezun senemde bir sürü zorluk olsa da çalışmalarım gerçekten istediğim gibi geçti. Her şey için teşekkürler 🙂

Nurgül Ş.
YKS Türkiye 6 190. sı,

Merhaba ben Elvin. Bu yıl 12. sınıf sözel öğrencisiydim. Kemal Abilerle hemen her sınava hazırlanan öğrenci gibi ne yapacağım, nasıl planlama yapmalıyım, nereden başlamalıyım vs. gibi kaygılara düştüğüm sırada sürecin ne mutlu ki en başında tanıştım. Yolumun sürecin başında kesişmesinin çok büyük bir şans olduğunu şu an daha iyi anlayabiliyorum. Sınavın yalnızca akademik değil aynı zamanda büyük ölçüde psikolojik de zorlayıcı yanının olması ve bu süreçte koçumun sadece ders konusunda değil karşılaştığım türlü zorlukta her an yanımda olması beni süreç içerisinde müthiş rahatlattı ve yaşadığım tüm dalgalanmaları sağlıklı atlatabilip bırakmayıp her defasında hedefe daha da odaklanmamı sağladı. Başta bu kocaman ailenin bir araya gelmesine vesile olan Kemal Abiye, tüm desteğiyle her an yanımızda olduğunu hissettiren bütün ekibe çok teşekkür ederim.

Elvin A.
YKS Türkiye 6 101. si,

Merhaba ben Zeynep. 2021 YKS’de fen lisesi çıkışım ve yönlendirmelerle birlikte istemeyerek çalıştığım sayısal bölümden kapasitemin çok uzağında bir sıralama yapmıştım ve tekrar hazırlanmaya karar verdim. Bu süreçte sınava 5 ay kala gibi kısıtlı bir sürede alan değiştirerek istediğim meslek doğrultusunda YDT sınavına hazırlanmaya başladım. Bu süreçte koçluk almak kaybolmuş gibi hissettiğim bir anda yanımda birilerinin olması ve dershane gibi bir desteğim olmadan önümü görebilmem açısından çok faydalı oldu. Belirsizliğin getirdiği kaygıyı çalıştığıma ve uğraştığıma tatmin olarak ve bu konuda uzman kişilerden dönüş alarak rahat bir şekilde yendim. Koçluk önünü görebilmek açısından çok şey katıyor bu nedenle bu ihtiyaçtaki kişilerin bu uzman kadrodan yüzde yüz verim alacağına inanıyorum.

Zeynep Ş.
YKS Türkiye 6 548. si,

Ben Online Koçunuz ile son ayımda tanıştım. Bu nedenle koçluk sistemin sağladığı avantajlardan tam olarak yararlanamadım. Hem son ayımda çalışma sistemimde radikal olarak değişiklik yapmak istemedim hem de adapte olmak için pek de geniş bir zamanım yoktu. Ama kısa zamanda gözlemlediğim kadarıyla koçum nazik ve anlayışlıydı. Bu sistemin en büyük artısı da ben kısa vadede hissetmiş olsam da güven duygusuydu. İşinin ehli insanlar tarafında yapılan planlar, takip çizelgeleri “ne yapacağım, nasıl ilerleyeceğim” kaygısını yok ediyor. Psikolojik destek bakımından da yanımda oldu koçum. Stres kontrolümü yapmama yardımcı oldu. Genel olarak koçluktan memnundum, Online Koçunuz ile daha erken tanışmayı dilerdim.

Zekiye Y.
YKS Türkiye 7 371. si,

Kemal abicim sana ne kadar teşekkür etsem az. Sınavımızı bizden çok düşünüp bizim için çaba gösterdin. Her ne kadar arada mesafeler olsa da yanımızda olduğunu hep hissettirdin bize. Bugün bu yorumu yazabilmek ve seni de gururlandırmak ben için de anlatılmaz bir duygu. Hey şey için çok teşekkürler.

Fadime Y.
YKS Türkiye 7 833. sü,

Geçen sene bazı şeyleri çok erteliyordum. Bir düzenim, çalışma alışkanlığım yoktu. Bu sene özellikle TYT’ye ilk defa çalıştım diyebilirim. Kemal Abi sağolsun programa TYT de ekliyordu. Belirli bi soru kotam olmasa bile Kemal Abinin yazdığı programa eksiksiz uymaya çalışıyordum. Bu sayede gayet güzel bir ikinci dönem geçirdim.

Zeynep K.
YKS Türkiye 7 618. si,

Merhabalar, online koçlukla yolum biraz geç kesişti. Ben başladığımda 5 ay vardı. 5 aydaki etkileri bile beni toparladı, düzene soktu. Ben çalışırken her zaman yanımda olan, motive eden, benim bitmek bilmeyen bahanelerime çözüm bulan onlinekoçunuz ekibine çok teşekkür ederim. Bir de koçluk almayı düşünen arkadaşlara ufak bir tavsiye vermek istiyorum. Kararsız kalmayın, gözü kapalı tercih edebilirsiniz.

Emine D.
YKS Türkiye 8 361. si,

Merhaba ben İdal. 2022 yılında 37 bin yaparak TIP için mezuna kaldım. Dershaneye gitmeme kararım üzerine yıl içinde rehberlik ihtiyacı hissetmemden dolayı koçluk almaya karar verdim ve Online Koçunuz ile tanıştım. Kişinin hedeflerine ve çalışma kapasitesine bağlı olarak oluşturulan haftalık planların sınav sürecine çok yardımcı olduğunu anlamış oldum. Önümde biriken onca konuyu aylara bölerek tüm yılı planlamak beni çok rahatlattı çünkü ne yapacağımı biliyordum. Eksiklerimi rahat bir şekilde görüp kapatabiliyordum. O ay ne kadar çalıştığıma bakıp daha da motive oluyordum. Online koçunuz ekibine teşekkür ederim. Şans vermek isterseniz pişman olmazsınız. Hepinize başarılar diliyorum.

İdal Ş.
YKS Türkiye 8 543. sü,

Merhaba ben Şüheda. Bu sene sınava ikinci defa hazırlandım. Zaman zaman motivasyonum düştü, yapamayacağımı düşündüm, pes etmek istedim ancak koçluk ekibinin desteği ve yardımıyla her seferinde ayağa kalkıp yoluma devam ettim. Bu seneki başarımı kesinlikle koçluk ekibine borçluyum. Bana bir kardeş sıcaklığıyla yaklaştıkları için minnettarım. Başarıya ulaşmak isteyen herkesin gönül rahatlığı ile yardım alabileceği bir ekip. Her şey için teşekkürler.

Şüheda B.
YKS Türkiye 8 701. si,

Merhabalar ben Utku. Koçluk sayesinde gezen tozan, tembel bir lise öğrencisi olmaktan kurtulup sınav öğrencisi oldum. Ve o sınav öğrencisi hedefinden de yükseği yapmayı başardı. Çok net yazıyorum çünkü gerçekten öyle oldu. Kemal abiye karşı sorumlu hissetmek, kendime karşı sorumlu hissetmek, bu süreçte beni hep masa başına oturttu. Burdan kemal abiye ve kendime koçluk almaktan korkmadığım için teşekkür ediyorum.

Utku S.
YKS Türkiye 8 720. si,

Selamlar, ben Elif. Kemal abi ve Hacer ablayla neredeyse 3-4 ay birlikte çalıştım. Süre ne kadar kısa da olsa faydasını çok gördüm. Bu süreç içerisinde pişman olduğum bir konu varsa o da yılın başında koçluğa başlamadığımdır. Çünkü derse mutlu ve motive oturmak benim için çok önemliydi, aynı zamanda harika planlarla haftaya başlamak. Hiçbir zaman aklımda bir şüphe olmadı koçlukla ilgili. Bu yüzden çok çok sevdiğim ablam/abim gibi gördüğüm Hacer ablaya ve Kemal abiye çok teşekkür ederimm 🙂

Elif K.
YKS Türkiye 8 786. sı,

Merhaba, ben Feyza. Bu sene 12. sınıf sayısal öğrencisiydim. Çalışmaya nereden başlayacağım konusundaki kafa karışıklığım sonucu koçluk almaya karar verdim ve 11. sınıfın ikinci döneminde Reyhan ablayla çalışmaya başladım. Bu geçirdiğim bir senelik süreçte Reyhan abla sayesinde istikrarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürdüm. Çalışmaktan kaçtığım konuları programı bitirmek için kendimi zorlayarak tamamladım ve sınav günü geldiğinde gönül rahatlığıyla “Ben elimden geleni yaptım.” diyebildim. Sene boyunca yanımda olan başta Reyhan abla olmak üzere bütün Online Koçunuz ekibine teşekkür ediyorum.

Feyza K.
YKS Türkiye 8 842. si,

Öncelikle tekrardan çok teşekkür ederim her şey için. Ben kendimi program açısından yönetemediğim için birinin bana bu konuda yardımcı olması gerçekten çok işime yaradı. Program yapmada ve günümü verimli bir şekilde kullanmamda gerçekten çok yardımcı oldunuz. Teşekkür ediyorum Kemal abiye ve koçluk ekibine iyi ki sizinle tanışmışım.

Bahar D.
YKS Türkiye 9 014. sü,

Kemal abiyle yolculuğumuz çok güzel ilerledi ve güzel sonuçlandı. Daha erken tanışmayı çok isterdim. Bana bu yolda kattığı düzen, istikrar ve motivasyonla bu süreci iyi yönettik. Bu yoldaki soru ve sorunlarımla çok ilgilendi. İkimiz birlikte çok güzel bir sonuç aldık. Sınava hazırlanırken her zaman destek oldu ve ne yapmam gerekiyorsa bana doğrusunu söyledi. Çok teşekkürler Kemal abim iyi ki varsın!

Ahmet A.
YKS Türkiye 9 580. si,

Merhabalar, ben Esra. 2020 senesinde, 11.sinif yaz tatilinde Online Koçunuz şirketiyle tanıştım. Bu şirket sayesinde 12.sınıf ve mezun senemi hem abim hem de arkadaşım olarak gördüğüm bir koça ulaşmam mümkün oldu. Abim olarak adlandırdığım bu kişiyle telefon üzerinden çok kez görüştük. Mental sağlığımla ders gelişimimi dönüşümlü olarak olumlu etkileyen bir sürece başladık. Tablolar üzerinden net gelişimimi takip ettik. Her türlü eksiğimi somut olarak görebilmemizi sağlayan bu tablolar aynı zamanda belirsizlikleri yok ettiğinden sınav kaygılarımı da azaltmada etkili oldu. Online Koçunuz ve ekibine eşekkür ediyorum.

Esra D.
YKS Türkiye 9 820. si,

Merhaba ben Dilcan, geçen yıl 43.217 den mezuna kaldım. Tıp okumak istediğim için tekrar hazırlanmaya karar verdim. Bu süreçte karşıma Kemal abi çıktı zaten benim de eksiklerinden birisi az soru çözmekti bu hafta ne yapsam, nasıl planlasam diye kafam çok yoruluyordu. Kemal abiyi tanıdıktan sonra planlama için ayrıca kafam yorulmadı. Soru sayısı da hedef koyduğu için çözmek için uğraşıyordum, soru eksiğim de kapanmış oluyordu dolayısıyla. Belki bunları kendin de yapabilirdin zaten diyebilirsiniz fakat insanın kendini kontrol etmesi zor olabiliyor bazen, hele mezun yılımızda daha da zorlaşabiliyor. İstikrar için koçluk benim adıma iyi olmuştu. Bu sene 10.330 çekmek nasip oldu Kemal abi çok teşekkür ederim bu yolda yanımda olduğun için.

Dilcan A.
YKS Türkiye 10 330. su,

Merhaba, ben Muhammet 2020 yılında 37 bin yaparak hayallerim için mezuna kalmaya karar verdim. Daha önceleri zaten çalışkan biriydim ve günde 12-13 saat civarı falan çalışıyordum ama mutlu değildim, o gün vicdanım rahat uyuyamıyordum ve bu şekilde beş altı ay civar falan çalıştım. Bir şeylerin ters gittiğini anlıyordum ve netler yerinde sayıyordu, çalışmamı arttırıyordum ve daha çok düşüyordum. Plansız çalıştığımı biliyordum, en büyük sıkıntım kendimi tanıyamamak ve kendime doğru düzgün bir program bile yapamamaktı. Sınava 3-4 ay kalmıştı ve ben olmam hedefime kıyasla olmam gereken netlerim çok altındaydım ve Kemal abi görüşme fırsatım oldu ve koçluk almaya başladım ve koçluk almaya başladığım ilk hafta normal çalıştığım gibi çalıştım ve burada ilk hataları fark ettik ve her hafta hataları fark ede ede ilerliyorduk ve ben kendimi çalışmaya ikna edemesem de tablolara baktığımda oğlum sen çalışıyorsun sakin ol falan diyordum ve çalışmalarım verimi çok arttı. Zaten direkt netlere yansıdı ve bir şeyleri yapabileceğimi ve olabileceğini hissettim ve bu yazıyı başarabildim duygusu ile yazdığım için çok mutluyum. Bana mutluluğu tattırdınız için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Kemal abi. İyi ki varsın OnlineKocunuz ekibi.

Muhammet Ö.
YKS Türkiye 10 414. sü,

Gerçekten doğru çalıştığınızdan emin olabileceğiniz bir sistem. Planlı ve programlı bir sistem olduğu için şu konu şu kitap yetişmedi gibi sıkıntılar yaşanmıyor. Zaten Kemal abi insanı rahatlatan biri. Kafanızdaki sorulara net cevaplar alabiliyorsunuz. Kısaca bu sistemle hazırlandığınızda başarmamak gerçekten elde değil. Her şey için teşekkürler 🙂

Selin N.
YKS Türkiye 10 818. si,

Koçluk almam bana gün içinde çalışmam gereken görevleri daha disiplinli şekilde yapmama vesile oldu. Birinin gözetiminde ders çalışmak, daha azimli olmamızı ve görevleri bitirme isteğiyle daha çok çalışmamızı sağlıyor. Sizinle özel ilgilenilmesi sizi daha ileriye taşıyacaktır.

Beyza A.
YKS Türkiye 10 692. si,

Merhaba ben Elif. İlk kez sınava girdim. Kemal Abiyle son ay çalışma şansım oldu. Son ay yapacaklarımı toparlamam, sıralamam konusunda fazlasıyla yol gösterdi. Olaya bir abi samimiyetinde yaklaştığı için de çekinmeden sorularınızı sorabiliyorsunuz. Ben memnun kaldım. Koçluğa ihtiyacı olan herkese de rahatlıkla tavsiye ederim 🙂

Elif Y.
YKS Türkiye 11 377. si,

Merhaba ben Büşra. Koçluk hizmeti almaya 2021 Aralık ayında başladım. Beyza abla benim kendimi denetlemem ve eksiklerimi tespit etmem konusunda, ders çalışmaktan bıktığım zamanlarda pes etmemem için çok destek oldu. Ben memnun kaldım, sizlerin de bu desteğe ihtiyacınız varsa memnun kalacağınıza eminim.

Büşra N.
YKS Türkiye 11 566. sı,

Geçen sene istediğim sıralamayı yapamadığım için bu sene mezuna bırakmaya karar vermiştim. Koçluk almayı düşünüyordum ve Online Koçunuz’la tanıştım. Bu süreçte iki farklı koçum oldu. Psikolojik olarak da akademik açıdan da bana yardımcı olmaya çalıştılar ve ellerinden geleni yaptılar. İkisine de bana destekçi oldukları için çok teşekkür ederimm 🙂

Betül T.
YKS Türkiye 11 714. sü,

Ben 11. sınıftan beri koçluk alan biriyim ve en içime sinen iyi ki dediğim bu koçluk dönemi oldu. Her şey için teşekkürler. Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum ve edeceğim. Umarım siz de bu deneyimi yaşayıp sınavda güzel bir sonuç elde edersiniz 🙂

Nevra K.
YKS Türkiye 12 068. si,

Merhaba ben Feyza. Öncelikle ben başarabilecek miyim diye çok düşürdüm sonra Mertcan ile tanıştım. Bana her konuda ve her zaman yardımcı oldu. Bana bir koç değil daha çok arkadaş oldu. Normalde yapamam dediğim programları yaptırarak aslında yapamam düşüncesinin insanın kafasında kurduğu bi saçmalık olduğunu gösterdi. Onunla tanıştığım ve çalıştığım için çok şanslıyım. Ona ve tüm ekibe teşekkür ederim.

Feyza I.
YKS Türkiye 12 665. si,

Online Koçunuz ekibi ile sınava son 2 ay kala tanıştım. Çalışmayı bıraktığım bir anda tanışmak büyük şanstı. En çok tecrübeli oluşları ve ilgili olmaları önemliydi. Özellikle Seray ablaya teşekkür etmek istiyorum. Bence hepimizin ihtiyacı olan doğru bir yönlendirmedir. Seray abla da bunu hem tecrübe hem bilgisi ile çok güzel yaptı. Hazırladığı program ve ona uymak kendime olan güveni hayli artırmıştı. Motivasyonum düştüğünde onunla konuşmak devamlılığımı sağlıyordu. Beni başarabileceğime inandıran ve vazgeçmememi sağlayan oydu. Ve tüm bunların sonucunu da güzel bir şekilde aldım. Bu yüzden teşekkür ediyorum herkese.

Sena K.
YKS Türkiye 13 708. si,

Sınava girdiğim iki sene düzenim olmadığı ve planlı çalışamadığım için ikinci mezunluğumda koçluk almaya karar verdim. Koçluk aldığım bu senede koçumun verdiği ödevler ve sıkı takibi sayesinde hem planlı çalıştım hem de bir düzenim oldu. Takıldığım yerlerde de danışarak destek aldım. Yardımları için koçum Zeynep’e ve Kemal abiye çok teşekkür ediyorum.

Başak K.
YKS Türkiye 13 821. si,

Plan yapıp uygulayamayan veya plan yapamayanlar için çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Sene içinde tökezlediğimiz zaman çok oluyor ve her an insanın yanında bir yol göstericisi olması baya iyi bir şey 🙂

Yasemin D.
YKS Türkiye 14 139. su,

Koçluğu ben belli bir düşüş döneminde aldım. Çok yardımcı oldu. Size yolunuzu kaybettiğinizde adete bir pusula oluyor. O yüzden öneririm.

Nedim K.
YKS Türkiye 14 295. si,

Kemal abi ile son 4 ay kala tanışsam da birlikte çok verimli zamanlar geçirdik. Bitmez dediğim konuları, yetişmez dediğim birçok kaynağı bitirdik. İyi ki tanımışım Online Koçluğu ve tabi ki Kemal abiyi 🙂

Nisa Nur K.
YKS Türkiye 15 014. sü,

Merhaba ben Yiğit. 2.mezun yılını yaşayan eşit ağırlık öğrencisiyim. Daha önceden ders çalışmayı sevmezdim ama planlı ve düzenli olmak ders çalışmayı bile sevdirebiliyormuş. Bunu anlamam da koçluk sayesinde oldu. Sınava hazırlık dönemi içinde çok yoruluyorsunuz, çok bakıyorsunuz ama yanı başınızda sizin pes etmeden ilerlemenizi sağlayan biri oluyor. Sistemleri sayesinde ne kadar geliştiğinizi, neler yapabileceğinizi görmek bile inanılmaz motivasyon katıyor. Kimsenin asla pişman olmayacağı, herkese gözüm kapalı önerebileceğim bir yer sevgilerle.

Osman Ö.
YKS Türkiye 15 227. si,

Merhaba ben Azra. Bu sene 12. sınıftım. Yağmur abla ve Online Koçunuzu 12. sınıfın başında tanıma fırsatı buldum. Hepinizin bildiği veya tahmin edebildiği gibi sınav süreci sadece ders çalışmayla alakalı bir süreç değil. Motivasyonunuzu korumakla da alakalı olan bir süreç ve ben bu süreci koçluk alarak geçirdiğim için çok memnunum. Kendim çalıştığımda yeterli çalışıp çalışmadığımı anlayamıyor, sürekli çelişkiye düşüyordum. Bu hem zamanımı alıyor hem de motivasyonumu düşürüyordu. Yağmur ablayla çalışmaya başladıktan sonra günlerimi nasıl geçirdiğimi görme fırsatı yakaladım. Yağmur ablanın en büyük katkılarından biri de her endişemi anlayıp gidermek için yardımcı olması. Gerçekten sizin yaşadığınız karmaşayı ve psikolojiyi anlayabilen birinin olması sizin üzerinizdeki yükü fazlasıyla hafifletiyor. Başta Yağmur abla olmak üzere bütün Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ederim. Benim bugün yaptığım sıralamaya çok fazla katkıları var. Son olarak buraya koçluk almak isteyip deneyimleri merak edenlere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir şey olduğunu söylemek isterim.

Azra A.
YKS Türkiye 15 388. si,

Herkese merhaba ben Tolgahan. Online Koçluk bana neyi ne zaman yapmam gerektiği konusunda çok yardımcı oldu ve bu süreci ne kadar hafifletilirse o kadar hafifletti. Konularımı erkenden bitirip denemelere başladım. Denemelerde de eksiklerime baktık ve konuyu tekrar ettik. Seray Abla bu konuda çok iyi. Seray Ablaya da bir teşekkürü borç bilirim.

Tolgahan Y.
YKS Türkiye 15 924. sü,

Merhabalar ben Yağmur. Geçen sene beklenmeyen gelişmeler ve çalışmamamın etkisiyle gerçekten çok kötü bir sonuç almıştım fakat bu yıl düzenli çalışmaya ve bana rehber olabilecek kişilerden yardım almaya karar verdim. Zeynep ablayla beraber tüm süreci bence başarılı bir şekilde yürüttük ve sonucundan çok memnunum. Dershaneye gitmeden ve özel ders almadan sadece planlı bir çalışmayla sıralamamı büyük ölçüde öne çektim. Bunun için çok teşekkür ediyorum 🙂

Yağmur D.
YKS Türkiye 16 849. su,

Merhaba, ben geçen sene istediğim sıralamayı elde edemedim için mezuna kaldım. 12. sınıfta dershaneden fazla verim alamadığım için mezun senemde gitmemeye karar verdim. Ben de koçluk araştırması yaptım ve Online Koçunuz ile tanıştım. Sınav sürecinde doldurduğumuz tablolar ve ödevlendirmelerle çalışmalarım çok daha düzenli ve verimli hale geldi. Sonucunda da daha iyi bir sıralama elde ettim. Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ederim.

Beyza Z.
YKS Türkiye 17 002. si,

Merhaba, ben Talha. Bu sene istediğim sıralamayı elde edemediğim için sayısaldan mezuna kaldım. Sınav senemde düzenli bir çalışma sistemi kuramadığım için ve mezun senemde dershaneye gitmeyi düşünmediğimden koçluk sistemi almaya karar verdim. Araştırırken Online Koçunuz karşıma çıktı. Kullanmaya başladığımda Beyza ablayla calışmaya başladım ve bir süre devam ettikten sonra Reyhan ablayla devam ederek sınav senemi istikrarlı bir şekilde çalışarak başarıyla tamamladım. Koçumla her hafta telefonla görüşerek o hafta ne yapmam gerektiği hakkında konuşup bu şekilde hafta hafta düzenli bir sekilde ilerlettim. Mental olarakta çok katkı sağlayan bir sistemdi. Netlerimin düştüğü dönemlerde çalışmayı bırakma gibi bir düşünceye kapıldığımda koçumla abla kardeş gibi rahat bir şekilde konuşup tekrardan motivasyonum artıyordu. Kısaca diyebileceğim bunlar. Bu sistemi kullanmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Talha D.
YKS Türkiye 17 059. su,

Merhaba şu an geleceğinle ilgili ciddi bir karar vermek üzeresin ve bu satırları okuyorsun. Bir yıl önce ben de senin yerindeydim ve derece yapmış insanların yorumlarını okuyordum. Şimdi derece yapmış olmanın mutluluğu ve gururu ile bunları yazıyorum. Öncelikle kendi öğrenci profilimden bahsetmek istiyorum. Ben çalışan fakat nasıl çalışması gerektiğini bilmeyen bir öğrenciydim. Bu yüzden de korkularım vardı. ”Ya düzgün çalışamıyorsam ?” Ya emeklerim boşa giderse?” diye endişeleniyordum. Sonra YouTube’ da Kemal abiyi gördüm ve tek bir video izlediğim anda onu sevdim ve güvendim. Daha onunla tanışmadan abim olarak görmeye başlamıştım. Sürecimin hemen başındayken başvurumu yaptım ve şansım varmış ki Kemal abi benim koçum oldu. Süreç boyunca bana kendi abim kadar destek oldu ve güvenini hiç esirgemedi. Ben de elimden geldiğince ona layık bir öğrenci olmaya çalıştım ve galiba başardım çünkü şu an tam 1 yıl önce olmak istediğim yerdeyim bunun için en başta canım abim olmak üzere tüm Online Koçunuz ekibine teşekkür ederim. Umarım sen de senin için en doğru kararı verebilirsin. Başarılar.

Sıla T.
YKS Türkiye 18 203. sü,

2022 YKS’ye hazırlık sürecinde düzenli soru çözümü yapmak istememe rağmen sürekli konu çalışma gereği hissediyor ve bir süre sonra da çalıştığım konuları unutuyordum. Düzenli soru çözmek için koçluk hizmeti almaya karar verdim. Gezegen günlüklerinde Kemal abinin öğrencilerle iletişimi dikkatimi çekti. Kendisi ile ilk konuşmamızda diş hekimliği hedefim olduğundan bana koçluk yapması için Berk’i önerdi. Berk içten bir şekilde her hafta çalışma planımı hazırladı ve her konuştuğumda yeni hafta için kendime inancım yenilendi. Bence her şey inançta saklı ve bu inanç Kemal abinin ekibinde var. Iyi ki varsınız! Kemal abi ve Berk’e bana kattıkları her şey için minnettarım…

Ali C.
YKS Türkiye 18 267. si,

Ben kısa süre yararlanabildim ama bana o kısa sürede dahi nasıl ders çalışmam gerektiğini öğrettiniz. Öncelikle bunun için çok teşekkür ederim. Abi abla oldunuz bana, her sorunumu size söyleyebildim. En çok da bunun için teşekkür ederim. Iyi ki sizden koçluk almışım 🙂

Bahar B.
YKS Türkiye 18 291. si,

Öncelikle merhaba. Ben geçen sene gerçekten istediğim sıralamanın çok çok altında bir sıralama yaparak mezuna kaldım. Çünkü bana yardım eden kimse olmadığı için kendi kafama göre yol bulmaya çalıştığım, sürekli deneme yanılma ile zaman kaybettiğim, netlerim neden yükselmiyor diye düşünüp durmaktan ders çalışamadığım kısacası zaten ders çalışmaktan yorgun olan zihnimin bir de planlama ve analize zaman yetirememesi yüzünden kötü bir sene geçirmiştim. Bu sene kesinlikle böyle bir şey olmamasını istiyordum bu yüzden koçluk sistemini araştırmaya başlamıştım. Sistematik, ne yaptığını bilen, benim için düşünen, yardıma ihtiyacım olunca orda olan bir koçluk sistemi ve koçla karşılaştım. Nida koça buradan tekrar teşekkürler. Benim işim plan yapmak değil sadece ders çalışmak oldu ki bu verimimi çok arttırdı. Sene ortasında web sitesinde başaran öğrencilerin yorumlarını okuyup ağlayan, acaba diyen biri olarak başardım demek o kadar iyi ki. Her şey için teşekkürler.

Asude C.
YKS Türkiye 18 381. si,

Ben çok verimli olduğunu ve sene başından beri alınması gerektiğini düşünüyorum. Planlama sınavda en önemli aşama özellikle de YKS gibi stratejik bir sınavda. O yüzden bana kalırsa yaptığınız işi çok başarılı bir şekilde yapıyorsunuz. Ben de her şey için teşekkür ederim.

Bade B.
YKS Türkiye 18 764. sü,

Öncelikle merhaba. Koçluğa mezun senemde başladım ağustosun sonu gibi. Tüm yıl boyunca da sadece koçluk alarak çalıştım (dershaneye gitmedim ya da özel ders de almadım). Koçluğun bana çok faydası oldu. Normalde eskiden çalışmak için 3-4 saat oturup ne yapsam diye boş boş dururdum. Böyle bir derdim kalmadi. Ne yapacağım önceden belliydi. İşte hangi konuda eksigim var, hangi konuya çalışmalıyım gibi sorular kafamdan gitti çünkü zaten önümde tablolarda hepsi açık ve net gözüküyordu. Yani koçluk almasam bu kadar çalışamazdım doğrusu. İyi ki koçluk almışım. Bu süreçte bana yardımcı oldukları için koçum Seray Ablaya ve diğer Online Koçunuz ekibine teşekkür ediyorum.

Rıdvan A.
YKS Türkiye 19 835. si,

Merhaba, ben Beyza. Sınava bu sene ilk kez hazırlandım ve doğal olarak ne yapacağımı bilmez halde kafamda çok soru işareti vardı. Kemal abiyle kısa bir süre çalışma fırsatımız olsa bile benim ders çalışma prensibime birçok katkı sağladı. Senenin başında kazandırdığı planlama sayesinde yıl boyu panik olmadan işleri tıkırında hallettim diyebilirim. Online koçunuz ekibine ve Kemal abiye teşekkürler.

Beyza Ç.
YKS Türkiye 20 061. si,

Beyza Abla ile çalışırken bana verdiği en büyük destek mental açıdandı. Düzen konusunda da konu eksiğimin azlığına rağmen baştan yaptığımız tekrar düzeniyle geriye dönüp baktığımda her şeyi sil süpür bitirebildiğimi görmek kendime olan güvenimi arttırıp stresini azaltti. Önemli noktaların üzerinde durmaları ve anlayışlı olmaları süreci çok daha iyi kavramanıza yardımcı oluyor. Sene içinde eğer mezunsanız ve kendinizi sürekli geçen seneyle kıyaslıyorsanız böyle zamanlarda beyaz bir bakış açısına ihtiyaç duyduğunuzda hemen yetişiyorlar. Deneme takip ve haftalık program olarak da gerçekten çok düzenliler. Hepsine bu zorlu senemde yardım ettikleri için teşekkür ederim.

Zeynep Y.
YKS Türkiye 20 448. si,

Motivasyonum dipte olduğu dönemde beni silkeleyip ayağa kaldıran koca yürekli Kemal. (Yaş farkı az diye Kemal diyorum.) Ben kendime hiç güvenmezken bana güvenen, inanan ve hep destekleyen, her konuşmamızda bana motivasyon aşılayan birinden bahsediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş ve iyi ki sen bu sonucu almamdaki büyük bir etken olmuşsun. Masaya oturup çalışmayan benden bu sıralamayı yapan bana evrilmemi sağladığın için teşekkürler.

Ceren G.
YKS Türkiye 21 038. si,

Merhabalar ben Selen. Bu sene sinava 2. Kez hazırlandım. Geçen seneki en büyük eksikliğim düzgün plan yapamamdı. Kendimi çok zorlayacak planlar yapıyordum. Yapamayınca da moralim bozuluyordu ve ders çalışmak istemiyordum. Ayrıca çok vaktimi de alıyordu. Bu eksikliğimin farkındaydım ve dönemin başında koçluk almaya karar verdim. Seray abla sağolsun bana çok yardımcı oldu. Hep kardeşçe yaklaştı. Bana daha düzenli, yapabileceğim seviyede, güzel çalışma programları hazırladı. Motivasyonum düştüğünde beni tekrardan toparladı. Güzel çalışmadığım zamanlarda sorunlarımı belirleyip çözmeye çalıştık. sürekli. Online Koçunuz ekibine teşekkür ediyorum 🙂

Selen G.
YKS Türkiye 21 137. si,

Yıl boyunca bana yardımcı olan koçluk, düzenli ilerlememi ve ilerleyişimi görmemi sağladı. Tablolar sayesinde kaynaklarımı daha yararlı kullandım ve geçen seneme göre daha fazla ve düzenli kaynak çözdüm. Koçumun motivasyonuyla konularımı erken bitirip, tekrar edip denemelere geçtim. Hiçbir kuruma gitmediğim halde evde düzenli bir sekilde çalışabilmemi sağladı. Bu düzen de yetişir mi stresine girmemi engelledi. Teşekkürler Online Koçunuz ekibi 🙂

Zeynep A.
YKS Türkiye 21 497. si,

Merhabalar, ben Sudenaz. Liseden mezun olduğum sene YKS’ye girdim ve istediğim sonucu elde edemedim. Bunun üzerine mezuna kalmaya karar verdim. Sonrasında ne yapacağım, ne edeceğim derken Online Koçunuz’u buldum. İnternet sitelerine baktım, önceki senelerde öğrencilerinin başarılarını gördüm ve ben de almaya karar verdim. Başlarken hiç tereddütüm olmadı yani 2023 YKS’de bana kat kat katkı sağlayacaklarından emindim ki başladığımda da öyle oldu. Ben Seray abla ile birlikte çalıştım. Beraber TYT’de 2-3 haftada 10 nete kadar artış gösterdiğimi hatırlıyorum. Son ayda AYT’de de çok güzel sonuçlar aldık. Düştüğüm yerden beni kaldırıyordu, motivasyonumu artırıyordu. Her yönden faydalıydı benim için. Eğer sizin de yolunuz Online Koçunuz’a düşerse almanızı kesinlikle tavsiye ederim. Ben faydasını gördüm umarım siz de görürsünüz.

Sudenaz A.
YKS Türkiye 21 870. si,

Sınava 2 kez girmiştim ve ikisi de beklediğim gibi geçmemişti. 3. yılında da hala nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyordum. Online Koçunuz bu konuda bana çok yardımcı oldu. Belirli bir düzen kurmamı sağladı. Hem psikolojik olarak kendimi daha rahat hissettim hem de netlerinde çok güzel artışlar sağladım.

Zehra K.
YKS Türkiye 22 823. sü,

Öncelikle tüm süreç için Kemal abi sana çok teşekkür ederim. Yıl içerisinde düştüğümüz yerden kaldırarak yalnızca sayılarla temsil edilen sınavın psikolojik tarafını yok saymamayı, yok saydığımız her şeyin içimizde büyütmeden çözüme ulaştırmayı yalnızca sınav süreci için değil bundan sonraki hayatımda da kullanabileceğim unsura dönüştürdüğün için… Geçen sene dershaneye gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki kendi açımdan zaman ve beden gücümdeki kaybı stratejik bir yönlendirme ile kâr haline dönüştürdüm. Her şey sistematik ve yıl içerisinde benim de gelişimime birebir şahit olduğum bir düzende ilerledi. Çalışmanın temposuyla aklınıza yapamayacağımdan ziyade ben yapabilmek için sürekli çalışıyorum zaten dediğim bir yıl oldu. Kemal abiden bu koçluk hizmetini alırken oldukça motive, modum düştüğünde toparlandığım, görüşme günlerimizde her hafta bir şeyleri başarıyor olmanın mutluluğunu her daim yaşadım. Hizmeti almaya başlarken yaşadığım tereddütlerin aslında yersiz olduğunu söyleyebilirim. Herkesin kendisine göre iyi olduğunu düşündüğü üniveristeyi kazanması için atacağı ilk adım bu hizmeti deneyimlemekten geçiyor sanırım. Çünkü burada yeni bir abi veya abla tanıyor, samimiyetleri ile güven duygusunu sınav gününe kadar sürekli hissediyorsunuz. İyi ki deneyimledim ve iyi ki tanıdım seni.

Tuğçe T.
YKS Türkiye 23 858. si,

Merhaba ben Elif, ikinci kez mezuna kalmış ve tüm süreci yardım almadan tek başıma yürütmeye karar vermiş bir öğrenci olarak koçluğa başlamadan önce derslerin yanı sıra rehberlik yükünü de üzerimde hissettiğim için mental olarak çok yorgun ve bitkin bir haldeydim. Haliyle bu derslerime de yansımıştı, kendi kendime yaptığım programlara uymakta çok zorluk çekiyordum. Aynı zamanda kafamda süreçle ilgili çok fazla soru işareti vardı. Koçluk programına başladıktan sonra Kemal abinin benim aklımdan bile geçmeyen sıralamaları yapabileceğimi söylemesi, kafamdaki soru işaretlerine tatmin edici yanıtlar vermesi kendime olan güvenimi de çalışma isteğimi de yerine getirdi. Birlikte çok uzun bir süreç yaşamamış olsak da rehberlik anlamında Kemal abi ve programlarından faydalandığım çok nokta oldu. Başta Kemal abi olmak üzere tüm Online Koçunuz ekibine yardımları için teşekkür ederim.

Elif A.
YKS Türkiye 24 368. sü,

Merhaba ben Buğra. Beyza ablayla koçluğa senenin ilk zamanlarında başladım ve eksikliklerimi görmemde deneme analizlerinde ve mental açıdan çok yardımcı oldu.

Buğra E.
YKS Türkiye 25 209. sı,

Merhaba ben Zeynep. Kemal abiyle pandemi başladığında tanıştık. Evde bir türlü düzen oluşturamamıştım ve bu gidişle başaramayacağımı biliyordum. Koçluk almaya başladıktan sonra beraber çok güzel bir program yaptık. Gerek Kemal abinin verdiği ödevlerle gerek denemelerdeki yanlışlarımı görmemle geliştiğimi hissettim. Artık düzenli çalışmaya başlamıştım. Aklıma takılan her türlü soruyu sorabildim ve görüşmelerimizi hep iple çektim 🙂 Bu süreçte yanımda olduğu için ve bu sistemi oluşturduğu için Kemal abime çok teşekkür ediyorum. İyi ki yolumuz kesişmiş, iyi ki varsınn

Zeynep Ö.
YKS Türkiye 25 393. sü,

İkinci mezun olduğu için nereden nasıl tekrar başlayacağıma karar veremediğim aynı dersleri, denemeleri nasıl planlayacağımı bilmediğim için koçluk almaya karar verdim ve aldığım en doğru karardı çünkü bu anlamda mükemmel bir sisteme sahip. 10 ay boyunca her sorumu, sıkıntımı anlayarak bana destek olan birinin olması ve hepsine çözüm üretebilmesi hem güven verdi hem hedefe yaklaştığımı hissetmemi sağladı. Aynı zamanda motivasyonumun düşmesini engelledi. Ortada haftalık bir plan olması, neyin ne zaman çözüleceğini, hangi kitapların ne sırayla çözüleceğini birlikte konuşularak orta yolların bulunması ve bunların kişiye göre özel yapılması sınav için en gerekli şeylerden bazılarıydı bence ve hepsi bu koçluk sistemi ile kafamda halloldu ve hem sınav öncesi hem sınav anını düzgün yönetmeyi hedefleyen bir koçluk sistemi. Keşke önceden görseydim tek pişmanlığım bu.

Nilüfer D.
YKS Türkiye 25 601. si,

Ağustos ayında başladık ve dile kolay hazirana kadar tam gaz çalıştık. Koçlukla birlikte düzenli bir sisteme ve çalışma düzenine sahip oldum. Verilen ödevler beni hem motive etti hem de ne çalışmalıyım sorusundan kurtarıp kafamı rahatlattı. Psikolojik olarak her zaman Kemal Abiyi yanımda hissettim ve bu da bana güven verdi. Hiç aklıma bile gelmeyen saatler çalıştığım oldu. Ama sonuçta bir hedefim vardı ve hayalime ulaştım. Sınav döneminde iyikilerimden bir tanesi oldu koçluk sistemi. Her şey için Online Koçunuz’a sonsuz teşekkürler.

Berk Ö.
YKS Türkiye 26 051. si,

Koçluk alma kararı benim için çok doğru bir karardı daha önceden almadığıma pişman oldum. Mümkün olan en yakın zamanda başlanılması gereken bir destek. Benim kritik zamanlarda doğru kararlar vermemi ve boşa vakit kaybetmeyip değerli vaktimin daha da verimli hale gelmesini sağladı. Bu yüzden hedefi için ellerinden geleni yapmaya hazır olan herkese tavsiye ederim.

Yiğit G.
YKS Türkiye 26 311. si,

Merhaba, ben Asya. 2020 YKS sınavında sayısal alanda 69 bin sıralamadan mezuna kalma kararı almıştım fakat nereden başlayacağımı bilmiyordum. Sonrasında sosyal medyadan da senelerdir takip ettiğim Kemal ağabeyden (online koçunuz sistemi) koçluk almaya karar verdim. Bu kararın eğitim hayatım boyunca aldığım en iyi kararlardan biri olduğunu yıl içerisinde çok iyi anladım. Normalde de ders çalışmayı seven biri olmama rağmen bana en uygun programı belirlemekte zorlanıyor, hangi derse ve konuya çalışacağımı şaşırıyordum. Bu aşamada çalışılacak konuların görüşmelerimizde belirlenmesi hem benim kafa karışıklığımı ve buna bağlı olan zaman kaybını giderdi hem de birine karşı sorumlu hissetmek benim çalışma azmimi arttırdı. Eskiden netlerimdeki düşüşlerin sebeplerini bulamazdım. Koçluk sayesinde sorunlarıma yaptığımız nokta atışı çözümlerle hayalimdeki üniversiteyi kazandım. Başta Kemal ağabey olmak üzere bu zorlu süreçte her daim yanımda olan ve desteğini hiç esirgemeyen Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ederim.

Asya A.
YKS Türkiye 27 492. si,

Mezun yılımda sene başladığında en çok korktuğum şeylerden biri yine düzenli bir şekilde çalışamamaktı. Bu yüzden 2021 ekimde koçluğa başladım. Sadece bu korkuyu yenmek bile çalışırken büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Desteklerin ve diğer her şey için çok teşekkürler Kemal abi.

Sude K.
YKS Türkiye 27 763. sü,

Merhaba ben Ebrar. 11. sınıftan sınava kadar Online Koçluk aldım. Bu süreçte Online Koçluk sayesinde tek yapmam gereken sadece ders çalışmak oldu. Ne konu yetiştirme kaygım ne de neyi nasıl çalışmam gerek şeklinde düşünmeme gerek kaldı. Sınava 9 ay kala bölüm değiştirdiğimde bile beni destekleyip yardımlarını esirgemediği, her konuda en mantıklı kararları almamı sağlayan, hep yanımda olan ve her konuda yardımcı olan online koçum Reyhan Ablama ve Kemal Abiye sonsuz teşekkürler. Online Koçluk düşünen herkese tavsiye ederim.

Ebrar Y.
YKS Türkiye 28 745. si,

Merhabalar ben 2019 yılı mezunu Ayşegül. İlk girdiğim yıl Marmara Bilgisayar yazıp 1 sene okuduktan sonra ben bu bölümün öğrencisi değilim diyerek 2021 yılında girmek için tekrar hazırlandım. Daha öncesinde herhangi bir koçluk almamıştım ve sadece özel dersle götürmeye çalışıyordum. Bu sene koçluk alayım en kötü ne olabilir, memnun kalmazsam 1 ay sonra bırakırım dedim ve yaklaşık 8 ay Kemal abiden koçluk aldım. Sınava 2-3 ay varken bıraktım ve bu seneye dair en büyük pişmanlığım sınava bu kadar az zaman kalmışken koçluğu bırakmak oldu. Çünkü Kemal abinin sistemi çok güzel ve çok kolaylık sağlıyordu. Günde ne kadar çalıştığınızı, haftalar içerisindeki ilerlemenizi, ne kadar konu bitirip ne kadar konu çalışmanız gerektiğini, deneme analizlerinizi kendiniz de görerek çok daha güvenli ilerliyorsunuz. Ayrıca Kemal abi bana çok destek oldu, ne zaman moralim düşse Kemal abiyle konuşunca tekrar ilerleyebiliyordum. Ben aşırı memnun kaldım, siz de kalacaksınız.

Ayşegül B.
YKS Türkiye 29 330. su,

Öncelikle bu sene mezuna kalma kararı alırken çok çok zorlandım ama seneye başlamaya karar verdiğimde hemen Online Koçunuz ekibi ile tanışıp onlarla beraber bu maratona başladım. Yeri geldi ağladım, yeri geldi güldüm ama bu duygularımı paylaştığım bir arkadaşım bir yoldaşım oldular. Ben özellikle burdan Seray’a teşekkür etmek istiyorum. Beni bu süreçte hiç yalnız bırakmadı her zaman yanımda oldu ve ne zaman bir şeye ihtiyacım olsa yanımdaydı. Ben gerçekten onu bir arkadaşım gibi hissettim. Seneye başladığımda bu mutlu günlerin hayalini kurdum ve sonunda başardık sanırsam. Ayrıca kemal abiye de çok teşekkür ederim bana Seray’la çalışma şansı tanıdığı için.

Doğa Y.
YKS Türkiye 30 045. si,

Herkese merhaba. Ben ilk senemi kötü geçirince mezuna kaldım. Koçluk alıp almamayı yazın çok düşündüm. Ve sonunda almaya karar verdim. İyi ki de öyle yapmışım diyorum şimdi. İlk sene 68 bin olan sıralamamı bu sene 30 bine çektim. Beyza ablayla çok güzel çalışmalar yaptık. Ona istediğim her şeyi sorabildim. Bu süreci Beyza ablayla geçirdiğim için çok mutluyum. Sizin de hiç şüpheniz olmasın, gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Tuğba T.
YKS Türkiye 30 130. su,

Online Koçunuz ekibi ikinci sinav senemde yaşadığım kararsızlık ve endişeye bir ilaç gibi geldi. Çalışmamı birisine anlatmak ve takip edilmek bana bu sene ayrı bir sorumluluk kattı. Bu yolda bana her anlamda yardımcı olan Asya ablanın da desteğini hissetmek beni daha motive etti. Nerede, neyi yanlış yaptığımı; nasıl bir yol izleyeceğimi bana en doğru şekilde gösterdikleri için bütün Online Koçunuz ekibine teşekkür ediyorum. <3

Yağmur Ç
YKS Türkiye 30 248. si,

Merhaba ben Selin. MF öğrencisiyim ve 2020 mezunuyum. Mezuna kalmamın en büyük sebepleri düzensiz çalışmak ve ne yapacağını bilememekti. Hep program yapar ama asla uymazdım. Ama Kemal abi ile çalışmaya başladıktan sonra düzenli çalışmaya başladım, haftalık programlar deneme analizleri ve ödevlerle beraber verimli çalıştığımı hissettim. Önceden 3 saat zorla verimsiz çalışırken yavaş yavaş artırarak şu an onun iki üç katı kadar saat verim alarak çalışabiliyorum. Ayrıca motivasyon adına da çok yardımcı oldu. Ben koçluk aldığım için çok mutluyum. Eğer siz de denemek isterseniz bir şans verebilirsiniz, pişman olmayacağınıza eminim. Umarım hepiniz hedeflerinize ulaşırsınız, herkese başarılar.

Selin G.
YKS Türkiye 31 517. si,

Öncelikle Online Koçluk ekibine ve özellikle kendi koçum Beste’ye teşekkür ederim. Bütün sene stabil çalışıp mental sağlığımın yerinde kalmasında etkileri çok büyük. Bu sene ne kadar yığılma sıkıntısından dolayı sıralamalar beklentimizi karşılamasa da artık canımız sağ olsun biz elimizden geleni yaptık ve en önemlisi de bu zaten. Üniversite sınavı macerasına gireceklere gözüm kapalı önerebileceğim bu ekibe siz de güvenebilirsiniz. Herkese başarılarrrr 🙂

Duru K.
YKS Türkiye 31 733. sü,

Merhaba ben Ceren. Beyza ablayla mezun seneme ve çalışmalarıma ağustos ayının sonunda başladım. 12. sınıfta da çok çalıştım ama yanlış çalışmışım. Bir düzenim yokmuş. Beyza abla bana bu düzeni, motivasyonu öğretti. Bazen ablam gibi destek oldu, bazen öğretmenim gibi tavsiye verdi bazen de arkadaşım gibi dertleştik. Hayallerime ulaşmamda bana bir basamak oldu. Keşke 12. sınıfta koçluk almaya başlasaydım. Mezuna kalmama gerek bile kalmazdı. Yollarimiz bu ekiple, aileyle kesiştiği için çok şanslı ve mutluyum. Kemal abime, Beyza ablama ve tüm ekipte emek harcayanlara çok teşekkür ederim. Bana katkılarınız çok fazla.

Ceren E.
YKS Türkiye 32 120. si,

Merhaba ben Gülsüm. Bu yıl 12. Sınıf sayısal öğrencisiydim. Dershaneye gitmeme konusunda kararlıydım fakat evde düzenimi sağlayabileceğim konusunda tereddütlerim vardı. Daha sonra Online Koçunuz karşıma çıktı ve benim için dönüm noktası oldu. Beyza Abla ile çalıştıkça iyi ki bu ekibi tanımışım dedim. Zorlu bir süreçten geçtim. Bu yolda üzüldüğüm zaman beni toparlayan, mutluluğumu benimle paylaşan koçuma çok teşekkür ediyorum. Koçluğun bana çok faydası oldu, inanıyorum ki benden sonraki öğrencilere de çok faydası olacak. Öncelikle koçuma sonra da Online Koçunuz’a teşekkür ediyorum. Hayatımdaki iyi kilerden birisiniz.

Gülsüm D.
YKS Türkiye 32 332. si,

Kemal abi ile tanışmam büyük bir araştırma sonucu oldu aslında. Çok istediğim tıp fakültesini 50 bin gibi bir sıralama ile kazanamamıştım. Fakat hayallerimin peşinden gitmeye kararlıydım bu yolda çalışmalarımı programlayarak beni denetleyecek birine ihtiyacım vardı ve en sonunda Kemal abi ile karşılaştım. Kendisi de sınavı deneyimlediği için bana çok yardımcı olup tecrübelerini bana daha iyi aktarabileceğini düşündüm. Kemal abi ile çalışmaya başladım. İyi ki de onu seçmişim diyorum şimdi. Gerçekten bu yol zorlu bir yoldu. Fakat düştüğümde beni kaldıracak bir Kemal abim vardı. İnşallah ben gibi pek çok öğrenci hayallerinden vazgeçmez ve Kemal abi ile çalışma fırsatı bulur ve inşallah hayallerine kavuşur.. Bu yolda bana destek olduğun, bana ve hayallerime inandığın için teşekkürler Kemal abi.

Başak T.
YKS Türkiye 32 512. si,

Merhaba ben Mert. Koçluk hizmeti almaya mart ayında başladım. Evla abla ile birlikte eksiklerime uygun bir program hazırlayıp sıkı bir çalışma sürecine girdim. Ben Online Koçunuzdan memnun kaldım, sizin de memnun kalacağınızdan eminim.

Mustafa Ö.
YKS Türkiye 32 745. si,

Merhaba, ben Meryem. Tıp okumakta kararlı olduğum için 2. kere mezuna kaldım. Yıl basında kendi kendime ne kadar elimden geleni yapsam da istediğim disiplinde değildim ve ne zaman yapamayacağımı hissetsem kendimi yükseltmek yerine daha da aşağı çekiyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle Online Koçluğa başladım ve bana çok yardımcı oldular. Hem istediğim disiplinde çalışabildim hem de her düştüğümde tekrardan ayağa kaldırdılar. Bu seneki başarımda koçluğun büyük bir katkısının olduğunu düşüyorum. Ben memnun kaldım, başarıya ulaşmak isteyenlerin destek alabileceği bir yer. Online Koçunuz ekibine emekleri için çok teşekkürler.

Meryem D.
YKS Türkiye 33 078. si,

Merhaba ben Batu 12. sınıf MF öğrencisiydim. Koçluk hizmeti aldıktan sonra çalışmam daha planlı ilerledi. Ayrıca çalışmalarımızın birisi tarafından takip edilmesi çok önemli bir şey. Bunu da koçluk gayet iyi bir şekilde karşılıyor. Kendinizi birisine karşı sorumlu hissetmek, çalışmak için önemli. Koçluk hizmetini bu konularda eksiklik yaşayan herkes rahatça alabilir.

Batu A.
YKS Türkiye 32.939. su,

Merhaba ben İbrahim. 2021 Ocak’ta koçluk hizmeti almaya başladım. Başarıma faydası olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Beyza abla oldukça profesyonel, tablolar deneme hafızamın oluşmasında, kaynak takibimde çok faydalı oldu. Ben memnun kaldım, sizin de memnun kalacağınıza inanıyorum.

İbrahim K.
YKS Türkiye 34 868. si,

Benim kendi senende de konularım tamdı ve sınava öyle girmiştim ama 80k yaptım çünkü ne zaman ne kadar soru çözeceğimi hangi gün kaç tane deneme çözeceğimi bilmiyordum.Bu yıl Nida Abla sayesinde her şey planlı ilerledi ve yine konularım tamdı ama bu defa planlı programlı çalışarak girdiğim için bu sıralamayı yapabildim. Iyi ki online koçunuz ile tanışmışım çok teşekkürler her şey için.

Edanur D.

Merhaba ben Selin. 2021 YKS sınavından sonra hiç düşünmeden mezuna kalmaya karar verdim ve bu süreçte dershaneye gitmek yerine doğru ve düzenli çalışmamı sağlayacak bir destek arıyordum sadece. Bu süreçte birçok site araştırdım fakat cidden en içime sinen burasıydı. Geçen 2022 YKS serüvenimde de bunda yanılmadığını anladım. Bu süreçte gerçekten yeri geldiğinde koçum olarak yol gösteren, yeri geldiğinde gerçekten abla gibi tavsiyeler veren Reyhan ablaya çok teşekkür ediyorum. Senenin sonunda ben elimden geleni yaptım rahatlığı garantili bir süreç geçirmemi sağlayan Online Koçunuz’a da teşekkür ederim. Umarım herkes emeklerinin karşılığını alır.

Selin A.
YKS Türkiye 37 944. sü,

Ben koçluğa 12. sınıfın başında başladım dershaneye de gitmediğim için sistemli ilerlemem gerekiyordu ve koçluk almaya karar verdim. Bu süreçte Asya abla bana her şeyde yardımcı oldu sistemli bir şekilde ilerlemek ve konuların bittiğini bilmek çok büyük motivasyon sağladı bana. Konularım yetişmez gibi bir derdim hiç olmadı. Bu süreci beraber iyi yönettiğimizi düşünüyorum. Tekrardan Asya ablaya ve ekibe çok teşekkür ederim :))

Sıla A.
YKS Türkiye 39 206. sı,

Merhaba ben Beyzanur. Bu yıl TYT ve AYT çalışmam gerekiyordu fakat doğru düzgün bir çalışma disiplinim yoktu ve zaman ilerledikçe nereden başlamam gerektiğini bir türlü bulamıyordum fakat daha sonrasında Beyza ablayla tanışınca düzgün bir şekilde ders çalışmaya başladım, netlerim arttı ve yapabildiğimi fark edince kendime özgüvenim arttı. Beyza abla çoğu zaman bir koç gibi değil de bir abla gibiydi ve benden önce sınavı deneyimlemiş bir şeyler bilen bir ablanın bana yol göstermesi böyle bir dönemde mükemmel oldu. Teşekkür ederim Beyza ablacığım.

Beyzanur K.

Kemal abi öncelikle çok teşekkür ederim. Yaz tatilinde seninle çalışmaya başladım ve sayende sınavdan çok önce konularım bitti, denemelere başladım. Bunun başarımda çok etkisi oldu. Mezuna kalmayı düşünseydim hemen sana yazacaktım çalışmak için. Sınav sonuna kadar benimle ilgili bir nedenden dolayı seninle çalışamadık. Eğer sonuna kadar birlikte çalışsaydık çok daha iyi şeyler yapardım buna eminim ama hayallerime ulaştım. Koçluk sisteminiz bir harika!

İrem A.

Merhaba, Kemal Bey ve ekibi ile tanışmam epey oluyor, benim için yalnızca ÖSYM’nin yaptığı bir sınava hazırlanmak gibi olmadı bu süreç. Kemal Bey sayesinde disipline olmayı, sistemli hareket etmeyi, emek vermeyi öğrendim. Birçok noktada kişi kendini bırakabilir ‘yapamayacağım, başaramayacağım.’ korkusu baş gösterebilir bu süreçte ama Onlinekocunuz ekibi bu duygudan o kadar güzel çıkarmayı biliyor ki o kadar güzel duygularla motive ediyor ki bırakma şansınız yokmuşçasına devam ediyorsunuz ve en önemlisi de bu. Devamlılık ve ümitsizliğe kapılmama. Benim için bu yolculuk en başından çok önemliydi ve yanımda oldukları için çok müteşekkirim. Teşekkürler Kemal Bey ve ekibi.

Dilşah Ç.

İyi günler. Ben Sibel. İkinci mezun senemde koçluk almaya karar verdim. İlk başta çevremden olumsuz tepki aldım koçluk aldığım için. Çünkü başarmak isteyen kişinin kendi başına da bunu başarabileceğini söylüyorlardı. Bu elbette ki bir nebze doğru ama bazı kısımları atlıyorlar. Bu devirde artık hepimiz yalnız başımıza savaşıyoruz. Yön gösterecek bir kişi dahi olmuyor çoğu zaman çevremizde. Eskiden insanlar öğretmenlerinden çevrelerinden vb. kişilerden dersle alakalı yönerge alabiliyorlardı. Ancak aşırı yalnızlaştığımız toplumun içinde olduğumuzu hepimiz fark etmişizdir. Bu sebeple kendi başımıza ilerlediğimizde –özellikle dershane vb. şeylere gitmek istemeyen biriyseniz– kaybolmuşluk hissiyle boğuşabiliyoruz. Çalışmalarım doğru mu, vaktimi doğru yönetebiliyor muyum? Bunları evde tek başınaysanız cevaplandırmaya çalışmak insanı ciddi şekilde yoruyor. Ben de iki senedir evde tek başıma olduğum için neyi yanlış yaptığımı anlayamıyordum. Bu sebeple koçluk almaya karar verdim son üç ay. Ve bence verdiğim güzel kararlardan birisiydi. Ne yaptığını bilen insanlardan faydalanabilmek benim için çok güzel bir şanstı. Bu sebeple bu imkanı bize sağladığı için tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

Sibel T.

Merhaba, ben Tuğçe. Eşit ağırlık öğrencisiyim ve ikinci mezun yılım. Kemal abiyle bu sene tanışma fırsatım oldu. Keşke daha önceden onunla tanışabilseydim ama unutmayalım ki bir şeye geç kalmak hiç başlamamaktan daha iyidir. Her öğrenci gibi ben de çalışmaya nereden başlayacağımı, nasıl devam edeceğimi bilmiyordum. Bugün, yarın diye diye günler verimli bir çalışma yapmadan geçip gidiyordu. Ama online koçluk sistemi hem ne kadar çalışmanız gerektiğini belirlerken hem de başladığınız andan itibaren ne kadar bir performans sergilediğinizi gözler önüne seriyor. Yani masada saatlerce kalıp çalıştım ben diyip kendimizi kandıramıyoruz. Bu işi sadece plan program olarak da düşünmeyin: bu zorlu süreçte ne olursa olsun yanınızda olacak abiler ve ablalar kazanıyorsunuz. Bu büyük yükü tek başınıza yüklenmiyorsunuz. Tek olmadığımı bilmek beni daha güçlü kılıyor. Hedefime birlikte adım adım yaklaştığımızı biliyorum. Hayalleriniz için adım atmaktan korkmayın. Şu anda bu yorumları yaptığımız koçluk sistemi de Kemal abi için bir hayaldi. Hatta bu işe başlarken onun hayalleri için nasıl savaşıp bu noktaya geldiğini örnek alabilirsiniz. İyi ki varsınız Online Koçunuz ekibi ve Kemal abim..

Tuğçe Y.

Merhabalar, ben Simay. 12. sınıf MF öğrencisiyim. Çalışmalarıma ilk başladığım zamanlar istediğim gibi ilerleyemiyordum ve sorunun ne olduğuna da anlam veremiyordum. Çalışma ve başarma isteğim vardı ama ne kadar plan yaparsam yapayım ya planıma uyamıyordum ya da yanlış bir yol izliyordum. En sonunda doğru bir şekilde yönlendirilmem gerektiğine karar verdim ve kendimi sizin de şu an içinde bulunduğunuz Online Koçunuz sitesinde buldum. Daha kayıt bile olmadan onlara güvenebileceğimi biliyordum çünkü hepsi bizim zamanlarımızdan geçip, derece yapıp, istedikleri üniversitelere ışınlanmış insanlar. Kemal Abi ile yaklaşık 4 aydır çalışıyoruz ve ne kadar ilerlediğime hayret ediyorum. Netlerimin artışı, konularımın tek tek bitişi… Kemal Abi olmasa bu kadar ilerleyemezdim. En önemlilerinden biri de size güvenmeleri. Kemal Abi’nin ilk haftamda “Bir kez bile yapamayacağını düşünmeni istemiyorum.“ dediğini hala hatırlıyorum. Ben koçluk aldığım için çok memnunum umarım siz de bir şans verirsiniz. Online Koçunuz ekibine ve tabi ki Kemal Abime çok teşekkür ederim. ❤️ Hayallerinize kavuşmanız dileğiyle…

Simay T.

Esenlikler, ben Eren. Koçluk almadan önce ders çalışmaya oturamazdım bu motivasyonu kendimde bulamazdım. Aldıktan sonra fark ettim ki artık ders çalışabiliyorum ve uzun süre masa başında oturabiliyorum. Eğer sizi her hafta arayan biri olursa sizin de ders çalışmaya isteğiniz artıyor, verilen ödevleri bitirmek istiyorsunuz bir an önce. Koçluk öncesi YouTube kanalında derece öğrencileri hep şöyle derdi, bugün hiç çalışamadım 10 saat çalıştım diye. Ben şaşırırdım, hiç çalışmamış hali 10 saatse acaba gerçekten çalışsa kaç saat çalışır? Ama ben de koçluk aldıktan sonra ilk başlarda günde 2 sonra 4 sonra 6 ve bu ivmeyle devam ederek çalıştım. Anlayacağınız 9 ve 10. Sınıfta hiç ders çalışmayan ben 11. Sınıfın ortalarında düzenli ders çalışmaya başlamıştım. Reyhan ablanın katkısı çok büyük burda, eğer o olmasa bu kadar çalışabilir miydim bilmiyorum. Sözün özü en azından 1 ay denemenizi tavsiye ederim bana faydası çok oldu. Sevgiler.

Eren Y.

Merhaba, ben Sıla. 12. sınıf MF öğrencisiyim. 2 aydır Beyza ablayla birlikte çalışıyoruz. Koçluk almadan önce plan program konusunda çok sıkıntı çekiyordum, sürekli “Konular yetişir mi, acaba bu programı doğru yapıyor muyum?” tarzı sorular kafamı fazlasıyla meşgul ediyor ve motivasyonumu düşürüyordu. Beyza abla ile tanıştıktan sonra bana en uygun programı hazırladık. Kimi zaman çeşitli sebeplerden ders çalışamadığımda motivasyonumu düşürmemem gerektiğini söyledi ve konuşmalarıyla bana destek oldu. Haftalık ödevlerimin olması belirli bir programımın olması normalde çalıştığım zamanlardan daha verimli olduğunu hissettirdi. En önemlisi bu sınava girmiş deneyimlemiş birisinin sizinle ilgilenmesi, size ablalık yapması harika bir şey. Bu süreçte bana yol gösterdiği ve sıkıntılarımı dinlediği için Beyza ablaya teşekkür ederim. ❤️

Sıla A.

Merhaba ben Ebrar 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Sürekli kendi kendime program hazırlamaya çalışsam da neyi ne kadar çalışmam gerekriğini bir türlü ayarlayamıyor ve çalışmalarımdan verim alamıyordum bu yüzden online koçluğa başvurdum. Yaklaşık 6 – 7 ayıdır da Reyhan Abla ile çalışıyorum ve bana bu sürede çok yardımcı oluyor. Kendi deneyimleri ve aşırı tatlı biri oluşuyla benim ilerlemde çok katkısı oldu. Hep en iyisini yapabileceğime inanmamı sağlayan ve bunun içinde her türlü yardımda bulunan biri. Kemal Abi ve kurduğu bu aile sayesinde dilediğim hedefe ulaşacağıma eminim.

Ebrar Y.

Herkese selaam! Ben Ezgi Yazar. MF öğrencisi ve 2020 mezunlarından biriyim. 2 ay önce Beyza ile çalışma fırsatı yakaladım. Mezunluğun verdiği bıkkınlığı çok erken tatmamla birlikte pandemi süreci de üzerine eklenince çok zorlanmaya başladığım aylar oldu. Bu süreçte Beyza bana o kadar yardımcı oldu ki, gerek ilerleyiş açısından gerekse motive açısından. En büyük avantajım ise ben bile kendime güvenmezken bana güvenip ilerleyiş konusunda her daim yanımda olması oldu. Zaten bu süreci yakın zamanda tatmış ve çok iyi bi başarı elde etmiş biri olduğu için söyledikleri benim için hep altın değerindeydi. Geçirdiğim 2 ay göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve galiba geçirdiğim en verimli aylardan oldu. Bu kısa zamana bir sürü iyi ki sığdırdım; iyi ki bu koçluğa başlamışım ve iyi ki Beyza ile tanışmışım ve bir sürü iyi ki’ler… Aklında bi acaba olanlar kesinlikle daha fazla zaman kaybetmeden bu harika insanlarla tanışsın, asla pişman olmazsınız. Her şey için canı gönülden teşekkür ediyoruuum.

Ezgi Y.

Merhaba, ben Feyza. 11. sınıf sayısal öğrencisiyim ve yaklaşık 2,5 aydır koçluk alıyorum. OnlineKkocunuz ile tanışmadan önce “TYT mi çalışmalıyım, 11 mi çalışsam, ikisini bir arada götürebilir miyim?” gibi birçok soru vardı kafamda ve sürekli kendime yeni programlar hazırlıyordum. Hatta ders çalışmam gereken zamanın çoğunu program hazırlamakla harcıyordum. Sonrasında online kocunuz sitesini gördüm. Başlarda tereddütlerim vardı nasıl olacak acaba diye fakat şu an görüyorum ki hepsi çok yersiz tereddütlermiş. Reyhan ablayla çalışmaya başladıktan sonra kesinlikle daha düzenli ve verimli çalışmaya başladım. Benim için en güzel yanı zaten yeni bir haftaya başlarken ne yapacağımın hazır olmasıydı. Neyi ne zaman yapacağımı düşünmemek beni çok rahatlatan bir durum oldu. Onun dışında hangi kaynaktan ne kadar ilerlediğimi düzenli bir şekilde görebilmek de beni çok motive ediyor. İyi ki Reyhan ablayla çalışmaya başlamışım diyorum. Umarım hepimiz hedeflerimize ulaşırız.

Meryem K.

Merhabalar, ben 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. 2 aydır Kemal abiyle beraber çalışıyoruz. Peki ne yapıyoruz? Haftalık ödevlerimi verip programımı düzenliyoruz, deneme analizleri yapıp eksik olduğum konuları belirliyor üstüne gidiyoruz. Kemal abiden önce günde en fazla 3-4 saat çalışıyor ve az soru çözüyordum. Şimdi çalışma saatim ve çözdüğüm soru sayım en önemlisi verimim arttı. Gerek iyi günlerde gerek kötü günlerde yanımızda olup anlayışlı davrandığın için teşekkürler Kemal abi:) Aklında soru işareti olanların en azından denemesini öneririm. Koçların “abi-kardeş” samimiyetinden ve size olan yararından sonra bırakacağınızı sanmıyorum. Herkese başarılar.

Çağla D.

Herkese selamm, ben Tuana. 11.sınıf MF öğrencisiyim. Online koçunuz ekibinden Reyhan ablayla beraber çalışıyorum. Bu zorlu pandemi sürecinde kimi zaman ders çalışmak istemediğimiz anlar elbette ki oluyor. Bir yandan konular yetişecek mi kaygısı, diğer yandan hangi konuya ne zaman çalışmalıyım sorusu bizi bir çıkmaza götüyor. İşte tam bu anda yardımıma Reyhan abla koştu 🙂 Birlikte ilerlettiğimiz güzel bir sistemimiz var. Tablolar sayesinde çalışmaya başladığınız andan itibaren hangi konulara çalıştığını, kaç soru çözdüğünü yani bütün gelişiminizi takip edebiliyorsunuz. Daha önce sınava girip tecrübe edinmiş neyin nasıl yapılması gerektiğini bilen birisiyle çalışmanın da avantajı büyük. Sadece program hazırlamakla kalmayıp moralimin bozuk olduğu zamanlarda bile sorunlarımı dinleyip bana destek olduğu için de ayrıca Reyhan ablaya çok teşekkür ederimm♡ Herkese iyi çalışmalarr…

Tuana D.

Merhaba, ben Uluhan. Bir MF olarak 11.sınıfımı iyi değerlendirmek istediğimden dolayı koçluk almak istedim. Beyza abla ile çalışma fırsatı buldum. Bu süreçte Beyza abla sayesinde çook fazla şey öğrendim ve hatta kendimde çok şey keşfettim. Düştüğüm yerlerde benim kalkmama yardımcı oldu, tavsiyeler verdi, neyi nasıl daha doğru şekilde yapacağım hakkında bana çok güzel yollar gösterdi. Tüm bu süreç sırasında tek keşkem, keşke daha önce başlasaydım oldu. Koçluk alın, pişman olmayacaksınız.

Uluhan Ş.

Merhaba, ben Gökçe. İkinci mezun yılını yaşayan sayısal öğrencisiyim. İlk önce bu sınavı kazanmamız için sistemli, planlı ve programlı çalışma düzenine sahip olmamız gerekiyor; bunu çok iyi biliyorsunuz. Ben Online Koçunuz ekibi ve Kemal abi sayesinde bu sistemi oluşturdum. Sistemin ve koçluğun en güzel yanı tüm eksiklerinizi – hangi kitapta hangi eksiğinizin olduğunu, bir konuda kaç kaynaktan soru çözdüğünüzü, konularınızdan hangisini bitirip bitirmediğinizi – görüyorsunuz. Koçluk sayesinde, masanın başına oturduğunuz da “Off, ben bugün ne çalışacağım!” derdi olmuyor. O kadar memnun ve güzel ilerliyorum ki kendim de bunu görüyorum. Ben Kemal abinin yaptığı programlar verdiği ödevler sayesinde kendimi tanıdım. Kemal abiden önce tek başıma koçluk almadan çalışırken “Benden bu kadar” diyip pes ettiğim çoğu şeyden Kemal abinin beni düzene koymasıyla artık pes etmiyorum. Çünkü o tabloya baktığımda neler yapabildiğimi görüyorum. Bir YKS öğrencisi olarak en iyi tavsiyem Online Koçunuz ekibiyle beraber ilerlemeniz. Bir öğrencinin ihtiyacı olan her şey burada. Hayallerimdeki yere ulaşmamı sağlayacakları için şimdiden Online Koçunuz ekibi ve Kemal abiye teşekkür ederim. 🙂

Gökçe Y.

Büyük hedefler büyük çaba gerektirir. Bu yüzden büyük başarılara imza atmış olan Kemal abi ve ekibini tercih ettim. Ankara Tıp fakültesi öğrencisi olan Beyza abla ile düzenli ve profesyonel bir takiple gün geçtikçe daha da ilerliyorum. Motive oluyorum ve başarımın gittikçe artacağına inanıyorum, umarım bu yolda çaba sarf eden herkes hedeflerine ulaşır.

Rümeysa C.

Merhaba, ben Nisa Peri. 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Koçluk almaya başlamadan önce çok kararsızdım, sürekli planlar yapar ama bir türlü istediğim verimi alamazdım. Dershaneye de içinde bulunduğumuz koşullardan dolayı gitmeyi düşünmüyordum. Kendi kendime bu süreci yürütemediğimi fark ettim ve koçluk almaya başladım. Koçluk aldıktan sonra daha verimli ve daha düzenli çalışmaya başladım. Kendime olan güvenim arttı. Koçum Beyza abla beni çok motive ediyor. Ne zaman başaramayacağımı düşünsem beni ayağa kaldırıyor. Keşke daha önce tanısaydım. İyi ki varsın Beyza abla❤️ Umarım birlikte hedefimize ulaşırız. Herkese başarılar…

Nisa Peri A.

Sınav sürecinde tek başına çalışmak ile birisinin kontrolü dahilinde çalışmak arasında çok fark var. Siz kendi hatalarınızı göremeyebilir, farkında olmadan sürekli kendinize izin verebilirsiniz. Birinin size hatalarınızı fark ettirmesi ve size yol göstermesi gerekiyor yoksa size pahalıya patlayabilir. Tecrübe edinmiş olursunuz ama zamanınız gitmiş olur. Tecrübe edinmiş birisinin tecrübelerinden yararlanmanız en mantıklı olanı. Kemal abinin tablolarında toplam net sayınız ve soru sayılarınız yazıyor, düzenli bir şekilde takip ediliyor, yönlendirme yapılıyor. Kendinize düşen sorumlulukları da yerine getirirseniz başarılı olursunuz .

İrem Ş.

Merhaba, ben Özden. Benim sürecim birinci dönemi plansız, adeta savrulmuş olarak geçirdikten sonra kendi kendime bu ipin ucundan tutmam gerektiğini; çünkü benim hayalimde geleceğimi şekillendiren bir Özden olduğunu ve hayallerimi bu şekilde savrularak kazanamayacağımı fark etmemle başladı. Üzerimde hep bir motivasyon eksikliği vardı ben de kendimi motive etmek için ilk spotifydan PodCast dinlemeye başladım ve Online Koçunuz Sınav Hattını buldum (PodCast dinlemeyi seviyorsanız kesinlikle öneririm, YouTube’da da video şeklinde varlar) oradan Online Koçunuz’un koçluk ve twitch gibi uzantıları olduğunu tam da ben motivasyon arayışındayken fark ettim. Hemen ardından benim gibi hayalleri olan yüzlerce insanla birlikte ders çalışmaya başladım. Bir şeyler düzeliyordu planımı kendim yapıyordum ama biliyordum, yeterli değildi. Koçluk sistemini biliyordum zaten, ailemle konuştuktan sonra ”Neden olmasın?” dedim kendi kendime ve o an Beyza ile tanıştım. İyi ki de tanışmışım. Birlikte dolu dolu 1 ay geçirdik ve ben sistemimi, düzenimi o 1 ay içerisinde tamamladım. Düşünsenize, tek yapmanız gereken programa uymak zaten en profesyonel şekilde sizin için tamamen size özel planlanıyor. Beyza benim için detayları düşünüyordu, psikolojik olarak o kadar rahatlamıştım ki. Ve Beyza benim için belki de en önemli düşüncem olan ”Acaba yeteri kadar iyi plan yapıyor muyum, sistemimi iyi ilerletiyor muyum?” gibi sorularıma cevap verdi ve kesinlikle profesyonel bir destek sağladı. En güzeli de çalışma sistemim tamamen düzene girdi. Sizin içinizden, tıpkı sizin gibi biri olarak söyleyeceğim şey şu ki; kendi disiplininizi sağlayabileceğinizden eminseniz, hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru yerdesiniz.

Özden E.

Merhaba ben Tuğçe, mezun bir MF öğrencisiyim. Derslerimde bir düzen oluşturamadığımdan koçluk almaya karar verdim. Sonrasında online koçlukla karşılaştım. Koçlukla ilgili yapılan yorumlara baktım. Yorumlar o kadar güzel ve etkileyiciydi ki hemen başvuru yaptım. Sonrasında Kemal abi ile görüştüm. Bana bu süreçte Beyza‘nın eşlik edeceğini söyledi. Sonrasında Beyza ile bir yolculuğa başladık. Öncelikle eksiklerimi belirledik ve neler yapabileceğimizi kararlaştırdık. Hangi derslere nasıl ne kadar çalışmam gerektiğini hangi konulara ağırlık vermem gerektiğini anlattı. Başlarda zorlanacağımı düşünüyordum ama Beyza ile konuştukça düşüncelerim değişmeye başladı. Ders çalışma isteğim arttı daha düzenli çalışmaya başladım böylelikle çalışmalarımdan verim almaya başladım. Beyza’yla her konuşmamda motivasyonum arttı doğru yolda ilerlediğimden daha emin oldum. İyi ki Online Koçunzu ve Beyza’yla karşılaştım, keşke daha önce karşılaşsaydım❤️ ❤️

Tuğçe Ü.

Merhaba, ben Zilan. İkinci kez mezuna kalmış bir MF öğrencisiyim. Bu sene çok stres olduğum bir dönemde Beyza’yla tanıştım. Sınava hazırlanma sürecimde aslında en önemli eksiğimin plansızlık olduğunu onunla beraber fark ettik. Her görüşmemizde gerek ders gerek motivasyon açısından bana 1 ay gibi kısa sürede bile çok şey kattı. Önümüzdeki 4 ayı da beraber çok güzel şekilde geçireceğimizden hiç şüphem yok. Ben çok memnum kaldım ve sınava hazırlanan her öğrencinin bir kez bile olsa koçluk almasını tavsiye ederim. Zaten faydasını gördükten sonra devamı gelecektir, emin olun.

Zilan D.

Merhaba, ben Asaf. Koçluk sistemine başlamayı uzun süre önce düşünmeye başlamıştım ve tam bana göre olduğunu anlayınca hiç vakit kaybetmeden başladım. Geç bile kalmışım. Yağmur Abla ile çalışmaya başlamamla birlikte çok güzel bir ivme kazanmaya başladım ve bu devam ediyor. Zaman zaman benim pek üzerinde durmadığım ama Yağmur Abla söylediğinde dikkat ettiğim ve bu süreçte gerçekten önemli olan (tecrübeyle sabit) birçok nokta yakaladım. Benim hedeflerime ulaşmış birinin bana yol göstermesi, ne olursa olsun, bir bildiği vardır dememe ve inançla pes etmeden çalışmama sebep oluyor :)) Bu süreçte iyi ki bu sisteme katılmış ve iyi ki Yağmur Abla ile tanışmışım.

Asaf Sina G.

Merhaba, ben Zehra. Mezun bir MF öğrencisiyim. Geçen sene nerede yanlış yaptığımın sorusunu ararken aslında plan yapmada ve bu planı iyi bir şekilde tamamlamakta eksiklerim olduğunu fark ettim. Bunun hakkında ne yapabilirim diye bir arayışa girdim. Daha sonra Kemal abi ve Yağmur’la tanışma hikayemiz başladı. Koçluğa başlayalı yaklaşık 4 ay oldu. Koçluğun bana en büyük artısı beni denetleyen birinin olması böylece disipline bir şekilde çalışmalarımı devam ettirmek oldu. Şu anlık konularda Yağmur’la birlikte ilerlemeye devam ediyoruz. Bence koçluk almayı düşünenler Online Koçunuz’a bir şans vermeli 🙂

Zehra Ü.

Koçluğa başlamadan önce “Bana istediğimi verebilecek mi?” diye çok tereddüt etmiştim ama bence kesinlikle gereksiz bir tereddütmüş. Bana kattığı çok şey var: günümü yönetmeyi, başarı için istikrarlılığın önemini ve en önemlisi de -bence- hedefime gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşmayı öğretti. Umarım buçuk sene sonra da hedefimi gerçekleştirmiş bir şekilde bu yazıya eklemeler yaparım✌🏻

Esma Rana K.

Herkese selamm! Ben Sıla. 12.sınıf MF öğrencisiyim. Açıkçası Kemal abiyi daha önce YouTube kanalından tanıdığım için koçluk fikrini gördüğüm zaman bana gerçekten katabilecekleri olduğunu ve birlikte güzel bir yola çıkabileceğimizi düşünmüştüm keza öyle de oldu :)) Ben genel olarak çok fazla plan yapıp bunlara uymak için çabalayan ama devamlılığını getirmekte zorlanan bir öğrenciydim. Kemal abiyle koçluğa başladıktan sonra eksiklerimi görmesi ve ardından bana doğru yönlendirmelerde bulunması tam da ihtiyacım olan şeydi. Bunun dışında okul ve fiili çalışma ortamlarından uzak olmanın sebep olduğu motivasyon eksikliği ve kaygı problemlerimi Kemal abiyle paylaşabilmek beni rahatlatıyor ve iyi hissettiriyor. Aynı zamanda bir sonraki görüşmemize kadar kendimin en iyisi olmaya çabalamam için motivasyon sağlaması mükemmel. Bu süreçte bana hem bir abi hem de iyi bir koç olduğu için Kemal abiye ve bizlere yardımcı olan ekibine teşekkür ederimm ♡♡♡

Sıla S.

Merhabalar, ben Asude 😊 Bu sene tekrar sınava hazırlanmak için mezuna kaldım. Bu süreçte de eksikliklerimi hızlıca bitirmek, birinin gözetiminde olmak ve programlı çalışmak için araştırmalar yaptım. En sonunda da aradığımı buldum. Şu an 1. dönemin sonundayım ve bu zamana kadar katettiğim yolu kendi başıma katedemezdim. Yağmur ablamın koçluğunda buraya kadar geldim. Beni hep anlayışla dinledi, fark etmediğim noktaları bana farkettirdi ve kendi deneyimlerini benimle paylaştı. Başarısızlığı bir kere tattım, bu hataya bir kez daha düşmemek için bu senenin benim senem olması için deneyimli ve bana yol gösterecek bir abla bulduğum için çok şanslıyım 💕 Hepimizin bildiği gibi sınava hazırlanmak inişli çıkışlı bir süreç. Program yapmak, konuları bitirmek bir yandan da moralini bozmamak derken sınav gelip çatıyor. Eğer bu yolda emin adımlarla yürümek ve tamamen size özel bir programla çalışmak istiyorsanız siz de benim gibi koçluğu tercih edebilirsiniz. Yağmur ablama ve koçluk sisteminde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. 💐💐💌

Asude Ö.

Merhaba, ben bu sene MF den mezuna kaldım. Geçen sene dershane, okul derken bireysel çalışmalarıma çok vaktim kalmıyordu ve çalışmalarımı düzene oturtamıyordum. Çok konu vardı ve neyi ne zaman yapacağımı belirlesem dahi planlarıma uyamıyordum. Bence mezunsanız veya hangi sınıfta olursanız olun düzenli uyduğunuz bir program ve disiplinli bir çalışma ile çalışmalarınızı harika bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Zaten ilk zamanlardan beri YouTube’den Kemal abiyi takip ettiğim için bu sene ondan koçluk almaya karar verdim. İlk başta ben de sizin gibi sitenin yorumlarını okuyarak “Acaba bana gerçekten faydalı olur mu?” diye düşünüyordum. Sonunda kararımı verdim ve başladım. Ağustos’tan beri 6 aydır birlikte çalışıyoruz. İyi ki de birlikte çalışıyoruz diyorum. Çalışmalarımı düzene oturtabildim ve verimimin arttığını fark ettim ☺️ Emin olun emek verirseniz çok ilerleme kaydedeceksiniz. Her şey için teşekkür ederim Kemal abi. Sınava kadar olan bu zorlu sürecin sonunda umarım hedeflerimize ulaşmış oluruz.

Betül B.

Merhaba, ben Elif. 12. Sınıf sayısal öğrencisiyim. 7 aydır koçluk eğitimi alıyorum ve bu konuda doğru bir seçim yaptığımı her geçen gün daha da iyi anlıyorum. Bu sene açık liseye geçtim ve dershaneye gitmeyi düşünüyordum. Dershane konusunda kararsızdım çünkü açık liseye geçme sebebim okul ortamından uzaklaşmak ve vakit kaybını en aza indirgemekti. Eğer dershaneye gitseydim okul ortamından farksız olmayacaktı. Kendim daha verimli çalıştığımı fark ettim ve Kemal abi de bu konuda ki tecrübelerini dile getirdikten sonra dershaneye gitmekten vazgeçtim. Kendim daha verimli çalışabiliyorum ve bunu Kemal abi sayesinde devam ettirebiliyorum. Koçluk almadan önce her seferinde gün sonunda aslında hiçbir şey yapmadığımı fark edip yarın daha dikkatli, düzenli çalışacağımı söylüyordum ama bu süreç sürekli devam etti ve o düzen tam olarak oturmadı böyle olunca stres ve moral bozukluğu oluşuyor. Koçluk aldığımda bu konu hakkındaki birçok sorunumu çözdüm. Umarım sizde bu tarz sorunlarınızı halleder ve hedeflerinize ulaşırsınız. Sizinle aynı yollardan geçen kişilerden koçluk eğitimi almak size çok şey katıyor. Kemal abiye çok teşekkür ederim, iyi ki seni takip etmeyi bırakmamışım ve senden koçluk eğitimi almışım. Umarım birlikte hedeflerime ulaşır ve birlikte derece videosu çekeriz

Elif G.

YKS sürecini tek başına halletmeye çalıştım ancak kendimi iyi yönlendiremediğimi farkettim. Araştırdım ve Online Koçunuz sayfasını gördüm . Burada hem öğrenci olmaları hemde bu alanda kendilerine çok şey kattıklarını görünce tercih etmek istedim. Ben Kemal abiyle bu yolla başladım, her konuda sabırla problemlerimi dinleyip çözüm bulmamda bana destek oluyor. Anlayışlı, sabırlı ve çözüm odaklı bir koçla bu yola çıkmayı istiyorsanız başlayın derim :))

Aleyna A.

Merhaba, ben Sena. 12. Sınıf öğrencisiyim. Koçluğa başlamadan önce sürekli kendime planlar yapar ama yanlış ve verimsiz programlar yaptığım için bunlara uyamazdım. Koçluk alınca tamamen bana uygun programlar yapılmaya başladı ve bunları uygulamam da çok kolaylaştı. Zamanı çok güzel yönetmeye başladım ve bu kendime olan güvenimi arttırdı. Koçluk aldıktan çok kısa bir süre sonra bile kendinizdeki değişimi görebiliyorsunuz. Bu süreci çok güzel ve en az stresle yönetebiliyorsunuz. Her hafta yapılan telefon görüşmeleriyle motivasyonunuz artıyor, deneme analizleri yapabiliyor ve süreçle ilgili sorun yaşadığınız her şeyle ilgili yardım alabiliyorsunuz. İyi ki koçluğa başlamışım diyorum. Online koçunuz ekibine ve Kemal abiye çook teşekkür ederim?

Sena A.

Merhaba, ben Berçin. Eşit ağırlık öğrencisiyim ve 2. Mezun yılım. Daha önce gittiğim dershane ve özel derslerin hiçbir faydasını ilk mezun yılında göremedim. Bu sene koçluk arayışına girdim ve Kemal abiyi buldum.Yaklaşık 4 aydır koçluk alıyorum. Ders çalışmayı hayatım boyunca sevmeyen bir insandım. Artık ders çalışmanın sorumluluğunun farkına vardım Kemal abi sayesinde. Ödevlendirmeleri, çalışma saatleri, soru sayıların olsun, en önemlisi bu süreçte moral ve motivasyonumun düştüğü zamanlarda destek olması benim daha emin adımlarla ilerlememi sağlıyor. Siz de bu kendinizdeki değişikliğin farkına varıp daha fazlasını istiyorsunuz .İyi ki Kemal abi ile tanışmışım diyebilirim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.? Şimdiden sınavda herkese başarılar .

Berçin V.

Merhaba, ben Begüm. İlk mezun yılım. Yaklaşık 5 aydır Kemal abiden koçluk alıyorum. Mezuna kaldığım ilk zamanlarda haftalık programımı kendim yapmak hem zamanımı çalıyordu hem de “Yanlış mı yapıyorum?” diye sürekli düşünüyordum ayrıca kırılmayan tabularım vardı. Sadece erken kalkarsam gün boyunca çalışabiliyordum ve kendimi belirli saat aralıklarına endekslemiştim ancak Twitch’te yapılan yayınlar sayesinde gece de olsa çalışmayı öğrendim. Böylelikle kendi tabularımı kırmış oldum. En önemlisi de bir sürü kişinin benimle birlikte mücadele ediyor olmasına şahit oldum. Bu benim için mükemmel bir şeydi. Bu zorlu süreçte beni hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için ve her zaman destekleyen bir abim olduğu için çok şanslıyım. İyi ki varsın Kemal abi, sana ve tüm Online Koçunuz ekibine teşekkür ederim. Umarım hepimiz hayallerimize ulaşırız.

Begümnur K.

Merhaba Ben Hatice. Online Koçunuz ekibiyle kuzenim sayesinde tanıştım. Sonrasında bir süre YouTube ve instagramdan takip ettim, neden olmasın dedim ? Kız meslek lisesinden 5 yıl önce mezun oldum ve okumayı çok istiyordum fakat fırsatlar, yaşam ve ailevi problemler buna izin vermiyordu. Aslında biraz korkuyordum. Ben değişirsem hayatım değişir, dedim ve hayallerim için adımımı attım. 3 aydır Yağmur ile birlikte yola devam ediyorum, dersin nasıl çalışacağını öğrendim. Hiçbir şey için asla geç değil. Yeter ki istediğimizden emin olalım.. Motivasyonu, tecrübeleri, yönlendirmeleri, düşünceleri, hayata bakış açısıyla insanı gerçekten pes ettirmekten vazgeçiriyor. O güzel kalbin her zaman mutlu, iyi olsun Yağmur ? İyi ki bu yolda Online Koçunuz ve Yağmur ile tanıştım.
Motivasyon, düzenli çalışma, doğru yönlendirme, doğru kaynak seçme.. Çok daha fazlası.. İyi ki varsınız Online Koçunuz Ekibi..❤

Hatice E.

Herkese selam arkadaşlar, ben Senem. 12. sınıf sayısal öğrencisiyim 🙂 Kemal abiyle çalışmaya başlamadan önce defalarca program yapmaya ve bunlara uymaya çalıştım ama hiçbir zaman bunlara uyamadım. Çünkü programlarımı çok fazla doldururdum ve bitirmeyi başaramazdım ve haliyle hedefime ulaşamayacağımı hissederdim. Ama Kemal abiyle tanıştıktan sonra bütün kaygılarım bitti çünkü o kadar düzenli ve güzel bir program yaptık ki hedefime doğru sağlam adımlarla ilerlediğimi görüyorum. Bu yolun sonunda hedefime Kemal abiyle beraber ulaşacağıma inanıyorum.

Senem A.

Selam, ben Petek. 12.sınıf sayısal öğrencisiyim. Kemal abiyle koçluk sürecine başlamadan önce ne yapmam gerektiği konusunda kafam çok karışıktı. Aklımda sürekli “Acaba bu çalışma hedeflerim için yeterli mi, yaptığım çalışmalar ne kadar doğru?” tarzında düşünceler vardı. Sonrasında bir koçluk arayışına girdim.Youtube platformu üzerinden Kemal abinin çalıştığı öğrencilerin başarılarını görünce daha detaylı incelemeler yaptım.Yaptığı programlar, önerdiği taktikler, öğrencilerinin gerçekten her zaman yanında olması, motive etmesi bana gerçekten hitap eden şeylerdi. Sonrasında Kemal abi ile koçluk sürecine başladık :)) Artık hem bir düzen doğrultusunda çalışıyor hem de ilerleyişimi kendim de görebiliyordum. Bu süreçte yorulduğum, ümitsizliğe kapıldığım zamanlarda Kemal abi her zaman tekrardan daha güçlü kalkmama yardımcı oldu, desteğini hiç esirgemedi. Eğer hayallerime ulaşırsam Kemal abinin payı gerçekten çok büyük. Onun öğrencisi olduğum için çok şanslıyım ve ona minnettarım 😉 Herkese başarılar dilerim.

Petek Y.

YKS’ye hazırlanmak özveri isteyen uzun soluklu bir maraton. Bu maratonda ne kadar iyi olursak olalım bazen kendimizi objektif bir şekilde değerlendiremiyoruz, bazen de zor olduğunu düşündüğümüz konulardan kaçma eğilimine giriyoruz. İşte böyle anlarda koçluk devreye giriyor. Haftalık olarak verilen konularla hem istikrarlı bir ilerleme kaydediliyor hem de gözümüzde büyüttüğümüz konuların ne kadar kolay olduğunu fark ediyorsunuz. Böylece konular sırayla ve aksamadan kolaylıkla bitiyor. Kemal abiyle çalışmaya başlamadan önce çalışmaktan korktuğum ders ve konuları çoğu zaman erteler hatta hiç çalışmazdım. Zamanla zor konu olmadığını sadece bazı konulara daha fazla zaman ayırmak gerektiğini fark ettim. Bazen %100 verimle çalışamadığım zamanlar oluyor haliyle ama koçluğa başladığımdan beri ne kadar çalışıp ne kadar çalışmadığımı görebiliyor ve kendimi yargılamadan, objektif bir şekilde değerlendirip eksiklerimi fark edebiliyorum. Böylece süreç daha kolay işliyor.

Aslı Ş.

Merhaba, ben Beste. Mezun sayısal öğrencisiyim. 3 aydır Yağmur ile birlikte çalışıyoruz 🙂 Geçen sene en çok yaptığım hatalardan biri neyi ne zaman çalışacağımı bilememek ve program yapmaya çok vakit harcamaktı. Şu an ise sadece çalışıyorum, bunların hiçbirini düşünmüyorum ve kafam çok rahat. Her hafta kontrol ediliyor olmam çalışma isteğimi canlı tutuyor, motivasyon kaybı tabii ki oluyor ama koçumun bu süreci yakın bi’ zamanda yaşamış olması beni daha iyi anlamasını ve tam ihtiyacım olan desteği vermesini sağlıyor. Ve tabii ki tablolarla deneme netlerim, haftalık soru sayım, hangi konulardan yanlış yapıyorum gibi şeyleri görebildiğim için çok daha sistemli gidiyormuş gibi hissediyorum. Online Koçunuz ekibine ve özellikle Yağmur’a çok teşekkür ederim <3

Beste Ö.

Merhaba, ben Sude. 12. sınıf MF öğrencisiyim. Pandemiden dolayı okulu bırakıp açık öğretime geçtikten sonra büyük boşluğa düşmüştüm. Kemal abiyi YouTube videolarına denk gelerek keşfettim. Birlikte çalışmaya başlayalı birkaç ay oldu ve Kemal abi sayesinde gerçekten çalışmak ne demek öğrenmiş oldum. Kemal abiden önce aslında hiç çalışmadığımı fark ettim. Şimdi her sabah masaya oturduğumda bir planım oluyor ve bu benim için büyük bir kolaylık. Siz de bu zor günlerde planlama motive olma sıkıntısı çekiyorsanız. Online Koçunuz ekibi bu derdinize deva olacaktır. Hepimize başarılar dilerim.

Sudenaz T.

Herkese merhaba. Ben Elanur, mezun MF öğrencisiyim. Ortalama 6 aydır koçluk alıyorum. Bu senenin başında kaygılarım vardı “Ya yetişmezse, ya düzen oluşturamazsam” tarzında iç karartan düşüncelerim vardı. Bu düzeni yaratabilmek için de birilerine ihtiyaç duydum, geçen seneden Youtube videolarından görerek Online Koçunuz sistemini buldum ve aradığım özelliklerin tam da burada olduğuna inanarak bu yola girdim. İyi ki de girmişim, diyorum. Özellikle Yağmur ablanın bu “İyi ki” dememde büyük payı var. Kendisi koçluktan ziyade bi’ arkadaş samimiyeti ile seni zaten motive ediyor. Diğer yandan o duyduğum kaygılarım koçluk sistemine geçtiğim süreden sonra azaldı. Ve ne zaman yapamıyormuş gibi hissetsem tablomu açıp bitirdiğim konuları gördükçe motive olabiliyorum. Şu zamana kadar Yağmur ablayla bir sürü yol katettik ve sınav gününe kadar da yolumuz var inşallah. Online Koçunuz ekibi ve Yağmur ablaya teşekkürler. Şimdiden herkese başarılar. ( Yağmur ablaya özellikle sevgimi sunuyorum;) )

Elanur U.

Merhaba ben Feyza. Mezun MF öğrencisiyim. Bu yıl tekrar sınava hazırlanmaya başladığımda 1 ayım çalışarak ama hiç ilerlemeden geçti. Çünkü bir düzenim yoktu. Tıpkı geçen seneki gibi. Bunu farkettim ve aileme söyledim. Uzun bir süre araştırdıktan sonra Online Koçunuz ekibi ile çalışmaya karar verdik. İyi ki de karar vermişiz ? Başta ben de “Online olarak verim alabilir miyim acaba?” diye ön yargılıydım. Fakat Yağmur ablayla ilk telefon görüşmesinden sonra bu ön yargımı kırdım. Şu an koçluk aldığım için çok mutluyum. Kendi ilerleyişimi rahatlıkla görebiliyor ve deneme analizlerinden eksikleri Yağmur ablayla fark edip eksiklerimi kapatarak verimli bir şekilde ilerliyorum.
Bu yüzden koçluk almakta kararsızsanız kesinlikle almanızı öneririm?
Herkese sınavda başarılar ? ?

Cennet S.

Merhaba, ben Sümeyra, 12.sınıf MF öğrencisiyim. Yaklaşık 4 aydır koçluk eğitimi alıyorum. Yağmur abla ile çalışmaya başladığım günden itibaren zamanı daha verimli kullanmayı öğrendim ve her konuşmamızdan sonra daha motive bi şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Dershaneye gitmeden düzenli bir şekilde çalışabileceğimi ve bu süreci yönetebileceğimi düşünmüyordum. Eğer benim gibi düşünen arkadaşlar varsa kesinlike bu koçluğu denemelisiniz. Bu süreçteki gelişiminizi sistem sayesinde kolay bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz. Ben aldığım koçluktan çok memnunum, herkese tavsiye ederim. Bu süreçte bana destek olan Yağmur ablaya ve Online Koçunuz ekibine çok teşekkür ediyorum.

Sümeyra K.

Merhaba ben Melike, 3 aydır koçluk alıyorum. Geçirdiğim son 3 ay öğrencilik hayatımın en verimli 3 ayıydı demekte hiç tereddüt etmiyorum. Verilen ödevlerle birlikte disiplin geliştiriyor ve hedefinize her akşam programınız bittiğinde bir adım yaklaştığınızı hissediyorsunuz. Keşke geçen sene haberim olsaymış, diyorum ama yine de geç olsun güç olmasın diyelim. Koçluk ekibine ve Yağmur’a özellikle teşekkür ediyorum, Koçluk almayı düşünen varsa kesinlikle bir şans vermelerini tavsiye ediyorum. ?

Melike Ö.

Merhaba, MF öğrencisiyim ve bu sene ilk mezun senem. Ben geçen sene ve öncesinde düzensiz bir şekilde çalışıyordum. Program olmadan çalışmak çok fazla strese neden oluyordu ve yaptığım çalışmalar da verimsizleşiyordu. Bu sene daha düzenli planlı gitmek için Online Koçluk’a başladım. Koçluğumu yapan Yağmur abla sayesinde daha ilk aydan itibaren kendimdeki büyük değişikliği gördüm. Çok memnunum. Teşekkürler?

Nuray B.

Merhabalar, ben Ruken Şevval. İlk mezun yılım. 2-2.5 aydır koçluk alıyorum ve çok memnunum. Mezuna kaldığım ilk aylar hiçbir şey düşünmeden çalışıyordum ama aylar geçtikçe “Yetişecek mi?” korkusu, AYT’ye ne zaman başlamalıyım, deneme yapmalı mıyım, hangi kaynakları almalıyım gibi sorular kafamı kurcalıyordu ve artık verim alamamaya başladığım an koçluk almaya karar verdim.
Yağmur’la bu iki ayda çok yol katettiğimi düşünüyorum eğer kendi başıma çalışsaydım bu kadar kısa sürede bu kadar konuyu bitireceğimi düşünmüyorum. Her hafta haftanızı değerlendiren, bundan sonra nasıl ilerlemeniz gerektiğini söyleyen, en çok da motivasyonunuzu yükseltecek, yalnız olmadığınızı hatırlatan birisinin olması inanılmaz güzel. Yağmur ve Online Koçunuz, iyi ki varsınız. ❤

Ruken Ç.

Merhaba, ben Ferhat. 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Koçluğa başlamadan önce planlarımı yapar fakat en fazla iki gün uygulardım ve hep aklımda birçok soru vardı. Hiçbir zaman sistemi oturtamıyordum, bu yüzden çok üzülüyordum. Koçluğa başladıktan sonra koçum Yağmur’la sistemli ve disiplinli çalışmaya alıştım ve bu beni hem çok mutlu etti hem de daha çok motive oldum. Keşke daha önce katılsaymışım. Umarım Yağmur Melis’le beraber büyük hedeflerime ulaşırım. Herkese başarılar..

Ferhat K.

Herkese merhaba! Ben Dicle 2,5 aydır koçluk alıyorum ve bu kadar zamanda bile nelerin değişebileceğini gördüm. Ben hep potansiyelimin olduğunu düşünürdüm fakat buna uygun çalıştığımı hissedemiyordum. Koçluk aldıktan sonra var olan potansiyelinizi ortaya çıkarıyorsunuz ve çalıştığınızı hissediyorsunuz. Yanınızda her daim bir destekçinizin olması harika bir şey. Ben gerek derslerle ilgili gerek psikolojik her türlü desteği aldım Yağmur Ablamdan (“: Online koçluk sayesinde doğru yönlendirmelerle çalışıp hızlıca ilerleyebiliyorsunuz. İyi ki tercih etmişim. Ekibe ve Yağmur Ablama teşekkür ederim…

Dicle Y.

Kemal abiyi karantina başladığı zaman keşfettim. Evde çalışmaya alışık olmadığım için nasıl çalışacağımı bilmiyordum. Plan yapamıyordum, yaptıklarımı uygulamıyordum. Kemal abi ile çalışmaya başladıktan sonra kısa sürede bu sorunların üstesinden geldim. Siz de planlama gibi motivasyon gibi konularda sorun yaşıyorsunuz kesinlikle başlayın.

Selin Ö.

Merhabalarr, ben Salih Mert. Kemal abiden YKS koçluğu alıyorum şu an sınav sürecindeyim. Kemal abiden aldığım koçluk sayesinde birçok kişi konu yetiştirmeye çalışırken ben bir baktım konuları bitirmişiz hem TYT hem AYT :)) Kendi hazırlamış olduğu sistemiyle seni birebir takip ediyor, bu süreçte senin nasıl hareket etmen gerektiği konusunda gerçekten iyi bir yönlendirme kabiliyetine sahip. Sınava daha 7,5 ay var ve ben “İyi ki koçluk almışım.” diyorum. Verdiği sistemle çalıştım. Yazılılarımdan önce soracakları konuları çözdürmüş bana, ekstra çalışmadım. Hepsinden 92 ve üzeri not aldım. Matematik 2’den 100. Yani bu süreçte çalışma ve psikolojik moral çok önemli. Koçluk alınca sizi destekleyen biri var, yalnız da hissetmiyorsunuz. İnşallah hepiniz hayalinize kavuşursunuz. Teşekkürler ? ?

Salih Y.

Herkese selam, eşit ağırlık öğrencisiyim ve ilk mezun yılım. Bundan önceki yıl sınava çalışırken hep bir plan yapamama stresi içindeydim ve bu beni çok kötü etkiliyordu. Çalışmaya nerden başlayacağımı bilmediğim ve yetişip yetişmeyeceğini dahi kestiremiyordum, bu beni çalışmamaya itiyordu. Ne kaynak alacağımı bilmiyordum, hangi konuda ne kadar eksiğim var bilmiyordum, sonra çalışmayı toptan saldım. Şu an kendimden bahsedecek olursam koçsuz geçen vakit ile Kemal abi ile geçirdiğim vakit arasında büyük farklar var. Kesinlikle bir dış yardım şart ki bunu okul rehberlik hocaları tam yerine getiremiyor. O yüzden bu uzun maratonda kendinize güvenip başarıya ulaşabileceğinize inanıyorsanız sizi bu yolda en büyük destekleyen Kemal abi ve arkada yatan emek olacaktır. İyi günler, herkese sınavda bol şans dilerim.

Emirhan M.

Selam, ben Sude. 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim. Kemal abi ile tanışıp onunla çalışmaya başlamadan önce sürekli yeni planlar yapardım. Ama sadece yapardım, asla uygulayamazdım. Daha sonra onunla tanıştım ve gerçek bir planı uygulamaya başladım. İlk başta bu plana uyabileceğimi düşünmüyordum ama zaman geçtikçe ilerlediğimi görmek beni çok motive etti. Tabi ki Kemal abinin de desteğini unutmamak gerek. Onunla daha erken tanışmayı çok isterdim. Umarım onunla beraber hedeflerime ulaşırım. Herkese başarılar dilerim.

Ayşe Ç.

Merhaba, ben Elif. Bu yıl tekrar sınava hazırlanmaya karar verdiğimde nasıl çalışmaya başlayacağım konusunda çok kararsızdım. Bir şeyler yapıyordum ama hep çok eksik geliyordu ya da bi’ düzen oluşturamamıştım. Sonra bi’ gün YouTube sayesinde Kemal abinin videolarını gördüm ve aslında benim için gerekli olan şeyin koçluk olduğuna karar verdim. Daha sonra Kemal abiyle çalışmaya başladık ve o günden beri çok memnun kaldım. Geçen yıl hep aklımda olan “Acaba yeteri kadar çalışıyor muyum, şu an nerde olmalıyım?” gibi soruların cevabını koçlukla buldum diyebilirim. Her şey o kadar düzenli ve planlı ki çalışma saatleri, konularda nerde olduğun, deneme analizleri gibi her şey gözünün önünde olduğu için ne yapman gerektiğini çok daha güzel anlıyorsun ve zaten yoğun ve yorucu olan bu süreçte bu gibi şeyleri düşünmüyorsun. Bu yüzden şu an bu yazıyı okuyan kişilere koçluğa bir şans vermesini mutlaka öneririm:) İnşallah hedeflerimize ulaşırız.

Elif B.

Öncelikle hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir koçluğa başladım ve aşırı memnunum da. Birebir ilgi, motivasyon ve beni hep daha ileriye taşıdı. Kemal abi sayesinde hep daha enerjik ve pozitif günlere başladım ☺️☺️

Sıla S.

Merhabalar, ben Şeyma. MF öğrencisiyim. Öncelikle eğitim koçluğunun bana aşırı katkıları oldu. En başta verimli çalışabilmek ve zamanla bütün konuları otutturabilmek anlamında Kemal abi çok yardımcı oldu. Her zaman her anlamda destek oldu ve zamanla verimli çalışmayı ve başarıya yavaş yavaş sağlam adımlarla ulaşmayı başardığımı hissediyorum. Onun kattıkları ve emekleri fazlasıyla büyük ve motivasyon anlamında da aynı şekilde. Kesinlikle bir daha koçluk tercihi yapmam gerekiyor olsaydı, tekrardan Kemal abiyle devam etmek olurdu. İyi ki varsın abi, kattığın her şey için teşekkür ederim… Sizlere de fazlasıyla öneririm, pişmanlık değil fazlasıyla mutluluk duyacaksınız. Gezegen halkımıza sizleri de bekleriz :))

Şeymanur Y.

Merhaba,  ben Cemre. Hayallerim için çalışıp elimden gelenin en iyisini yapmak istiyordum fakat nasıl çalışacagımı, hangi konuya çalışacagımı, tyt mi çalışmalıyım ayt mi çalışmalıyım, konularım yetişir mi gibi soruları düşünmekten verimli ders çalışamıyordum. Sorularımın cevabını YouTube’da ararken Kemal abiyi gördüm ve koçluk almaya karar verdim. İyi ki de koçluk almaya başlamışım, Kemal abiyi iyi ki de tanımışım. Kafamdaki bütün soru işaretleri gitti artık, çok daha verimli bir şekilde ders çalışıyorum.

Cemre A.

Merhaba, ben Zeynep. Kemal abiyle mezun senemde tanıştım ve iyi ki tanışmışım. Açıkçası mezuna kalınca nasıl ilerleyeceğimi hiç bilmiyordum. Programlı çalışmam gerekiyordu fakat neye ne zaman, ne kadar çalışacağımı bilmiyordum. Program yapayım derken zaman akıp geçiyor ve içime sinmeyen, sınırlarımı göremediğim bir program yapmış oluyordum. Açıkçası başarabileceğime de inancım tam değildi. Fakat Kemal abi aklımdaki tüm soru işaretlerini yok etti. Sınırlarımı zorladı. Neler yapabileceğimi gösterdi bana. Çok yavaştım ama sayesinde çok hızlandım. Benim üzerimde emeği çok büyük. Hayallerime yaklaştığımı hissediyorum ve bu beni daha da motive ediyor. Online koçlunuzu herkese tavsiye ediyorum. ?

Zeynep M.

Herkese merhaba ben Elgiz. Mezun ve MF öğrencisiyim. Yaklaşık 3,5 aydır koçluktan yararlanıyorum. Koçluktan önce kendi kendime asla düzenli çalışamayan bir öğrenciydim, iki üç gün çok çalışıyorsam üç dört gün boşluyordum ve çok verimsiz geçiyordu. En önemlisi zamanı nasıl yöneteceğimi bilmiyordum. Kemal abiyle tanıştıktan sonra zamanı birlikte yönettik ve daha verimli, isikrarlı ve motive şekilde çalışmaya başladım. En önemlisi kendime olan güvenim arttı.? Sınav süreci çok stresli bir süreç ve bizim bu süreci en verimli geçirmemizde bize bir abi veya abla edsıyla yaklaşmaları, sıkıntılarımızı dinlemeleri bu süreci en az stresle atlatmamıza yardımcı oluyor. Bu zorlu sınav sürecinde siz de düzen sıkıntısı yaşıyorsanız koçluktan yararlanmanızı şidetle tavsiye ediyorumm…? Ve bu sürece geriye dönüp baktığımızda keşkelerin yerine iyikilerin olması dileğiyle,
Umarım hepimiz hayallerimize ulaşırız..?

Nisa K.

Merhaba ben Neslin. Mezun MF öğrencisiyim. Yaklaşık üç aydır koçluk alıyorum ve çok memnunum. Hazırladığım programa sadık kalmadığım, çalışırken yeterince verim alamadığım, saatlerce çalışırken sıkıldığım için mezuna kaldım. Şu an düzenli ve aksatmadığım bir programım var, 10 saat çalışabileceğime inanmazken çalışıp üstüne çıkabiliyorum, geçen sene bu zamanlarda katetmediğim kadar yol katettim, yolculuğumda daha emin adımlarla ilerliyorum ve bu Kemal abi sayesinde. İyi ki varsın Kemal abi 🙂 Rehberlik öğretmeninizin size ve herkese verdiği bir programdan ziyade kişisel istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş bir programınız var. Normalde sıkıldığınız ya da pes edebileceğiniz durumlarda koçunuza karşı hissettiğiniz sorumluluktan dolayı sıkılmıyor, pes etmiyorsunuz ve daha sıkı çalışıyorsunuz. Hangi konudasınız, kaç soru çözdünüz, netleriniz nasıl vb. bunları somut olarak görebilmek ve bunların kontrol edildiğini bilmek inanın size çok şey katıyor. Aklınıza takılan, çalışma yönteminizle ilgili her türlü soruyu bu süreci daha önce yaşamış biriyle paylaşmak zaman kaybı yaşamanızı önlüyor ve en doğru şekilde yönlendirilmenizi sağlıyor. Bir hedefiniz varsa ve bu hedeften sapmadan o hedefe doğru ilerlemek istiyorsanız Onlinekocunuz doğru adres.

Emine S.

Çalışman gerektiğini biliyor ama çalışamıyor, yarın neye çalışacağını bilmiyor, ders çalışırken masa başında durmakta zorlanıyor ve tamam oturdum masaya da hangi birine çalışacağım bir sürü şey var diyorsan şu an kendinle gurur duy. Burayı bulduğuna göre çözüme baya yaklaştın 🙂 Kemal Abiyle 3-4 aydır çalışıyorum. Bu sistemle tanıştığımdan beri çalışmam gerekenler belli olduğu için bana sadece masaya oturmak kalıyor. Bazen hiçbir şey yapasım gelmiyor ama haftanın sonunda ödevleri yetiştirmek zorunda olduğum için çalışmaya devam ediyorum 🙂 Tablolar sayesinde ne kadar ilerlediğimi görebiliyorum ve eksiklerime yönelmemi sağlıyor. Şu an geldiğim konulara bu sistem olmasa herhalde en az 2 ay sonra gelebilirdim. Çok teşekkür ederim Kemal Abi.

Batuhan İ.

Merhaba ben Berk, 2. Mezun yılım. Bundan önceki senelerde sınava hazırlanırken dersaneye gidiyordum. Konuları ne kadar bitirmiş olsam da düzenli ve eksiklerime yönelik tekrarlar yapmadığım için sınavda istediğim sonucu alamadım ve kendim için eksiğin konuları anlamak değil de planlı çalışmak olduğunu anladım. Bunu kendim yapmaya çalışsam da bir kaç gün devam ettikten sonra bırakıyordum. Beni kontrol edecek başka biri lazımdı bunu anlamıştım ve YouTube’da Kemal abiye rastladım. Koçluğu merak ettiğim için araştırdım ve YouTube’da öğrencileriyle görüşmelerini izledim. Beğendim ve ben de bunu denemeyelim dedim. Aylardır Kemal abiyle birlikte çalışıyoruz. Planlamam çok güzel olduğu için sıkı çalışarak kafam rahat bir şekilde ilerliyorum ve kendime güveniyorum. O yüzden koçluk almayı düşünenler kesinlikle denesin derim. Şimdiden herkese başarılar.

Berk Ö.

Merhaba benim adım Sefa, mezun bir MF öğrencisiyim. Kemal abi ile 3 aydır çalışıyorum. Mezun senemde dershaneye gitmeyi tercih etmedim ama evde de düzen oluşturmakta zorlanacağımı biliyordum. Bu konu hakkında ne yapabilirim diye düşünürken YouTube’da Kemal abi ile karşılaştım ve belki de verdiğim en iyi kararlardan birini vererek onunla çalışmaya başladım. Geçtiğimiz 3 ay boyunca planlama ve çalışırken izleyeceğim yol konusunda bana çok destek oldu. Ayrıca haftalık çalışmalarımı kontrol etmesi ve her hafta haftalık hedeflerimi yükseltmesi sayesinde hayal bile edemeyeceğim kadar çalışmış oldum. Eğer siz de bu yolda kendinizi yalnız hissediyor ve size yol gösterecek birini arıyorsanız hiç durmayın Kemal abi ile çalışmaya başlayın derim.

Sefa F.

Merhaba ben Buse, geçen sene hedefine ulaşamamış biri olarak belki de bir dönüm noktası kadar önemli bu sınava tekrar girme kararı aldım. Ama evde hazırlandığım için böyle ciddi bir sınava evde nasıl çalışabilirim, nasıl bir yol izlerim bilmiyordum. Ben de YouTube kanalını uzun süredir takip ettiğim Kemal abimle çalışmaya başladım. 3 ay oldu ve güzel bir şekilde ilerliyoruz. Kendisini öz abim gibi görüyorum. Moraliniz bozuk olduğunda size bir yolunu bulup ders çalıştırabiliyor. Her gün size ders çalışmanız gerektiğini telkin ediyor. İyi ki dershaneye gitmeyip koçluğu tercih etmişim. İnşallah bu yıl onunla birlikte hedefime ulaşırım.

Buse P.

Merhaba, ben Esma, 2. mezun senemin içerisinde bulunmaktayım. Geçen seneki hırslı ve aceleci tavrım beni istenilen sonuca götürmedi ve bir çok durumda onunla birlikte ters gitti. Ama bu sene Kemal abiyle tanışarak daha kontrollü bir sürecin içerisine girmiş bulundum. Bu da beni çok rahatlattı. Bilinçli ve emin bir şekilde ilerlememi sağlıyor ve gerçekten bu süreç hiç kolay değil. Bu yüzden bilinçli insanlarla kontak halinde olmak çok faydalı ve sakinleştirici. Çünkü etrafta içi boş çok fazla bilgi kirliliği var buna en büyük şifa Kemal abidir. Bu yüzden tek tavsiyem Kemal abidir ve siz siz olun kendinize inanın. Hiçbir şey geç ve imkansız değil.

Esma A.

Tüm sınav mağdurlarına selam olsun 🙂 Üç aydan fazla bir süredir koçluk alıyorum. Sınava hazırlık sürecinde aslında en önemli şeyin düzen ve disiplin olduğunu biliyordum ve bunu kafamda herhangi bir soru işareti almadan halledebilmek için koçluk almaya karar verdim. Bu yoldan geçmiş ve iyi bir derece yapmış biriyle görüşmek, size uygun planı kurmak, düzenli olarak ilerlemenizi takip etmek gerçekten büyük bir rahatlık sağlıyor. Ama bence en büyük artısı psikolojik olarak yıprandığımız bu dönemde bizi gerçekten anlayan birinin dinlemesi ve desteğiyle yalnız olmadığımızı hissettirmesi.

Tuğçe Ö.

Merhaba ben Selinay. Mezuna kaldığım zaman kafam çok karşıktı ve büyük bir boşluğa düşmüştüm. Ne yapacağım, nerden başlayacağım hakkında bir fikrim yoktu. Tam o sırada Kemal abiyi keşfettim ve tüm o boşluklar doldu. Eğer Kemal abi olmasaydı benim çalışmaya başlamam biraz uzun sürerdi. Ama öyle olmadı. Bir anda kendimi ders çalışırken buldum. Ama bu çalışma daha öncekiler gibi değildi. Koçluk sayesinde artık daha düzenli ve hangi konuları çalışmam gerektiğini bilerek ilerliyorum. Bu sayede konularda hızlıca bitiyor. Şu an da her şey çok güzel gidiyor. Umarım hepimiz için böyle devam eder ve hayallerimize bir adım daha yaklaşmış oluruz. Herkese başarılar.

Selinay A.

Oncelikle YKS 2021 maratonu öncesinden tam 3 ay once tanıdım Kemal abiyi ve sonra koçlukla tanıştım. Şuan 5 ay gecti ve çok mutluyum Kemal abinin bana koçluk yapmasından. Kemal abiyle çalısmanın diğer koçluklara göre farkı öncelikle yapmacık olmayışı ve devamlı bir abi kardeş ilişkisinde konuşması. Son olarak en güzel yanı ezbere değil de sizi dinleyerek ve sizin düşüncelerinize saygı duyup istişare yaparak bir haftalık program çıkarması. Kesinlikle çok mutluyum Kemal abiyle çalışmaktan ara sıra zorlasa da ?

Ahmet D.

Bu sene sınava girdim ve bir sene daha çalışma kararı aldım. Bu kararı aldığımda evde kendime göre bir çalışma planı oluşturabileceğimi düşünmedim ve online koçluk almak istediğime karar verdim. Gerçekten kendim için verdiğim çok güzel bir karar oldu çünkü bana göre hazırlanmış bir plan doğrultusunda sınav sürecini Kemal abi ile birlikte yönetmek gerçekten çok motive edici ve bu şekilde daha verimli çalışabiliyorum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim. Başta Kemal abi olmak üzere bütün koçluk ekibine teşekkür ederim.

Duygu B.

Merhaba ben Abidin mezun öğrencisiyim. Kemal abi ile 2 ay çalışma fırsatım oldu. Şunu söylemeliyim ki sınava hazırlanan bir öğrenciyseniz mutlaka bir koça ihtiyacınız var. Haftada en az 1 kere çalıştıklarınız kontrol edilip ona göre plan yapılması gerekiyor. Online koçluğun bana faydası hangi derse kaç saat çalışacağımı kaç soru çözeceğimi belirlemesi ve hangi kaynaktan ne kadar ilerlediğimi göstermesi beni motive etti. Eğer sınava hazırlanan bir öğrenciyseniz mutlaka Kemal abi ile çalışmalısınız.

Abidin B.

Merhaba ben Berkant. 12.sınıfa geçtim, mf öğrencisiyim. Kemal abiyi uzun süre önce Youtube’da tanımıştım. Sınavın ciddiyetini anlayınca Kemal abi ile koçluğa başlama kararı aldım. Sınavın ciddiyetini anlamıştım ama ne yapacağımı, nerden başlayacağımı bilmiyordum. Bu sorunlar her yeni başlayan öğrencinin önüne çıkabilecek sorunlar diye düşünüyorum fakat bizi ayıracak nokta ise sorunlara karşı adım atıp atmadığımız. Ben de adım atıp Kemal abi ile YKS maratonumuza başladım. Baştaki sorunların hepsi aklımdan uçup gitmişti, derslerim programlı ve düzenli olarak ilerliyordu. Kemal abinin desteğini, bütün koçluk ekibinin desteğini alarak bu maratonu bitireceğiz. Yani demek istediğim adım atıp kendine güvenmek önemli. Şimdi adım atma sırası sende 🙂

Berkant Ö.

Merhaba ben Olcay, bu sene 12. sınıfa geçtim ve MF ögrencisiyim. Kemal abi ile neredeyse 3 aydır çalışıyoruz? Öncelikle şunu söyleyeyim koçluğa başlamadan önce hiç ders çalışmıyordum. Aslında isteğim vardı ama nasıl çalışacağımı, nerden başlayacağımı bilmiyordum ve birisinin yardımına ihtiyacım vardı. Sonra Kemal abiyi tanıdım ve aileme koçluk alabilmek için birkaç gün dil döktüm. Çünkü ders çalışmamı sağlayacağını biliyordum. Öyle de oldu zaten. Düzenli olarak ders çalışmaya başladım. Normalde konu bitiremeyen, aldığım kitapları yarıda bırakan ben, konuları ve aldığım kaynakları teker teker bitirmeye başladım. Kemal abi sadece ders çalışmama değil motivasyonum düştüğünde ve ders çalışmak istemediğimde yerden kalkmama yardımcı oldu. Yeri geldi dertlerimi de dinledi bana abi oldu. Artık üç tane abim var ? Bu zorlu yoluma ışığım olan Kemal abi ile devam edicem ve onunla başarıcam. Siz de emin olun, Kemal abi ve arkadaşları size bu yolunuzda ışık ve yol arkadaşınız olucak. Bana inanın pişman olmayacaksınız. Bundan sonraki hayatınızda hepinize başarılar diliyorum. Sevgi daima sizinle olsun.?

Olcay Ö.

Merhaba, ben online koçluğa başlamadan önce sadece sınavlara çalışan biri olarak yks için nelere nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyordum ve kendimden beklentilerim yüksek değildi. Bu düşünceler yüzünden elimden gelenin en iyisini yapmıyordum. Ama Kemal Abi’nin yardımları sayesinde çalışmamı düzene koydum ve hedeflerim yükseldi. Bu süreçte başarının bir varış noktası değil bir yolculuk olduğunu öğrendim. Bu yolculukta yanımda olduğu için Kemal Abi’ye teşekkür ederim.

Fatma Ö.

Herkese merhaba ve iyi çalışmalar. Umarım şu an koçluk alıyorsunuzdur ve her şey yolundadır. Ben bir miktar geç kalarak son 1 ay Kemal abiyle beraberdim. Özellikle çalışmaya zorlandığım ve bıkmışlığın başladığı bir vakitte. Daha önce görseydim daha önce alırdım ama böyle bir fırsatım olmadı sizin var. Gayet düzenli bir şekilde deneme çözdüm son ay ve bana katkısı çoktu. Deneme analizi yapmaya hep üşenirdim ama tablolar sağ olsun yaptık. O tabloların insana sorumluluk katıyor Kemal abi. Belki mezuna kalırım belki kalmam ama pişman değilim. Şimdiden herkese başarılarrr.

Sıla A.

Hayatıma hem bir abi özverisi hem de bir koç disipliniyle dahil olan Kemal abiye ve bu sisteme ne kadar teşekkür etsem az. Kişiye özel planlama ve takip ile çalışmalarımın verimi ve ciddiyeti arttı. Ayrıca aklıma takılan her soruyu sorabildiğim, motivasyonumu her daim diri tutabildiğim bir süreçti bu koçluk süreci. Başta Kemal abi olmak üzere bu sistemde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Siz başarılı abilerimiz ve ablalarımızın aktardığı tecrübelerden yararlanarak bu online sistemle kendini keşfeden, YKS sürecini verimli geçiren ve sonunda da hedefine ulaşan nice öğrenciler olması dileğiyle. Herkese iyi çalışmalar…

İlayda B.

Merhaba ben Sude. 12.sınıf Sayısal öğrencisiyim. Kemal abiyi ilk kez YouTube üzerinden keşfettim. Koçluk için çok endişeliydim. Fakat bu endişenin çok anlamsız olduğunu daha ilk görüşmede anladım. Normalde rehberlik öğretmenine gidip ders programı oluşturmak istediğinizi söylediğinizde size herkese verdiği programı verir fakat Kemal abiyle kesinlikle böyle bir şey olmadı. Sizin görüşlerinize çok değer verip ona göre bir program oluşturuyorsunuz. Eskiden kendimi çok çalışıyor sanıyordum, sürekli kendime zaten çalışsam da olmuyor deyip erteliyordum. Hayatıma Kemal abinin girmesiyle bu psikolojiden çıktım. Masaya oturunca hangi konuları çalışmam gerektiğini artık biliyorum. Doğal olarak bu da sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Teşekkürler Kemal abi, iyi ki varsın :))

Sude D.

Online koçluk almadan önce gerçekten bir şeyleri başarabileceğimden emin değildim. Çalışmayı bilmiyordum, daha kötüsü ne yapacağım hakkında fikrim yoktu. Zamanımı iyi kullanamıyordum ama koçluk sayesinde gerçekten bir şeyleri başarabileceğimi anladım, çalışmayı öğrendim en önemlisi kaybolan özgüvenimi tekrar buldum.

Caner B.

Merhaba ben sıla 12.sınıf mf öğrencisiyim 3 aydır koçluktan faydalaniyorum ve çok memnunum koçluktan önce kendi çalışmalarım hep verimsiz geçiyordu saatlerce çalışmama rağmen sadece kendimi yorduğumu ve hic verim alamadığımi fark ettim ama kemal abi sayesinde daha verimli çalışmaya başladım siz de hayallerinizin peşinden gitmek istiyorsanız online koçluğa bakın derim ?

Sıla T.

Merhaba ben Gülşah, 12. Sınıf Mf öğrencisiyim. 1 aydır koçluktan faydalanıyorum ve gayet memnunum. Öncelikle bu koçluk işine hiç başvurmuş olmasaydım muhtemelen günlük 5 saate bile varamayan bir tempoyla canım sıkılınca bıraktığım bir ders çalışma stilim olucaktı ve muhtemelen bu çalışmayla istediğim hedefe ulaşamayacaktım. Ama bu online koçluk işi tabiri caizse siz yokuş yukarı rampa çıkarken sizi arkadan iterek geriye doğru savrulmanızı engelliyor ve bence en önemlisi bizimle ilgilenen koçlarımızın bizim geçmekte olduğumuz bu yollardan geçmiş olmaları ve bir sıkıntınız olduğunda size bir öğretmen gibi değil de abi veya abla ilgisiyle yaklaşmaları. Ayrıca koçluğun bir diğer güzel olan özelliğiyse neye çalışacağınız ve nasıl çalışacağınız size göre ayarlanıyor ve size verilen ödevleri yapmak için çaba sarfediyorsunuz çünkü koçunuza karşı sorumlu hissediyorsunuz. Bence hedefi olan bir öğrencinin sınav senesinde kendine yapabileceği en güzel iyilik bu koçluk işi. Benim daha bir ayım bitti ama eminim ki sınavdan bir gün önce iyi ki diyerek bırakacağım koçluğu.

Gülşah A.

Merhaba ben Aybüke, hali hazırda bir üniversitem olmasına rağmen sınava tekrar hazırlanmaya karar verdim ve yurtta kalarak çalışmaya başladım. Fakat pandemi yüzünden eve döndüğümde odaklanamadığımı ve süreci iyi yönetemediğimi fark ettim, online koçluğa da bu dönemde başladım. İyi ki başlamışım çünkü başladığım günden itibaren hissettiğim sorumluluk duygusu bile şekillendi, artık dakikası dakikasına odaklanıyor ve verim alıyordum. Netlerim artıyordu ve psikolojik olarak da kendimi iyi hissediyordum. Hedeflerinde ciddi olan herkese tavsiye ediyorum. Ödevler sayesinde farkında olmadan konularınızı bitiyorsunuz ve denemelerin analiziyle de eksiklerinizi rahatça görebiliyorsunuz. Ayrıca nerede olduğunuzu, ne kadar yol kat ettiğinizi görebilmeniz de koçluğun güzel yanlarından birisi ki bu beni sınav sürecinde en çok motive eden şey oldu. Bu süreçte aldığım koçluk elimden gelenin en iyisini yapmamda bana çok yardım etti. Eğer siz de bu stresli ve zor süreci en başarılı ve düzenli şekilde geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorumm. Herkese başarılar 🙂

Aybuke S.

Selamm, neredeyse 2 ay boyunca koçluktan faydalandım. Plansız ve ne zaman neyi yapacağını bilmeyen biri olarak ilerlemekte çok zorlanırken Kemal abi ile tanıştım. İyi ki bu yola girmişim. Günde 150-200 civarı soru çözmekte bile zorlanırken artık belirli bir programım olduğundan 350-400 civarı soru çözmeye başladım. Ne kadar ilerlediğimi, kaç soru çözdüğümü görmek beni inanılmaz motive etti. Gerçekten hedefinin peşinde olan herkese tavsiye ederim 🙂

Sıla M.

Ders çalışma rutinimi ve programımı düzene sokan bana çözüm odaklı faydası olan Kemal koça teşekkür ederim.

Zekican P.

Merhaba ben Nisa. Ben neredeyse bu koçluğu iki aydan fazla bir süredir alıyorum ve gayet memnunum. Çünkü insana düzenli olmaya, azme ve çalışmaya iten bir program var ve bir de Kemal Abi’nin güzel konuşmaları 🙂 İnsan ders çalışmayınca biraz kötü hissediyor çünkü karşı taraf senden bir şeyler bekliyor. Bir de benim en büyük problemim şuydu. Beni illaki birisi takip etmeli, gözetmeliydi çünkü anca öyle kendim odaklanıp ders çalışabiliyordum. Kendime kalınca sürekli düşünmekten derslere vakit ayıramıyordum. Neye çalışacağım felan derken saatler harcıyordum boş yere. Eğer sizde de böyle bir sıkıntı varsa gayet mantıklı koçluğa katılmanız. Korkmayın katılın bence en azından bir sistemi anlamış olursunuz. Pişman olacağınızı zannetmiyorum. Çünkü gayet ilgililer ve ben de bundan memnunum. İnşallah bir aksilik olmazsa devam edeceğim.

Nisa K.

Merhaba, ben Esra 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Kemal abiyi ilk YouTube’da gördüm. Çok boş geçmekte olan pandemi sürecinde koçluk yaptığı öğrencilerinin nasıl ilerlediğini görünce moralim çok bozuldu, bu durumu hemen düzeltmek istedim ve böylece kemal abi ile koçluğa başlamış oldum. Şuan 11 bitirmiş 12 yi bitirmekte olan biri olarak hedeflerimin ve hayallerimin koçlukla beraber nasıl değiştiğini anlatamam belki ama bir örnek verebilirim. Koçluğa başlamadan önce herhangi bir sıralama hedefim yoktu. Tıp olsun da nasıl olursa olsun mantığındaydım. Koçluğa başladığım ilk hafta önce hayalimi sonra hedefimi ilk10 bine çektim. Daha dönem bitmeden bitirdiğim 11.sınıfı görünce hayalimi ve hedefimi ilk 5 bine çektim. Şimdi daha 2020 tayfanın sonuçaları bile açıklamadan biten 12. sınıf konularımı görünce ben İLK BİN istiyorum dedim ?
Siz de hayallerinizin ve onunla beslenen hedeflerinizin gelişmesini istiyorsanız online koçluğa bir bakın derim??

Esra D.

Merhaba ben Hilal. Kemal abiyle tanışmam karantina sürecinde başladı. Artık bir 12.sınıf öğrencisi olarak çalışmamı düzenli ve programlı nasıl oturtabilirim gibi sorular aklımda yer etmeye başlamıştı. Bunun için de benim neler yaptığımı takip eden, bana motivasyon kaynağı olabilecek birine çok ihtiyacım vardı. Bu noktada Kemal abiyle tanışmak benim için dönüm noktası oldu diyebilirim. Onun sayesinde çalışmalarımı düzenli bir şekilde yaptım ve yaptıklarımı görünce kendimi daha mutlu ve huzurlu hissettim. Eğer online koçluk alma gibi bir düşünceniz varsa ve endişeliyseniz gerçekten Kemal abiye güvenebilirsiniz. Umarım bu zorlu süreçte hepimiz çok iyi yerlere geliriz. Herkese başarılar diliyorum 🙂 🙂

Hilal Ö.

Çok geç keşfettim bu koçluk sistemini, ihtiyacım olan tek şey ne yapmam gerektiğini bilmiyor oluşumdu, ama artık Kemal abi sayesinde kafamı sadece ders çalışmaya yoruyorum. Bugün ne yapıcam ne edicem neyde eksiğim var haftaya ne yapmalıyım gibi sorularla zamanımı boşa harcamıyorum. Keşke 11. Sınıfın başında keşfetseydim. Dershaneye gitmeye de hiç gerek duymazdım. Kısacası bu sistem öyle bir sistem ki sadece verilen görevleri yerine getirdiğinizde istemeden hayallerinizin kapısını çalmış oluyorsunuz. İyi ki böyle bir şey düşünülmüş. Açıkçası derdime derman oldu.

Berat Ç.

Başladıktan sonra keşke daha önce başlasaydım dedim. Kemal abinin bana çok faydası oldu. Özellikle böyle bi dönemde… Netlerimde de yükselme oldu ve aynı zamanda psikolojik açıdan çok büyük desteği oldu diyebilirim. İyi ki tanıdım dediğim bir insan kendisi. Artık bir abim var. Teşekkürler Kemal abi iyi ki varsın.

Rana G.

Kemal abi ile tanışmadan önce programsız ve takipsiz bir şekilde kafama göre çalışıyordum ama onunla tanıştıktan sonra onun bana yaptığı çalışma programı, ödevlendirme, deneme analizleri, kaynak önerileri ve takibi sayesinde 2 aylık kısa bir sürede bile çok yol kat ettim. İyi ki seni tanımışım. İyi ki varsın Kemal abi her şey için teşekkürler.

Furkan G.

Yaklaşık 3 4 aydır Kemal abiyle çalışıyorum ve başladığım ilk haftadan beri kendimde inanılmaz bi gelişme gördüm. Yani herşeyim düzene oturdu.Netlerim arttı. Artık hiç sıkılmadan uzun saatler çalışabiliyorum.Ve her hafta konuştukça motivasyonum yenileniyor.Tablolar ve soru takip sayesinde ne durum da olduğumu görüp ona göre haraket etmek gerçekten inanılmaz verimli oldu. Koçluğu alma kararım hayatımda aldığım en onemli kararlarımın başında diyebilirim. Yani kısacası kemal abi hayatımı değiştirdi diyebilirim.

Berat B.

Merhaba, ben Yaren. Hepimizin evinde kalmak zorunda olduğu bir dönemde ben de nasıl bir yol izleyeceğim hakkında çıkmaza girmiştim. Henüz bitmeyen 11 konuları, TYT-AYT derken koçluğa Kemal abinin Youtube’da paylaştığı videoları izleyip fikir edinmemle başladım ve o günden itibaren adım adım ilerlediğimi gördüm. Kemal abi olmasa o dönemi kazançlı bir şekilde atlatamazdım. Koçluğa başlamakla alakalı aklınızda en ufak bir şüphe dahi olmasın. Kemal abi her seferinde sizin aklınızdaki sıkıntıları gidermek adına çok yardımcı oluyor. Karşısındakini en iyi noktaya getirebilmek için uğraşıyor. Her şey için teşekkür ederiz Kemal abi, seni seviyoruz❤️

Yaren C.

Merhaba,ben Buse. Önceden içimde çalışma isteği olurdu ama sistemli bir program yapamadığım için yeterli çalıştığımı düşünmüyordum ve yaptığım programların da çoğuna uyamıyordum çünkü beni sürekli denetleyen biri yoktu ve çok çabuk motivasyonumu kaybediyordum motivasyonumu geri kazanmam da benim için gerçekten çok zor oluyordu. Yine kendimden umudu kestiğim bir gün YouTube’da Kemal abinin bir videosuna rastladım. Ben de şu an sizin gibi merak ediyordum acaba online koçluk nasıl bir şey? Güvenilir mi? Verimli olacak mı? Gibi sorular geliyordu aklıma. Ben de bu siteye girdim ve öğrenci yorumlarını okudum. Öğrencilerin yaptığı yorumlar beni cesaretlendirdi ve ben de ben de artık Kemal abinin bir öğrencisiyim 🙂 Kemal abiyle çalışmaya başladığımdan beri yapmam gerekenler belli olduğu için içim çok rahat ve bana da bir tek çalışmak kalıyor. Ayrıca Kemal abinin enerjisi mi ses tonu mu bilmiyorum ama insanın motivasyonunu o kadar çabuk yükseltiyor ki hadi Buse biraz daha çalış ve hayallerine ulaş diyorum. Sonuçta bir yılımı bir ömür için feda etmek çok da büyük bir şey olmasa gerek… Ve iki aydır birlikte çalışmamıza rağmen kendimde çok büyük bir değişme gördüm. Kemal abiyle çalışmasaydım bu hafta çalıştığım konuları belki bir ayda belki iki ayda çalışırdım ve eminim ki bu kadar verim almazdım o yüzden siz de benim gibi kendi yaptığınız programları uygulamakta sıkıntı yaşıyorsanız online koçluğu kesinlikle tavsiye ederim. İyi ki varsın Kemal abii 🙂

Buse D.

Kemal abiyle çalışmaya 3 ay öncesinde başladık 11.sınıfta bir şekilde idare etsemde sınav sürecini tek başıma idare edemeyeceğimi anlayınca koçluk videoları izlemeye başladım ve birgün Kemal abiye denk geldim. Öğrencilerine yaptığı koçluk tarzını Youtubeda paylaşıyordu bende bi izleyeyim bakalım neymiş dedim girdim giriş o giriş tüm videolarını izledim ve dedim işte aradığım koç sonra çalışmaya başladık. Hafta hafta konu takipleriyle hızlı birşekilde ilerledik ve ilerlemeye devam ediyoruz. Çok teşekkürler Kemal abi

Enes C.

Merhaba ben Mert bu sene 12 ye geçtim. Kemal abiylede yaklaşık 4 aydır birlikte ilerliyoruz ,Kemal abiyle tanışmadan öncede ders çalışırdım ama yaptıklarım hep havada kalırdı veya ne yapıcağımı nerden başlıyıcağımı düşünürken çok zaman kaybederdim ve istediğim yere varamazdım ancak Kemal abiyle birlikte tablolarda boşlukların dolması bile motivasyon kaynağı oluyor benimki gibi problemlere sahip olan yaşıtlarımada kesinlikle tavsiye ederim.

Mert A.

Herkese merhabalar, 3 aydır online koçluk desteği alıyorum. Ve gerçekten herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir platform. Kendimi çok daha iyi takip edip ne yapıp ne yapmadığımı somut bir biçimde görebiliyorum. Eksiklerime, çalışmadığım konulara eğilmemde çok çok büyük katkısı var…

Kaan D.

Mezuna kaldığımda kendi kendime emin başladığım yolda ilerleyen zamanlarda kendimi yetersiz hissetmeye başlamıştım ve o zaman burası ile karşılaştım. Online koçluktan aldığım destek kendimi hızlandırmamda kendime güvenmemde çok yardımcı oldu. İnsan kendine inansada bazen ayağı engellere takılabiliyor engelleri aşmaya yardımcı olmada yol göstermede çok başarılı olduklarını düşünüyorum.

Deniz Ç.

Öncelikle merhaba ben Utku size Kemal abinin nasıl ortalama klişe bir 11.sınıf sayısal öğrencisini hayatı boyunca hiç kendi kendine çalışmadığı kadar çalışmaya başlattığını ve öğrencinin kendinisini aşmasını sağladığından bahsetmek istiyorum. Şunu da belirteyim bu böyle hadi artık koçluk alıyorum tamam artık günde 6 saat çalışıcam demekle olmuyor. Bu işte Kemal abi sayesinde oluyor. İnanın sizi öyle bir psikolojiye sokuyor ve öyle bir sistem sunuyor ki uzun sürelere verimli çalışmak o kadar zor olmuyor. Aynı zamanda doldurduğunuz tablolarla çalışmalarınızı somut bir şekilde görüp kendinizi ölçebilmeniz sizi motive ediyor. Yani anlayacağınız bu stresli ve çok önemli sınava hazırlık sürecinde Kemal abi biçilmiş kaftan. Eğer aklınızda koçlukla ilgili acabalar varsa hiç durmayın, en azından bir deneyin inanın pişman olmaycaksınız.

Ahmet S.

Bu yorumu koçluk adına şüpheleriniz varsa ve siz de koçluğu bir kimya tepkimesindeki katalizör olarak görüyorsanız okuyunuz çünkü ortamda yeterli kinetik enerji yoksa ‘katalizör’ harikalar yaratamaz. Bu yorumları okumanızın sebebinin “Bana bir fayda sağlar mı?” olduğunu düşünüyorum çünkü ben ve ailem de biraz şüpheliydik. 11. sınıfın 2. döneminde olduğum için yanlış bir karar hem düzenimi bozabilirdi hem de zaman ve maddi kayıp olarak görme ihtimalim vardı. Ancak işler koçluğa başladıktan sonra değişti. Çalışmayan bi öğrenci değildim ama masaya oturunca o güne özgü aklıma gelen şeyler çalışırdım ya da okul sınavım var diyelim okul sınavına – günü kurtarmak amaçlı – çalışırdım. Koçluk bana plan, program, içimi daha ferah tutma ve verimli çalışmayı öğretti. Günlük hangi dersten ne kadar çözdüğünüz hangi kaynaklardan hangi konuları bitirdiğinizi çok rahat görebildiğiniz ve beraber karar vererek ilerlediğiniz bir çalışma diyebiliriz. Kendime ve çalışma düzenime bu şekilde şans verdiğim için içim çok rahat. Güzel şeyler başaracağımıza ve tepkimedeki katalizörün olmasının neyi ifade ettiğini anlamamı sağladığı için Kemal abiye teşekkür ederim. Siz de kendinize bu konuda şans vermek istiyorsanız ne yapacağınızı biliyorsunuz 🙂

Selen K.

Merhaba, 11. Sınıf Eşit Ağırlık öğrencisiyim. Kemal Abi ile tanışmadan önce aslında bir koçluk arayışındaydım çünkü derslerimi düzenli bir şekilde ilerletemiyordum. Araştırmalar yaparken Kemal Abi’yle tanıştık. Kemal abi bana düzenli olmayı ve bir amaç uğruna masada olmam gerektiğini yani aslında bir amacım olduğunu hatırlattı. Kemal abiyle tanıştıktan sonra netlerim arttı ve kendime güvenim geri geldi, yapabileceğime inanmaya başladım. Şu an motive oluyorum ve hiç zorlanmadan ders çalışabiliyorum.

Berfin Y.

Merhaba ben Zeynep! Bu zamana kadar online koçlukla alakalı hiçbir düşüncem olmamıştı. Ve bir gün YouTube’da gezerken Kemal abiyi gördüm ve neden olmasın dedim. Şimdiyse yaklaşık 1 aydır birlikte çalışıyoruz. Ben etkisini kısa bir sürede gördüm. Online koçluğa başlamadan önce belirlediğim haftalık hedefleri yerine getiremeyip motivasyon eksikliği yaşarken şimdi ise Kemal abi bana ödev verdiği zaman kendimi zorunlu hissediyorum. Bu sayede disiplinli bir çalışma gerçekleşiyor ve haftalık hedeflerimize ulaşabiliyoruz. Benim özellikle motivasyon konusunda sıkıntılarım vardı, şimdiyse neredeyse yok çünkü neler yaptığınızı yapmadığınızı gördükçe daha da motive oluyorum. İyi ki varsın Kemal abi ❤️

Zeynep S.

Merhaba. Ben Kemal abi ile 3 ay once tanıştım. O gün her öğrenci gibi karamsarlıkla “Konuları nasıl bitirebilirim, nerden başlamalıyım?” diye kafamda bir sürü soru vardı. Daha sonra Kemal abinin bir videosuna rastladım ve sonradan zaten koçluk aldım. Bence ders çalışmanın önemli olduğu kadar düzen, program da onemli. Bazen stres, ailevi sorunlar vs. ders calışmanızı direkt etkiliyor ve orada Kemal abi devreye giriyor ? tüm bu süreçten geçmiş biri olarak.
Ben çok memnunum. Netlerimdeki artış baya gözle görülür seviyede ben tavsiye ediyorum

Ayşe K.

Merhabalar, ben Sarp. Hayallerim ve hedeflerim için çabalayan, daha doğrusu çabalamaya çalışan bir arkadaşınızım. Normal zamanlarda bile en iyi planları, programları yapıp bunlar için harekete geçmek bir o kadar zor iken içinde bulunduğumuz pandemi döneminde çok daha zorlaşıyor. Düşündüğümüz şeyler sadece bir düşünce, kağıda geçirdiklerimiz ise bir yazı olarak kalıyor ve zaman durduramadığımız bir şekilde hızla akıp ilerliyor. Dershane / kurs diye tabir ettiğimiz ve bize sorumluluk katacağına inandığımız kurumlar kapanınca da bu akıntının içinde kaybolup gitmeye başladık… Fakat koçluk almaya başladığımın ertesi günü gerek sınıf uygulaması olsun gerek o tabloları yeşile boyama isteği olsun içimi farklı bir motivasyonla doldurdu ve ders çalışmak artık çok verimli bir oyun haline geldi. Hangi derse ne kadar ağırlık vermeniz gerektiği, nerede neyi nasıl ve ne zaman çalışacağınızı, denemelerinizdeki soruların konu konu analiz tabloları her şeyi ile mükemmel bir sistem. Sınavın sonucunun geleceğimiz ile doğrudan alakalı olduğunu düşünürsek online koçluk kendinize yapacağınız yatırımların en başında gelmelidir.. Teşekkür ederiz Kemal Abi. Umarım herkes gönlünden geçene sahip olur, başarılar diliyorum.

Sarp Ç.

Merhaba, ben Elif. Yaklaşık 2 aydır Kemal abi ve Hacer ablayla görüşüyorum. Onlarla tanışmadan önce ben zaten rehberlik alıyordum ama ben biraz detaycı birisi olduğum için bana yeterli gelmiyordu. İçime sinmiyordu açıkçası. Aynı zamanda yılın ortasında düzenimi değiştirmek biraz da riskli gelmişti. Ama biraz araştırma yapınca stres yapmama gerek kalmadığını fark ettim. Benim bu platformu tercih etme sebeplerimden birisi de benimle aynı yollardan geçmiş birisinden koçluk almaktı. Birçok kişi öğrenciden koçluk almanın doğru olmayacağını söylemişti bana ama çok şükür pişman değilim ve çok mutluyum. Çünkü karşımdaki kişi beni daha iyi anlıyor ve bana daha yakın geliyor. Bu süreçte rehberlik ve koçluğun çok farklı şeyler olduğunu anladım, bir rehber öğretmeninizle sizinle birebir ilgilenen koçunuz kesinlikle bir değil. Şuan Hacer ablayla her şey çok güzel gidiyor, gerçekten yol kat ettiğimin farkındayız ve bu harika bir motivasyon. Dediğim gibi asla pişman değilim ve iyi ki tanışmışımm :))

Elif Nur K.

Merhaba, ben Cansel. Bu sürece yaklaşık 3 ay önce başladım. Bu zamana kadar da hiç pişman olmadım. Sınav senemizde bazen neler yapmamız gerektiğini bilemiyoruz. Bu stresli zamanda bir de bu eklenince daha da panik oluyoruz. Aslında koçluk almaya başlamadan önce bende de böyle sıkıntılar vardı. Ama koçlukla beraber günümü nasıl değerlendirmem gerektiği, o hafta neler yapmam gerektiği zaten belli oluyor. Ayrıca ne sorununuz, sıkıntınız olursa olsun bunları dinlemek için birinin olmasını bilmek bu süreçte sizi yalnız hissettirmiyor. Bu yolda siz de yalnız olmak istemiyorsanız biran önce maili atın derim. Asla pişman olmazsınız. İyi ki Kemal abi 🙂

Cansel A.

Kadere inanmak lazım, ben çok uzun süre koçluk için araştırma yapmama rağmen bulamamıştım. Çok aniden karşılaştım Kemal abinin hesabıyla ve bir anda mesaj atmaya karar verdim. İyi ki bu kararı vermişim 2 yıllık sınava hazırlık sürecimde aldığım en doğru kararlardan diyebilirim. Mezun yılım olduğu halde düzenli ve istekli bir çalışma gerçekleştiremiyordum ama Kemal abi ödevlendirme yapınca bir görevim olduğunu ve yapmak zorunda olduğumu hissettim. Beni gerçekten toparlayan bir programla ilerlediğimize inanıyorum. Çok güzel bir uygulama üzerine kitaplarımdaki eksikliklerimi neyi tamamlamam gerektiğini görebiliyorum. Videolarını ve hesaplarını takip etmek ayrıca beni motive ediyor. Birisinin sizin için çabalayarak bir anda destekçiniz olduğunu hissettirmesi eminim ki kolay değildir ama Kemal abi bunu en harika şekilde başarıyor. İyi ki varsın Kemal abi her şey için teşekkürlerr.

Doğanur D.

Merhaba, ben Kemal Abi ile aslında 6-7 ay önce tanışmıştım, açıklamalarını okuyunca çok mantıklı geldi ve denemek istedim. Üniversiteyi bırakıp çalışmaya başlamıştım ve dershaneye kursa gitmiyordum. Kısacası evde tek çalışmam gerekiyordu. Hayatım boyunca hiç evde oturup düzenli ders çalışmamış biri olarak, dershaneye gitmiş ve hiçbir fayda alamamış biri olarak son şansım olarak düşündüm. Ve gerçekten işe yaradı, oturup ilk defa 7-8 saat ders çalışabildim ve bu inanılmaz bir şeydi benim için. Kemal abi sayesinde ilk defa gerçek anlamda kaynak bitirmeye başladım. Aslında ders çalışmanın ne olduğunu öğrenmiş oldum. Çünkü ben konu, kitap bitiriyorum sanarak aslında hiçbir şey yapmıyormuşum. Bu sistemin sağladığı çok önemli birkaç şey var bence. Birincisi; gördüğüm diğer bu tarz platformların, kuruluşların aksine gerçek ve kısa bir süre önce bu yoldan geçmiş insanlar sizi kontrol ediyor, konuşuyor destek oluyor ki bu en önemlisi. ikincisi sınav için önümüzde bir yol var ve insan gerçekten ne yapacağını bilemiyor. Bu süreçte de birçok yöntemi denemeye vakit yok. O yüzden birinin sizin için en iyilerini düşünüp önermesi, ona göre çalışmak harika oluyor. Hangi kaynağı bitirmeliyim, seviyem ne, nasıl ilerlemeliyim gibi soru işaretleri planlı ve belirli olunca hem insan çalışırken rahat ediyor, kafası bunlarla meşgul olmuyor hem de plana uyunca gerçekten ilerlemeyi fark ediyorsunuz. Ben biraz aksatan biri olmama rağmen özellikle AYT matematikteki net artışını hemen gördüm ve bu ilerleyişten, düzenden çok mutluyum. Zaten artık tüm kitapların çözümleri, konu anlatım videoları ve çok kaliteli kaynaklar var. Dershanede çok uzun süre geçirip 15-20 kişiyle alacağım verimden çok daha fazlasını bu şekilde aldım ben bir eşit ağırlık olarak. Kendi kendine çalışamayan ne yapacağını bilemeyen idealist bir şekilde ilerlemek isteyen herkes için gerçekten dershanelerden çok daha fazla işe yarayacağına eminim.

Hayriye Ç.

Merhaba; koçluğa ekim ayında başladım. Daha öncesinde 11. sınıfımın ve yaz tatilimin iyi geçmesine rağmen netlerimin sürekli düşük gelmesi, sürekli bir yerlerde eksiklerimin çıkması beni korkutuyordu. Kendime sürekli yetiştiremeyeceğim kadar yoğun programlar hazırlıyordum. Nereden başlamam gerektiğini nasıl bir yol izleyeceğimi bilemiyordum. Koçluk sayesinde uyma zorunluluğunuzun olduğu bir program, bitirmek zorunda olduğunuz ödevleriniz oluyor. Tüm bunların yanında sadece deneme netleriniz çok iyi geldiğinde değil; kendinizden umudunuzu kestiğiniz, tüm moral motivasyonunuzu kaybettiğiniz zamanlarda da size gerçekleri, yapmanız gerekenleri hatırlatan birinin olması çok faydalı. Böyle motivasyonunu kaybedip daha sonra toparlanamayan ve daha sınava girmeden ben mezuna bıraktım diyen birçok arkadaşım var. Ben bu süreç içinde en önemli şeyin kendine güven duyarak sistemli ve disiplinli çalışmak olduğunu düşünüyorum. Koçluk size destek sağlıyor, yol gösteriyor ve bu konuda tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Ebru Z.

Ders çalışmayı seviyordum ama bir türlü nasıl çalışacağımı ve nasıl verimli olacağını çözemiyordum. Koçluk desteği sayesinde daha düzenli daha verimli ve daha istikrarlı bir şekilde çalışıyorum. Eskiden hep çalıştığımı zannederdim ama aslında çalışmıyormuşum. Bu yüzden çok büyük faydasını gördüm. Nasıl bir yol izlemem gerektiğini öğrendim.

İlayda Ö.

Merhabalar, kızımın mezun yılında Online Koçlukla tanıştık. Kızımın bu yıl ders çalışma sisteminden oldukça memnunum. Tabii ki bu durumda Kemal’in de etkisi göz ardı edilemez? Keşke geçen sene tanışsaydık desem de geç olsun güç olmasın diyor bu yılın neticesini heyecanla bekliyoruz. Buradan da Kemal’e çok teşekkür ediyoruz☺☺

Fatoş K.

Online koçlukta ikinci ayımdayım. Çok uzun zaman olmadı ama gerçekten kendimde ilerleme fark ettim.. Eskiden hangi derse ne kadar ağırlık vermeliydim, hangi konuları daha çok çalışmalıyım, hangi kaynaklar daha iyi ve sınava daha yakın bilmiyordum. Çalışıyordum ama sanki verimsiz hiçbir şey yapmamışım gibi geliyordu… Ta ki Kemal Abiyi keşfedene kadar 🙂 Gerçekten sizin psikolojinizi anlayan, bizleri sıkmadan program yaparak ders çalışmaya teşvik ediyor. Takıldığınız her noktada bıkmadan – yorulmadan her sorunuza cevap verip sizi motive ediyor. Ben çok büyük faydasını gördüm. Benim gibi bir sürü öğrenci arkadaşlarımın da olduğunu biliyorum. O yüzden hiç beklemeden Kemal Abiyle bu yola başlayın. Emin olun pişman olmazsınız 🙂

Sudenur B.

Merhaba, DGS sürecimde 3.senem ilk senem dershane ve kendi çabalarımla geçirdim. Tabii bu süreçte dershane önemli faktördü ama ders çalışma stratejilerini bilmeyen bir öğrenci için bir yerde tıkanıklığa neden oluyordu. Koçluktan sonra çok şey değişti. Ders çalışmalarım, ders saatlerim, masaya bir türlü oturamayışım, stres yönetimim, olumsuz düşüncelerim her konuda desteğini ve fikirlerini esirgemeyen koç ile çözüldü ve üzerimdeki yükümü en hafife indirgedim. Programımı hazırlayan kişilerin bu süreçte zamanında kendisinin de bu yolda edinmiş olduğu tecrübeleri benim için çok önemliydi. Aklıma takılan herhangi bir konuda çekinmeden rahatlıkla danışabiliyorum. Ayrıca o kadar samimi ki telefonda konuşuyormuş hissiyatına girmiyorsunuz 🙂 İyi ki bu yolda sizi seçtim. Hedefime ulaşma yolunda ilerlediğim bu yolculukta bana göstermiş olduğunuz her şey için teşekkürler ederim…

Elif Ş.

Ben 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim ve bu programa başlamadan önce üstümde gereksiz bir rahatlık vardı ve iki test çözüp çalıştım diyip geçerdim. Şimdi bu programa başladığımdan beri daha düzenli ve istikrarlı ilerliyorum. Kafasına bir hedef yerleştiren herkesin Online Koçluğa başlayarak başaracağına inanıyorum.

Seray K.

Ben yaklaşık iki aydır Kemal Abiyle çalışıyorum. Gerçekten disiplinli, çalışmayı ve zamanı kullanmayı öğrendiğimi düşünüyorum. Ek olarak bana önerdiği kitaplarla kendimi geliştirmeme yardımcı oldu. Haftalık programlar ve soru takibiyle de kendimi ve gelişmemi görebiliyordum. Herkesin bunu deneyimlemesini isterim.

Seda Z.

Merhaba, bu benim ilk mezun senem ve bu seneyi iki döneme ayırabiliriz: Koçluktan önce ve koçluktan sonra. Koçluktan önceki dönemde tamamen ne yaptığını bilmeyen, yaptığı programa uyamayan bir Emine vardı. Stres, tekrar başarısız olma düşüncesi, aile ve çevre beklentisi bu senenin gerçekten yıkıcı olan eksileri. Ve bu yıpratıcılar sizin psikolojinizi ele geçirmişken, sizin ne yapacağınızı bilmemeniz gayet normal bir durum. Ama koçluktan bu yükü sizden alacak, sizin yerinize ne çalışacağınızı düşünecek birileri oluyor. Size ise sadece çalışma işi kalmış olacak. Bu hedefine ulaşmak isteyenler için yapılabilecek bir şey. Programınızı hazırlayan kişilerin bu yolu dereceyle sonuçlandırmış olması da çok büyük bir artı. Üstelik aklınıza takılan herhangi bir şeyde ya da moraliniz bozuk, motivasyonunuz düşmüş olduğunda ve yapamayacağınızı, başaramayacağınızı düşündüğünüzde sizi motive edecek bir abiniz bir telefon uzağınızda. Bunu bilmek beni çok rahatlatıyor 🙂 İyi ki koçluğa başladım ve hedefime ulaşma yolculuğumda bana araç olduğunuz için teşekkür ederim 🙂

Emine G.

Bu sene mezun senem olduğu için biraz korkularım ve endişelerim vardı. Sonra “eğitim koçu” fikri aklıma yattı ve hemen eğitim koçu arayışına girdim. Ve gerçekten de iyi ki diyorum. Düzenimi çok güzel kurduk. Soru sayılarım da çalışma saatlerim de her geçen gün artıyor. Ve Kemal abi de hep takipte olduğu için motiveli bir şekilde çalışıyorum. Eğer böyle bir düşünceniz varsa sonuna kadar öneririm.

Zeynep A.

Merhaba, ben 11. Sınıf sayısal öğrencisiyim. Liseye başladım başlayalı kendime uygun doğru bir çalışma programı yapamadım, yapsam da uygulamada sorun yaşadım. Sonra bir arkadaşımın önerisiyle online koçluk aldım. İşte Kemal abimin en büyük yardımı bu konuda oldu. Hem doğru bir çalışma programı hazırladık hem de hesap veriyormuş gibi hissetmem beni motive etti. Beraber hedefler koyduk ve onlar için çabaladım. Aklıma takılan her şey için bana yardımcı oldu sağolsun. Sayesinde kendimden ümitliyim ve çalışabileceğimi biliyorum. Kemal abi benim yolumu aydınlattı ve bende gideceğim yönü görebiliyorum, neredeyim biliyorum. Her şey için teşekkür ederim:) Neler yapabileceğinizi görmek istiyorsanız koçluğu tavsiye ederim.

Esmanur G.

Merhaba ben Levent, mezunluğumun üstünden 8 yıl geçti ve şu an bir iş yerinde çalışırken bir yandan da yeniden üniversite sınavına hazırlanıp yarım bıraktığım hayallerimi tamamlamak istiyorum. Fakat kendi başıma ne kadar çabalasam da yeterli ilerlemeyi sağlamakta zorlanıyordum ve hangi konuya ne kadar ve nasıl çalışmam gerektiğinin farkında değildim. İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda online koçluğu keşfettim. Yapılan haftalık ders programları, düzenli olarak takip edilmek, motivasyon konuşmaları ve verilen küçük tüyolar sayesinde atık ne kadar ilerlediğimi, neyi nasıl yapmam gerektiğini anladım. En önemlisi de düzenli ve verimli ders çalışmayı, YKS’de derece isteyen birinin nasıl hazırlanması gerektiğini kavradım. Sınava çalışma kararı aldığım ilk gün aklıma takılan bütün soruların cevaplarını online koçluk sayesinde aldım. Elinizden geleni yapmaya kararlıysanız, kendinizi online koçluk ekibinin ellerine rahatlık bırakabilirsiniz.

Levent Y.

Çok sevgili Kemal Abimiz, Kemal abimiz diyorum çünkü ailemizdeki ismin bu. Tıp Fakültesi kazanabilmek için mezuna kalan kızıma gerçek bir abilik yaparak tüm endişelerimizi giderdiğin, motivasyon sağladığın ve hayatımızı anlamlandırdığın için çokkk teşekkür ederiz. Gülen yüzün hiç solmasın. Sevgiyle ve başarıyla kal….

Binnur T.

Merhaba ben Selin. Sınav sonrası hedefim için mezuna kalmayı tercih ettim. Ama mezun yılımı nasıl değerlendireceğimi bilmediğim ve dershaneye gitmek istemediğim için araştırma yapmak durumunda kaldım. O sırada karşıma Online Koçluk çıktı ve sayfaya girerek öğrenci yorumlarını okuyarak ve bir kaç şeylere bakarak gerek duyduğum şeyin koçluk olduğuna karar verdim. İletişime geçerek 4 ay önce başladım. Ve 12. Sınıfta istediğim derse çalışarak programım olmadan çalışmanın bana hiçbir yararının olmadığını anladım. Bu sebeple Kemal abiye çok teşekkür ederim. Artık her gün her derse yoğunluk vererek çalışmanın mutluğunu ve o mutluluğun verdiği huzurla çalışıyorum. Bitirdiğim konuların göz önünde oluşu ve netlerimin artması ise sınava rahat bir şekilde çalışmamı sağlıyor. Kemal abiye de verdiği emek ve motivasyonlar için çok teşekkür ederim.

Selin G.

12. Sınıf TM öğrencisiyim. Lise hayatım boyunca hiç düzenli ders çalışan biri olmadım. Program nasıl yapılır, sistemli nasıl çalışılır? Bunlardan bihaberdim. Ve sene başında bu alışkanlığa sahip olmamam beni çok zorladı ve motivasyonumu kaybetmeme neden oldu. Ben de bana bu konuda yol gösterecek bir koç arayışına girdim. Sonrasında Kemal Abi ile tanıştım ve bu sistemin bana fayda sağlayacağına karar verdim. 1 aydır devam ediyorum. Neyi nasıl ne zaman çalışacağını bilince, geriye sadece masaya oturmak ve çalışmak kalıyor. Çalışmak isteyen fakat yol gösterilmeye ihtiyacı olan ve hedefleri yüksek olan herkese tavsiyemdir. 🙂

Serra E.

Merhaba, ben online koçluk katkılarıyla üniversite sınavına hazırlanıyorum. Son sınıfım ve Kemal Abi doğrultusunda açık öğretime geçme kararı aldım. Dershaneye de yazılmadım. Ve ciddi manada etkisini görüyorum. Kemal abinin şahsa göre ayarladığı programlar bir yerlere gelmeyi arzulayanlar için oldukça ideal. Bilinmesini istediğim 2 husus var. (Eğer iradesini sağlam tutan biriyse) 1.si güne erken başlayıp verim elde edebiliyor olmak. Psikolojik olarak çevirilen sayfalar pek önemli. Ve şevk noktasında elinden tutan bir nokta. 2. si ise takip mevzusunda -birinin- varlığı. Bazen zerre çalışma isteğin olmamasına rağmen bu durum akla düşüyor ve masa başına merhaba diyorsun. Eminim ki online koçluk ile yola çıkan bir öğrenci her şeyden mühim olan maksadını çoktan edinmiş olacak. Maksat edinmek isteyen herkese samimane tavsiye ederim.

Senanur M.

İlk başlarda bu koçluk sistemi hakkında aklımda bir sürü vardı. Ama Kemal abiyle tanıştıktan sonra bu soruların hepsi gitti ve koçluktan ziyade bir abim oldu hemde çok sevdiğim bir abim. Kısa sürede birlikte çok yol katettik. Her hafta birlikte plan yaptık ve çalışmam ciddi anlamda düzene girdi. En önemlisi kendime olan güvenimi arttırdı. Şöyle düşünün her gün çözdüğünüz sorularınızı oraya kaydedip haftalık soru sayınızı görüyorsunuz sonra bunlar birikiyor ve cidden çalıştığınızı hissediyorsunuz. Bir de Kemal Abi gibi bir abiniz varsa neye çalışayım, ne eksiğim var derdiniz olmuyor. Çünkü sizin yerinize her şeyi o planlıyor. Bu süreçte sadece ders anlamında değil sizin motivasyonunuzu düşüren, sizi üzen olaylarda motivasyon sağlayan ve her zaman yanınızda olan biri. Bu yüzden hiç düşünmeyin hemen başlayın. Tabii bir de programa uymazsanız küçük cezalara maruz kalabilirsiniz 🙂

Burcu B.

Mezuna kalışımın 2. senesinde tanıştım Kemal Abiyle. Planı ve programı hayatına oturtamamış, neye nerden başlayacağını bilemediğinden kendine güveni de olmayan biriydim bundan 2.5 ay öncesine kadar. 2.5 ayda ne değişti diyeceksiniz, doğru. Kemal abiyle tanıştık. Beni tanıdıktan sonra her şeye en baştan başladık ve şu an konularımın bitmesine bir ay kaldı. Eğer gerçekten kendinize inanırsanız hayalleriniz hayal olmaktan çıkar ve sizler de o hayalin birer parçası olursunuz. Beni de bu hayale inandıran Kemal Abiye teşekkür ediyorum. Eğer gerçekten bu yola girmek istiyorsanız Kemal Abiyle başlayabilirsiziniz.

Esma G.

Öncelikle merhaba. Bu sene benim ilk mezun senem. 3 aydır Kemal Abi koçum olarak bana yardımcı oluyor ve gerçekten faydası olduğunu söyleyebilirim. Benim kendimi birine karşı sorumluymuş gibi hissetmem ders çalışırken daha ciddi olmamı ve daha motive olmamı sağlıyor. Ve bir diğer benim faydalı bulduğum yanı da gerçekten ne yapmanız gerektiğini bilen biriyle bir program hazırlamak. Benim geçen seneki en büyük problemlerimden biri de program hazırlarken kararsız kalmam ve hangisine başlayım derken çok vakit kaybetmemdi. Kemal abiyle her hafta hazırladığımız programla hangi dersten ve kaynaktan hangi konuları çözeceğim belli oluyor ve ben o hafta onları bitirmek için çalışırken kafam daha rahat oluyor aynı zamanda bu ders çalışırken biraz daha motive olmama yardımcı oluyor. Geçen seneki çalışma tempomla karşılaştırdığımda gerçekten tatmin edici bir artış olması beni sevindiriyor. Kemal abinin buna katkısı gerçekten çok fazla, sadece birlikte program hazırlamaktan ziyade yeri geldiğinde hedefimin farkına varmamı sağlayıp benim çalışmalarımda daha kararlı, istekli ve hırslı olmama yardımcı oluyor.

Pınar M.

Merhaba ben Eda, bu sene mezuna kaldım ve kafam çok karışıktı; tekrardan yeni düzene motive olmuş bir şekilde derslere odaklanabilecek miydim, nasıl ilerleyecektim gibi gibi… Sonra internetten araştırdığımda karşıma Online koçluk çıkmıştı. Açıkçası çok ilgimi çekti, iyice araştırdım. Ve Kemal abinin yardımıyla derslerime daha motive olmuş bir şekilde online koçluğa başladım. İyi ki de başlamışım. Çünkü geçen seneyle bu seneyi karşılaştırdığımda adam akıllı ders çalışmadığımı anladım. Daha doğrusu verimsiz çalıştığımı anladım. Kemal abi sayesinde daha düzenli ve programlı en önemlisi de yüksek motivasyonla birlikte derslerime daha iyi odaklanabilmeyi başardım. Geçen sene çözdüğüm denemelerde netlerimdeki artış farkı çok azdı. Ne kadar çalışsamda bir türlü deneme nelerimi arttıramıyordum. Bunun temelinde de plansız, düzensiz çalışmak vardı tabii ki de. Şimdi ise netlerimdeki artışı görebiliyorum. Çünkü Kemal abi sayesinde düzenli, programlı çalışmayı öğrendim. Bu yüzden online koçluk karşıma iyi ki çıkmış. Kemal abi de karşıma iyi ki çıkmış. ❤ ❤

Eda G.

Merhaba, yaklaşık 3 aydır online koçluktan faydalanıyorum. İlk başlarda biraz tereddüt etmiştim ama sonradan gerçekten elimde somut bi sonuç olduğunu farkedince ve bana yardımcı olunca içim rahatladı. Hem kolay bi şekilde ders çalışabilmek, hem her daim motive olmak ve ilerlediğini görebilmek için özellikle mezunken kullanılması gereken bi sistem. Tabloya doldurma olayı şahsen beni isteklendiriyor. Kendi kendine küçük bi rekabet içine giriyorsun ve kendini geçme yarışına giriyorsun. Ve zaman geçtiğinde ne kadar soru çözüp nerden nereye geldiğimi görebilmek güzel oluyor 🙂

Sude D.

Merhaba ben Selin, 11.sınıf sayısal öğrencisiyim Bir koçla beraber çalışma fikri gerçekten değerlendirilmeli. Çünkü koçluk aldığınız zaman sizi strese sürükleyen düşüncelerden kurtuluyorsunuz. Hangi kaynaktan neyi ne zaman çözeceğim, okul dersleri mi TYT mi çalışmalıyım, şu konu ne olacak vs. gibi soruları çok fazla düşününce işin içinden çıkılamaz bi hale geliyor. Geçen senelerde bunları düşünmekten kendimi strese sokup masaya oturamadığım, zaten yetişmesi imkansız bu kadar konunun diye düşündüğüm çok oluyordu. Ben iteklenmesi gereken bir öğrenciyim. Demek istediğim şu, evet çalışmam gerektiğinin farkındayım, evet çalışmazsam ne olacak onun da farkındayım ama kesinlikle masaya oturup da çalışamıyordum. Daha doğrusunu söylemek gerekirse çalışmıyordum. Okulların açılmasıyla koçluğa başladım. İlk haftalarda günlük 5 saat gibi bi çalışmaya ulaşamadım, ulaşamazdım da zaten çünkü hemen olacak bir iş değil bu. Kemal abi çok anlayışlı ve destekleyici bir insan. Onun sayesinde motivasyonumu kaybetmeyip, her hafta artış gösterdim. Bir aylık koçluğum bitince koçluğu yenilemeyip bir hafta ne yapabileceğime bakmak istedim. Sonuç bi hiç… Tekrardan farkettim ki benim düzenimi kuracak, programımı oluşturacak, bana bunları yapmalısın diyecek birine gerçekten ihtiyacım var. Sonra tabii tekrardan almaya başladım koçluğu. Sınav notlarımda gözle görülür bir artış var ve şunu da farkettim ki düzenli bir çalışmayla her şeyin üstesinden gelinebiliyor.

Selin E.

Bu yıl mezuna kaldım. Online Koçluk daha şimdiden beni tahmin edemeyeceğim bir noktaya getirdi. 12.sınıftaki düzensizliğim,tembelliğim, düzensiz uyku alışkanlığım Kemal abi sayesinde değişti. Yaklaşık 4 aydır koçluk alıyorum ve bunu 12. sınıfta keşfetmeme rağmen o zaman almadığım için pişmanım. Yapamam dediğim her şeyi yavaş yavaş yapmaya başladığımı görmek beni mutlu ediyor ve bu, çalışmak için beni daha da motive ediyor. Şimdi hedeflerim, hayallerim için tüm gücümle uğraşıyorum ve bu yolda Kemal abi gibi her zaman danışabileceğim, beni motive eden, hırslandıran birisi olduğu için çok mutluyum.

Duygu U.

Hayalleri için okuduğu üniversite ve bölümden vazgeçmiş biri olarak yorum yapmak istedim. İstedim çünkü bizler için bu kadar emek veren ve bunu gerçekten titizlikle yapan güzel insanlara ufakta olsa bir katkımız olmalı bence 🙂 Henüz üniversitede okuyorken okuduğum bölümü gerçekten istemediğimi ve mutsuz olduğumu anladığımdan beri aklımda hep yeniden sınava girme düşüncesi vardı. Ama bir türlü kendimde o cesareti bulamıyor ve açıkcası düzenli ders çalışma konusunda kendimde o istikrarı pek göremiyordum. Yine de gerçekten yapmak istediğim iş için bir karar aldım ve okulu bıraktım. Ders çalışmaya başladığım ilk zamanlarda ne yazıkki korktuğum başıma geldi ve ders çalışmalarım aksamaya başladı. Tam bittim derken YouTube’da “bilkentli mühendis” diye bir kanaldan videoya denk geldim ve şimdi diyorum ki iyi ki denk gelmişim 🙂 Çünkü öncelikle size bir güven aşılıyorlar ve gerçekten başaracağınıza sizi inandırıyorlar. Bazen kendi çevremizde dahi bunu bulmak çok zor. O yüzden bu çok güzel bir şey 🙂 Hemen ardından her hafta bizler için planlar yapılıyor ve takip ediliyoruz. Siz istemeseniz daha bir disiplinin içinde kendinizi buluyorsunuz ki bu da adım adım başarı demek. Aklınıza takılan ne varsa asla sizde kalmıyor cevap bulabiliyorsunuz. Kendi eksikliklerinizi görüyor ve geçmişte yaptığınız hataların teker teker farkına varıyorsunuz. Ve tüm bu saydıklarım bizlere kocaman bir “motivasyon” olarak geri dönüş sağlıyor. O yüzden başta Kemal’e ve bu işi yapan diğer tüm arkadaşlara çok çok çok teşekkür ederim 🙂 Bu sene benimle beraber sınav heyecanı yaşayan tüm arkadaşlarıma da başarılar diliyorum 🙂

Beyzanur Ç.

Bu sene ilk mezun yılım. Geçen seneki çalışmamda elimden geleni yaptığımı zannediyordum ki koçluga başlayana kadar ? ve aynı zamanda Kemal abi sayesinde ilk defa bir programa uyabildiğimi gördüm. Bu zamana kadarki tek pişmanlığım geçen sene dershaneye gitmek yerine Kemal abiyle çalışsaymışım oldu. Online koçluktan çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum

Gülse Y.

Online koçlukla ilk tanıştığımda 12.sınıftaydım ama sınava çok az kalmıştı emin olamadım ama yinede araştırmaya devam ettim. Daha sonra mezuna kaldım ve Eylül ayında koçluk almaya başladım. Aslında online koçluğu, dershaneye veya kursa gitmeyen evde çalışan bir mezun olarak 12.sınıfta yaptığım hataları ve düzensizliği tekrar etmemek adına tercih ettim. Diğer bir sebep hatta belki en önemlisi sizi anlayabilen ve zorlandığınız yerde size destek olan insanların bu işi yapması. Kemal abi gerçekten abi diyebileceğiniz aynı yollardan geçtiği için size her türlü destek olan biri. Ders konusuna gelirsek Eylülde başladım ve düzenli bir program yaptıktan sonra haftalık görüşmelerle düzenli şekilde ilerlemeye başladık. Tek başına çalıştığınızda üstünüzde ister istemez bir rahatlık oluyor ve kendinizi çok sıkmıyorsunuz ama Kemal abi sayesinde haftalık ödevlerle kendimi daha sorumlu hissediyorum ve en azında o sorumlulukla verilen ödevleri yapıyorsunuz bu düzenli bir şekilde ilerliyor. Eğer gerçekten düzen kurmak sistemli bir şekilde ilerlemek istiyorsanız sizi anlayabilecek abi abla olacak insanları tercih edin.

Esre K.

Bu yıl mezuna kaldım ve bu süreçte bir desteğe ihtiyacım olacağını biliyordum. Zamanı kendim yönetmeyi seviyorum bu yüzden herhangi bir etüt merkezine ihtiyacım olmadığının farkındaydım (Kişiden kişiye göre değişir tabii) Online koçluğu araştırdım ve başlamaya karar verdim. Kemal abi ile tanıştığıma çok memnunum. Online koçluğa başlayalı uzun bir süre olmamasına rağmen Kemal abiyle eksikliklerime göre yaptığımız programlar sayesinde güzel bir ilerleme kaydettim. Her hafta Kemal abiyle konu takibini yapmak, soru sayısını belirlemek ve onun desteğini hissederek hedeflerimi yerine getirmem kendime olan güvenimi çokça arttırdı diyebilirim. Motivasyon konusunda bazı zamanlar düşüş yaşayan biriyim fakat Kemal abiyle tanıştığımdan beri motivasyon düşüklüğü pek yaşamadım. Emin adımlarla ilerlediğim bu yolda artık başaracağım konusunda inancım tam. ?? Online koçluğu gönül rahatlığı ile öneriyorum.

Şeymanur G.

Kendime, neden geçen sene kazanamadın diye sorduğumda plansız bir çalışma düzenimin olduğunu farkettim. Neyi ne zaman çalışacağımı bilmiyordum. Çalışıyordum ancak sadece o an canım ne isterse o derse çalışıyordum. Üstümde birinin beni yönetmesi, bana yol göstermesi gerektiğine karar verdim ve benim bir koça ihtiyacım vardı. Kemal Abi’yi daha öncesinden takip ediyordum. Attığı videolardan keşfetmiştim onu. Online koçluğa başlamam da bu şekilde oldu. Birlikte 3. ayımıza giricez ve şimdiden kendimdeki potansiyeli görmemi sağladı. Bu kadar çalışan biri değildim ama tuttuğumuz soru hedefleri beni kamçılar hale geldi 🙂 Her geçen gün daha iyisini yapmak için çalışmak istiyorum. Ruhsal motivasyon açısından da gerek takip etmesi gerek motivasyonum düştüğünde bana destek olması bu zor yılımda ihtiyaç duyduğum şeylerdi. İyi ki başlamışım diyorum, her geçen gün başaracağıma daha çok inanıyorum. Tabii Kemal abi sayesinde 😀 Sözümüz var kanala başarı hikayesi çekicez birlikte 🙂

Veli Ş.

İnternette üniversite sınavında ne yapmam gerektiğini ve nasıl yardım alabileceğimi araştırırken Kemal Abiyi ve ekibini keşfettim. Sanki değerli mücevher bulmuş gibi sevindim. Çünkü nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyordum. Belli bir plana göre çalışmıyordum. Ne zaman, hangi kaynaktan, hangi konuları çalışmam gerektiğini programlayamıyordum ve o zaman Kemal Abi yardımıma koştu. Şu an belli bir programa uyarak çalışmak beni motive ediyor ve günden güne Kemal Abinin destek ve motivasyonuyla hedefime adım adım ilerlemekten çok mutluyum. Çok teşekkür ederim yanımda olduğun için.

Ceren K.

Ne kadar uğraşırsam uğraşayım istikrarlı bir şekilde çalışamadığım, ne kadar verim aldığımı anlayamadığım, kendi gelgitlerimde boğulduğum için mezuna kalmış olmanın pişmanlığını yaşarken Kemal abiyle yolumuz kesişti. Koçluğa başlarken hedefimin 20 k’ya girmek olduğunu söylemiştim ama Kemal abi “Elif bundan sonra hedefin 5 k’ya girmek, ona göre çalışacaksın. Yapamayacağını düşünüyorsan bırakalım, önemli olan senin kendine inanman, güvenmen.” dedi. Kendime hiç güvenmezdim Kemal abiden sonra değiştim. İyi ki çıktık bu yola. Sonunun ne olacağı belli değil ama en azından benim içim rahat. Ne yaptım, kaç saat çalıştım, ne kadar verimli geçti bunların bilincinde olarak girmiş olacağım sınava. Bunları anlamamı sağladığı için çoook teşekkür ederim Kemal abime. Annemin “Önce Kemal abine sonra sana güveniyorum.” sözünü sonuna kadar hak ediyor?❤

Elif T.

Öncelikle hepimizin amacı aynı, istediğimiz üniversiteyi kazanmak ve bu süreci en verimli şekilde geçirmek. Ben meslek liesesi mezunu bir öğrenci olarak dershaneyi denedim ve benim için çok da verimli değildi. Kemal abiyle çalışmayı düşündüm. Çok araştırdım, güvendim . İyi ki de güvendim. Başladığımdan beri 2 ayda güzel yol aldık. Güzel başarılar elde edicez. Siz de etmek istiyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum. Ve emin olun ki bu süreçte Kemal abi bizden daha kararlı 🙂

Emine I.

Sınav sürecinde desteklenme ihtiyacı duyan bir öğrenciyseniz ve bunun için doğru koçluk sistemini arıyorsanız, insanın karşısında birçok seçenek beliriyor. Kıymetli olan sürenizi analizler yaparak; emeğinizi, umutlarınızı, hayallerinizi ellerine bırakacağınız doğru Koç’u aramak için harcıyorsanız, bu işe hemen bir son verin derim. Hem çalışma disiplini hem de mental açıdan her sorunu aşabileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız. Ben çalıştığımı zannedip kendimi rahatlatıyormuşum ama bu sistemle hafta hafta hangi dersten ne kadar ilerlediğimi, kaç soru çözdüğümü görünce artık bu mümkün olmuyor… Bir an bile düşünmenize gerek yok, doğru Koç’u buldunuz 🙂

İrem Ç.

Meslek lisesinden mezunum ama bu dezavantajıma rağmen Tıp okumak istiyor kendimce çalışmaya çalışıyordum. Ancak yerimde saydığımı farkettiğim andan itibaren koçluk arayışına girdim ve tesadüfen bu sayfanın öğrenci yorumları kısmını gördüm. Herkes gibi ben de başta emin olamadım çünkü geleceğimi birinin eline teslim edecektim. Biraz daha araştırıp düşündükten sonra başlamaya karar verdim. Kemal abiyle çalışmaya başladıktan sonra planlı, verimli çalışmanın ne demek olduğunu çok iyi anladım. Düşünsenize sınav psikolojisini iyi bilen, tecrübe ve bilgisiyle yanınızda olan bir abiniz var. Bence tereddüt etmeyip zaman kaybetmeden hayallerinize sağlam bir adım atın.

Melike Ç.

Öncelikle şunu söylemeliyim ki 12 senelik eğitim öğretim yıllarımda, gerçekten hiç ders çalışmamışım 😀 Kemal abiyle birlikte çalışmaya başladıktan sonra anladım bunu. Şu an mezunum ve ders çalışmanın, verim almanın ne demek olduğunu daha iyi biliyorum. 12. Sınıfta plansızlık, düzensizlik, disiplinsizlik yüzünden hiç ders çalışamıyordum. Allah karşıma iyi ki Kemal abiyi çıkardı yoksa mezunlukta da kendi başıma dershane olmadan gerçekten çalışamazdım. Benim gibiyseniz sizi sürekli kontrol eden biri olmalı. Üzerinizdeki kontrol hissi sizi ders çalışmaya yöneltir. Ben gerçekten bırakacak olsam bile kontrol edileceğimi bildiğimden yine de ders çalışıyorum. Bu sizin çalışma düzeninizden kopmanızı engelliyor. Ayrıca ders çalışmak, sandığımız kadar da sıkıcı değil arkadaşlar 😀 Kendinizde gelişimi görünce daha da istekleniyorsunuz. Çözdüğünüz soruları uygulamadaki tablolarda ders ders yazıp hangi dersten ne kadar çözdüğünüzü görebilmeniz motivasyon açısından çok çok güzel bir şey. Her dersten kaynak takibinizin yapılması size kaynak bitirme, daha fazla soru çözme hırsını aşılıyor. Ben eğitim koçluğunun yararını fazlasıyla gördüm. Kemal abiyle 2.5 aydır çalışmaktayım ve içim gerçekten çok rahat. Başlarda acaba olur mu? İyi çalışabilir miyim? Ya eğitim koçu yararlı olmazsa? Gibisinden çok soru vardı aklımda. Emin olun bu sorulara hiç gerek yok, hiç tereddütsüz eğitim koçu ben gibi disiplin problemi olanlar için oldukça faydalı olacaktır. Çalıştığınızı ve verim aldığını bilmek sizi psikolojik olarak da güçlendirecektir :))))

Aslı A.

Herkese selam? bu sene ikinci kez mezuna kaldım ve online koçluk sürecim de 2 aydır devam ediyor. Kemal abiyi şans eseri Instagramda gördüm ve takip ettim. Ben de sizler gibi öğrenci yorumlarına, paylaşımlara bakarak Kemal abiye yazdım 🙂 Temelim çok sağlam değildi ve şu an haftalık program ve soru sayılarımla belli bi yükselişte olduğumu görüyorum. Ben çok memnunum, almayan bütün arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum. Sorusu olanlara yardımcı olabilirim Instagram hesabımdan☺ Teşekkürler Kemal abicim, sayende inşaAllah bu sene o üniversite kazanılacak!

Habibe Z.

Ben de kendimce hem sınava hem koçluğa ön yargılarla başladım bu yola. Ve yıllardır eksiğimin ne olduğunu anlayamamışken, eksiğimin plansızlık olduğunu yeni anladım. Hem dersleri anlamaya çalışıp hem plan yapmaya çalıştığımda kafamı derslere verememiştim ve şimdi planım, konularım, yapmam gerekenler hazırken sadece derslerime odaklanmak çok kolay. Ve bu yardımların başarılı olmak istediğim yoldan, zamanında büyük başarılarla geçmiş insanlardan gelmesi benim için çok daha gerçekçi ve anlamlı. Güçlerimizi birleştirerek sonunda başarıya ulaşacağıma inanıyorum. Bazen inanmasam da Kemal’in sana çok güveniyorum demesi inancımı güçlendiriyor 🙂

Beyza S.

Koçluğu başlayalı yaklaşık 1,5 ay oldu. Mezun öğrenciyim ve geçen sene hocalarım bolca; gece yastığa başını koyduğunda vicdanın rahat mı, hedeflerin hayallerin için çalıştın mı düşün derdi. Son 1,5 aydır çok rahatım. Şunu diyebiliyorum: Ben hayallerim için gerçekten uğraşıyorum. Unutmayalım ki her güzel şey fedakarlık ister ve ben fedakarlık yaptığımı düşünüyorum. Kemal abim sağolsun beni en iyi şekilde yönlendiriyor ve ben böylece daha emin adımlarla ilerliyorum. Yolumuz uzun, çok yorucu belki ama yanımda olan güzel bir aile ve iyi bir koç var. İyiki de varlar.

Ayşenur T.

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Ben ne 12. sınıfım ne de mezunum. Liseden 12 yıl sonra üniversiteye ve istediğim bölüme gitmeye karar vermiş, kafasına koymuş bir anneyim.? Bu sürece başlamadan önce, çok fazla program yaparak zaman kaybettim. Aslında ders çalışmayı oturtamıyordum. Kesinlikle desteğe ihtiyacım vardı. Derslerden ne kadar korksam da aslında eksikliğim verimli çalışmamak ve yavaş yol kat etmek olduğunu anladım ve bu süreçte araştırma yaptıktan sonra Kemal kardeşime rastladım. İyi ki de rastladım. ? Çünkü bir konuya 2 ay çalıştığım zamanlarım oluyordu ve daha bunun tekrarı var, pekiştirmesi var derken… Kendimi güvenli ellere teslim etmek, karşındakinin seni yönlendirmesi, sana yol göstermesi aşırı motive edici ve rahatlatıcı. Bence her şekilde ders çalışabilirsiniz, ama yavaş ama hızlı… Fakat birinin sizin adınıza stres yönetimini sağlaması ve programlama konusunda “doğru yoldasın“ demesi kadar önemli bir şey yok.
Birçok eğitim koçuyla konuştum, bir çok yer araştırdım. Hem maddi açıdan sarsmayacak aynı zamanda karşınızdaki de bir öğrenci olduğundan empati yeteneği size çok şey katacak. Umarım sınav sonuna kadar hep destekçim olur.

Merve N.

Kemal abiyi ilk kez YouTube üzerinden keşfetmiştim. Ama online koçluk, aklımda soru işaretleri barındırıyordu. İyice araştırdıktan sonra çok faydalı olacağını düşündüm (tabii ki yanılmamışım ☺). Hemen büyük bir heyecanla Kemal abiyle iletişime geçtim. Daha ilk konuşmamızda motivasyonum büyük ölçüde arttı. Kemal abi mükemmel koçluğu, samimiliği ve moralimi yükseltmesinin yanında ayrıca bana düzenli çalışabilmeyi de öğretti. Aklımdaki soru işaretlerine her zaman cevap bulabiliyor, konularımda da artık düzenli bir şekilde ilerleyebiliyorum. Kemal abi diğer koçlarla karşılaştırdığımızda hem bizim gibi bu yollardan geçen hem de abimiz kadar yakın hissedebileceğimiz biri. YKS sürecinde güvenebileceğimiz, bizi destekleyen biri ve büyük bir ihtiyaç. İyi ki Kemal abiyi tanımışım, bu süreci minimum kaygıyla geçirebilmemin en büyük destekçisi. Eğer aklınızda online koçluğa dair tereddüt varsa kesinlikle tereddüt etmemelisiniz. Bu süreçte Kemal abi gibi bir destekçiye sahip olmak büyük bir şans. İyi ki bu şansı yakalamışım.

Beyza G.

Mezun öğrencisiyim. Bir aydır online koçluk alıyorum. Kısa sürede bu kadar yol alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bu bir ayda düzenli ve sistemli çalışarak zamanın her şeye yetebileceğini gördüm. En önemlisi de yapabileceklerimin farkına vardım. Onlinekocunuz ekibinden çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca tüm ilgisi ve samimiyeti için Dilara ablaya çok teşekkür ederim

Zeynep Y.

Online koçlukla tanışmadan önce kendi kendime plan yapmakta çok zorlanıyordum, yapsam da uyamıyordum. Ama Kemal abi ile tanıştıktan sonra böyle bir şeyin yaşanması imkansız gibi bir şey oldu :)) Birinin sizi sürekli takip etmesi sizin sürekli ders çalışmanızı sağlıyor bence. Ve Kemal abi bunu çok iyi yapıyor… Kendi başıma çalışarak öğrenemem derken bunu yapabileceğimi bana gösteren, bu uzun ve yorucu yolda bana tam destek veren biridir Kemal abi. Bu yolda hedeflerinize ulaşmanız konusunda yol gösteren, her zaman yanınızda olan, modunuz düştüğünde sizi yerden kaldıran, ödevleri ve etütleri yapmadığınızda sizi gerçeklerle yüzleştiren ve halinizi hatrınızı soran bir Kemal abiniz varsa sırtınız hiç yere gelmez :))

Şevval Ş.

YKS gibi tamamen sistemli ve planlı bir çalışma gerektiren bir sınavda online koçluk almak yaptığım en iyi seçim diyebilirim. Her hafta hangi kaynaktan hangi konuya ne kadar çalışıcağınız belliyken çalışmak çok daha kolay oluyor. Sizin için oluşturulan programa ister istemez uyuyorsunuz, yapamam diye düşündügünüz yerlere bile çıktığınızı fark ediyorsunuz. Ben çalışmaya başladığım ilk hafta bile çok memnun kalıp geç başladığım için pişman olmuştum. Kısacası her konuyu da danışabileceğiniz ilk günden beri samimi davranan online koçluğu herkese çok tavsiye ederim.

Zehra T.

Öncelikle merhaba, ben 12. sınıf öğrencisiyim ve yazın çalışmaya başladım. İlk ay çalışıyorum, sabah erken kalkıyorum falan ama hiçbir şekilde verim alamıyordum. Saatlerce dersin başında durmakta sorun yoktu ama neye nasıl çalışacağımı bilmiyordum. Sonra sosyal medyada derece yapan birisi nasıl çalıştığını anlatıyordu, orada gördüm koçluğu. En başta tereddütlerim olsa bile denemek istedim. Ve şimdi hiç tereddüt etmeden söyleyebilirim ki sonuna kadar değiyor. Kendimi bir düzene oturttum, konularımı düzenli olarak çalışabiliyorum, neye ne kadar süre çalışabileceğimi daha iyi biliyorum Kemal abi sayesinde. Soru hedefleri ve konu takipleri bu şekilde çalışırsam hedefe yavaş yavaş yakınlaştığımı gösteriyor sanırım. Bu da cidden beni çok mutlu ve motive ediyor. Ben normalde düzenli çalışabilen, hatta bu kadar çalışabilen biri bile değildim. Şimdi çok güzel bir düzenim var ve bu düzenime beni takip eden, yol gösteren birileri olduğu için uymak için büyük bir çaba gösteriyorum. Umarım bu düzenim hep böyle gider ve hedefime ulaşabilirim. Online koçluğu düşünenler için de tereddüt etmeden tavsiye ederim. Sonuna kadar faydasını göreceğinize eminim. Buradaki insanların diğer koçlardan farkı öğrenci olmaları ve kendinizi daha rahat ve yakın hissetmeniz. Bu da her açıdan bize yardımcı olmalarını çekinmeden söylememi sağladı. 1-1.5 ay olmasına rağmen ben çok memnunum ve sonuna kadar birlikte çok güzel bir şekilde ilerlemeyi umut ediyorum.

Rabia M.

Öncelikle merhaba, ben ülkemiz şartlarında atanmış ve beş yıldır çalışmakta olan bir memurum fakat sürekli olarak ikinci bir üniversite okumak ve daha çok okumak isteyen biriyim. Yıllardır memur olduğum yerde, bu konuda çabalarıma yanıt bulamamdan oldukça şikayetçiydim. Yıllardır her sene inatla aldığım yks / ygs / lys ders kitaplarının bir sene sonra bir başka yayına yerini devretmekten başka görevi olmamıştı. Bu yıl bir yakınım vasıtasıyla, online koçluktan haberdar oldum. “Dersane olmamasından, sınavın gidişatından ve konulardan bihaber olmaktan bahsediyordun. Bi bakmalısın”’ diye öneride bulunmuştu. Kaybedecek bir şeyim yok deyip elbetteki bir araştırmadan sonra iletişime geçtim. Birazcık da yaşımın verdiği rahatlıktan söylüyorum nasıl da ışıl ışıl ve gerçekten umut dolu insanlarla karşılaştım. Benim kahramanım Kemal Bey, gerek motive edici konuşmaları gerekse de yol gösterişi bana ışık oldu. Sürekli olarak ertelediğim ve daha sonra da yapabilirim dediğim şeyler için tetikleyici güç oldular. İçinde bulunduğum koşullar hayallerim için yetersiz bahanesini bir tarafa bırakıp dört elle hayalime sarılmama, tüm işleri bir kenara bırakıp çabalama sebep oldukları için bile oldukça müteşekkirim ben kendi adıma. Program ve bu hafta ne yaptın, nasıl gitmeliyiz gibi spesifik yaklaşımları oldukça rahatlatıcı ve bir tık bile olsa ilerlemeye sebebiyet veriyorsa bu harika bir şey. Kendi adıma Kemal Bey’e sıkıntı yaratmayacak yoğunlukta olmadığı sürece çevremdeki herkes önerir oldum. Şimdiden teşekkür ederim…

Dilşah Ç.

Bu sene üçüncü kez mezuna kaldım ve meslek lisesi mezunuyum. Ben ve benim gibi bir çok temeli iyi olmayan kişiler nasıl çalışacağını nasıl soru çözüp kaç saat çalışacağını yani disiplin kuralı nedir tam olarak kavrayamanlar için bire bir sistem. Birinin sizi yönetmesi size uygun program ve yardımlarıyla destek olması bütün sorularınıza cevap buluyor. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve ne çalıştığını, nasıl çalıştığımı bilerek çalışıyorum. Ve en önemlisi Kemal abinin cidden bir arkadaş ve bir abi yardımı desteği ile yaklaşması en güzeli. Eminim ki online koçluk ile daha çok güzel sonuçlar elde edeceğim.

Müzeyyen B.

Kemal abiciğimm etütlerimin çoğunu hallettim azıcığı kalmışken senle görüşmelerimizden sonra gelen tam destek motivasyon için sana bir kez daha çok çok teşekkür ederimmm. Yani her ne kadar bu online koçluğa yazın başlasam da şu an keşke daha erken başlasaydım pişmanlığı bile oluyor. 12 yıllık öğrencilik hayatımda ilk kez çalıştığımdan aşırı derece verim alarak ve ne çalıştığımın nasıl ilerlediğimin günlük haftalık aylık takipleri ile kendimin bilincine vardım. Her hafta görüşmelerimizde desteğin ile aşırı motivasyon geliyor. Kendim eskiden masa başına oturmakta zorlanırken sen bir ayda masa başına oturmayı ve günlük bilinçli her saati bol verimli çalışmayı bana kazandırdığın için çok teşekkür ediyorum 🙂 Kalan etütümü halletmeden önce içimden gelenleri yazmak istedim. Beni ilk seneden istediğim hedefe ulaştıracağının ve yaptığın en kral abiliğin desteği ve motivasyonu içerisinde rakiplerimi elemeye gidiyorumm ? İyi ki Online Koçluk! İyi ki Kemal Abi! 🙂

Buse K.

Evet, sınav telaşı başlamıştı ve ben bir türlü düzenli ders çalışamıyordum. Dersin başında en fazla yarım saat geçirebiliyordum. Baktım olacak gibi değil, işler böyle yürümüyor. Bende bir öğrenci koçu ile çalışmaya karar verdim, düzenli ve verimli bir şekilde çalışabilmek için. Araştırmalara başladım, bulunduğum yerde malasef bir koç bulamadım (ama bu malasef sonradan iyi kiye döndü ?). Araştırmalarım sonucu online koçluk yani Kemal Abi ile karşılaştım, iyiki de karşılaşmışım. Şu anda derslerime düzenli bir şekilde çalışabiliyorum ve soru sayımda da her gün üzerine koyarak ilerliyorum. Bu sayede hem ders çalışmış hem de kendimi motive etmiş oluyorum. Kemal Abi de sağolsun her konuda yardımcı oluyor ve takip ediyor.

Ali K.

Bu sene mezuna kaldım ve düzenli bir şekilde çalışmam gerektiğinin farkındaydım. Kendime sürekli programlar yapıp uymuyordum. Bir desteğe ihtiyacım olduğunun da farkındaydım. Kemal abiyi YouTube’dan takip ediyordum. Bir gün online koçlukla ilgili bir videosuna denk geldim ve izledim. Daha sonra internet sitelerinden biraz daha detaylı inceleme yaptım. Her şey gerçekten çok tatmin ediciydi benim adıma . Daha sonrasında başvurdum ve Kemal abiyle görüştük. Gerçekten insana o kadar güven veren biri ki. Beraber bana uygun programlar yapıyoruz. Normalde masa başına oturmakta güçlük çekiyordum ancak Kemal abi sayesinde daha motive bir şekilde hayallerimi ve sorumluluklarımı bilerek daha kolay oturabiliyorum. Ve en önemlisi çalıştığımı anlıyorum. Bir gün emeklerimin karşılığını alacağıma inanıyorum. Her şey için çoook teşekkürler Kemal abii

Sultan G.

20 sene sonra tekrar üniversite okumaya karar verip hazırlanmaya başladım. Ama üzerinden yıllar geçtiği için – günümün neredeyse tamamını ders çalışmaya ayırsam da- doğru çalışma sistemini bir türlü oturtamadım. İhtiyacım olan desteği nihayet buldum. Online koçum Kemal hocamın sakinliği, duruma hakimiyeti ve inanılmaz detaylı şekilde hazırlanmış harika tabloları ile daha ilk ayda doğru yerde olduğuma ikna oldum. Ülkemizde sizler gibi pırıl pırıl, etrafına ışık saçan, zehir gibi girişimci gençler olduğunu görmek harika! Başka gençlere de bu şekilde destek olmanız muhteşem! Bir ablanız olarak yürekten teşekkür ediyorum.

Birgül K.

Öncelikle neden koçluğa başvurduğumu anlatayım. Birincisi başarili insanlar bu sınav sürecinde yön verebileceğini düşündüm. İlk Kemal hocamla telefon konuşmasi yapınca evet dedim istediğim öğretmen (eğitim koçu) bu, hemen hocama yazdım ve 4 taksidi simdi ödemek istediğimi söyledim. O kadar memnun kaldım ki ilk ayda bile farkını görebilirsiniz arkadaşlar. Kesinlikle pişman olmazsınız emin olun. Sonrasında matematik sorununu çözmeye çalıştık. Hallediyoruz şuan ve netlerim arttı, düzene girdim. En iyisi de ne biliyor musunuz? Sizi takip eden birisinin olması. O cumartesi günleri saat on buçuk ile on bir arasında hocam arıcak korkusu. Eyvah bu haftaki ödevleri yaptım mı, yapmadım mı sorusu bile sizi bir sekile düzene sokması. Bundan sonrası da başarıya adım adım gidiyorsun zaten. Keşke diyorum daha önceden tanışşaydım hocamla… Ama nasip bu güneymiş şimdiden başvurmak isteyen arkadaşlarıma sesleniyorum, gönül rahatlığıyla Kemal hocaya başvurun çünkü başarı sizin de hakkiniz?

Esma K.

Online koçlukla karşılaştığımda sınava iki ay kalmıştı. Son sene açık liseye geçip evde kendi başına çalışan birisi olarak ne yapmam gerektiğini bilemez durumdaydım. Şanslıydım ki durum böyleyken online koçluk ile karşılaştım. Açıkçası benzer hizmetler çok çeşitli olduğu için karar vermede nasıl bir yol izleyeceğimi bilemiyordum. Fakat buradakilerin öğretmen değil de zamanında bu yollardan başarıyla geçmiş kişiler olması bana çok daha cazip geldi ve iletişime geçtim. İyi ki de bu kararı vermişim çünkü sadece bir ders çalışma koçu değil yeri geldikçe bir abi, bir arkadaş gibi de konuşabiliyorsunuz. Her şeye rağmen aslolan kişinin kendi gayreti. Koçluğun başlangıcında da söylendiği gibi siz gerçekten inanmaz ve azmetmezseniz hiçbir şey sizi başarıya ulaştıramaz. Sonuçta bazen uykunuzdan bazen eğlencenizden taviz vererek çalışacak olan sizlersiniz. Asıl ihtiyacınız olan tek şey kendiniz, kendinize olan inancınız. Yine de bu yolda yanınıza bir yol arkadaşı ararsanız mutlaka Kemal abiyle bir görüşün derim. Hayat bizzat bir yolculuk, uzunluğunu bilemediğimiz bu yolculuğun önemli kısımlarından birine başlıyorsunuz. Buranın sonundaki bir kişi olarak size şunu söyleyebilirim ki sonucunuz ne olursa olsun yolun, yani hayatın, ne başı ne de sonu. Hatta belki yaşadığınız hayat bir başkasının hayali. Önemli olan elindekinin tamamını ortaya koymak, bunu bilmenin verdiği huzuru tatmalısınız. Şunu da açıkça söylemeliyim ki kolay olmayacak, dünyanızın karardığını hissetiğiniz anları herkes gibi siz de yaşayacaksınız fakat emin olun ki eninde sonunda aydınlığa ulaşacaksınız. Yeter ki hiçbir zaman hayallerinizin peşini bırakmayın; gerekirse dinlenin, ama asla pes etmeyin…Bir gün kendinizi düşlediğiniz yerde görmeniz dileğiyle..

Selma A.
2019 YKS, Türkiye 67. si

Koçluğa başlayalı bir ay oldu. Çok stres içindeydim ve ne yapacağımı hangi konumda olduğumu bilmiyordum. Yani her şey askıda kalıyordu. Ama Kemal abiyi tanıyınca daha çok çalıştığımın ve doğru yolda olduğumun farkına vardım. İyiki varsın Kemal abiiii??

Sueda E.

Online koçluk karşıma çıktığında merak ettim ve araştırdım. Son sınıfa geçiyor olmam ve bir gözetim altında olmak istemem en büyük etkenlerden biri oldu. Açıkçası başta merak ettiğim için koçluğu denemek istedim. Ardından bu koçluk beni disiplinli bir hale getirmeye başladı. Bazı günler ders çalışmak için alarm kurup kalktığımı biliyorum. İlk haftaki soru çözme sayımla ikinci haftaki soru çözme sayım arasında baya bi fark vardı. Umarım bu fark daha da artacak. Ayrıca her türlü sıkıntım olduğunda, kafama takılan bir şey olduğunda sorabileceğim bir abim de olmuştu. Açıkçası eskiye göre daha fazla ders çalıştığımı çevrem bile farketmişti. Bu yüzden bende çok mutlu olmuştum 🙂

Begüm B.

“Acaba doğru bir karar mı, işe yarar mı?” gibi düşüncelerle başladım ama daha ilk telefon konuşmasından içim rahatlamaya başladı. Kendi potansiyelini görebilmek için çok güzel bir imkan. En önemlisi de haftalık konuşmalar motivasyonunu çok arttırıyor. Tek başıma yaptığım çalışmaların ne kadar verimsiz olduğunu gördüm. Artık tanıdığım herkese öneriyorum.

Yağmur Y.

Online Koçluğa yaklaşık 1,5 ay önce başladım. Hiçbir zaman planlı çalışan bir insan değildim. Okul hayatımı bir şekilde götürebiliyordum ancak bu şekilde üniversite sınavında istediğim sonucu elde edemeyeceğimi biliyordum. Dikkat dağınıklığı ve odaklanma gibi problemlerim vardı. Bunun, ne yapacağımı bilmemekten kaynaklandığının farkındaydım. Masanın başına oturduğumda nereden başlıyacağımı bilemeyip uzun saatler boyunca masa başında vakit geçirip kendimi çalıştım diye ikna ediyordum. Artık sınav senesine gireceğim için bir arayış içindeydim. Kemal abinin de bu süreçten geçmiş ve iyi bir şekilde bu sınavı atlatmış biri olması ona güvenmemi sağladı. Öğrencilere değer verdiklerini görüyorum. Kafama takılan bir şeye en kısa sürede cevap alabileceğimi biliyorum. Başladığımızdan beri bitirdiğim konuları ve çözdüğüm soruları gördükçe motivasyonum ve kendime olan inancım artıyor. İyi ki varsınız. Her şey için çok teşekkürler.

Çağla K.

Öğrenci koçluğunu almaya başlamamdaki en büyük etken bu sınav sürecini geçirmiş ve iyi sonuçlar göstermiş kişilerin koçluk yapmasıydı. Bu yüzden de alırken aklımda bir şüphe yoktu. Düzenli bir şekilde ödevlendirme yapıp kendi durumumu kontrol etme şansını verdikleri için ve gerek motivasyon gerek ödevler olsun bu süreçte koçluğu aldığım için öğrenci koçluğundan gayet memnunum. Herkese de öneririm 🙂

Ela H.

Canım Kemal Abim, iyi ki karşıma çıkmışsın senin sayende ders çalışmaya başladım. Başlarda zorlandım, umudumu kaybettiğim, yapamayacağım dediğim günler oluyordu ama sen hemen beni motive ediyordun öyle güzel konuşuyordun ki içimde bir başarma hissi oluyordu ve hemen ders çalışıyordum. Ben elimden geleni yaptım sen ise bana elimden gelenin daha fazlasını yaptırdın. Çook teşekkür ederim sana. İnşallah sen de ben de hayal ettiğimiz kariyerlerin en iyi yerlerine gelebiliriz. İyi ki varsın Kemal Hocacımm ♥️

Işılay A.

Hiç araştırmadan almıştım koçluğu ve tesadüfi karşınıza iyi şeyler de çıkabiliyormuş. Beni tanımadan yargılayan çoğu öğretmene kıyasla beni tanımaya çalışıp ona göre hareket etti Kemal abi. Ayrıca kendimi her yetersiz hissettiğimde gerçekten bana güvenen bir abim olduğunu düşündürdü ve sınava kadar hep yanımda oldu. Güzel bir amacı var ve bunun için gerçekten çalışıyor yoksa neden zamanını bize ayırsın? Bir aylık da olsa deneyebilirsiniz eminim hiçbir şey kaybetmezsiniz hatta baya şey kazanırsınız. Mesela kendinizi bir anda deli gibi ders çalışan biri olarak da bulabilirsiniz bunun sizin için çok faydalı olacağına eminim.

Şimal Ö.

Online eğitim koçluğunu ilk YDS için sorduğumda AYT ve TYT’de daha iyi olduklarına dair dönüş almıştım. Aradan biraz zaman geçince yüksek lisans tezime rağmen bir hevesle AYT ve TYT’ye hazırlanmaya başladım. 1 – 1,5 aylık bir online eğitim koçluğu aldım. Tabii bu kararı alırken yoğunca bir tez sürecine gireceğimi bilmiyordum. Evet, Tez yoğunluğundan dolayı AYT ve TYT için pek bir şey yapamadım belki ama o kısacık zamanda aldığım koçluk sayesinde Mayıs ayında girmiş olduğum ALES’ten muhteşem bir puan aldım ve şu an önümüzdeki tarihlerde değerli koç ile bu sefer daha güzel daha sağlam bir YDS çalışma programına başlayacağız. Bu kadar işini severek yapan, heyecanlı, içten ve samimi bir ekibe, yapacağınız yatırımı sakın ha sakın çöp olarak görmeyin. Onların geleceği parlak, bırakın sizlerin de sağlam bir gelecek oluşturmanıza yardımcı olsunlar. Birebir eğitimlerden daha faydalı olan online eğitim koçluğunu, farkeden herkesin değerlendirmesini tavsiye ediyorum. Başarılar koç, her daim takipteyim 🙂

Sümeyye Ö.

Koçluk almayı senenin başından beri düşünüyordum ancak ocak ayında başladım. Sanal olması başta olur mu ki dedirtsede başladıktan sonra istediğim soruya her zaman cevap alabiliyor olmak bir yerde yeterli oluyor. Üç aşağı beş yukarı sistemin nasıl olacağını YouTube’daki videolar sayesinde tahmin edebiliyordum. Koçluk sistemine dahil olduktan sonra gerçekten çok güzel bir çalışma süreci başladı. Tüm program benim çalışabileceğim mekanlara ve zamana göre ayarlandı. Burda özellikle ocak ayında en çok zamanı yönetmeyi öğrendim diyebilirim. Çalışmanın yanı sıra moralimi de hep yüksek tutmama yardımcı oldu ki zaten çalışmaların verimli olmasını sağlayan da buydu. Senenin sonuna geldiğimde tek pişmanlığım bir kaç ay erken başlamamak oldu…

İrem G.

Online koçluk programına ocak ayı gibi başlamıştım. Bu sene yüksek hedeflerim olduğu için düzenli bir şekilde çalışmam gerektiğinin farkındaydım. Çok çalışmayı becerebilsem de düzeni bir türlü kuramamıştım. Netlerim artmıyordu, moralim tam anlamıyla yerlerdeydi. Bu sene kesinlikle olmayacak, mezuna kalıcam diye takmıştım. Sonra aklıma 1 sene önce gördüğüm Kemal Abinin koçlukla alakalı postu geldi. Kemal Abiyi zaten önceden beri Instagram’da takip ediyordum. Hemen iletişime geçtim ve ertesi gün başladık. Açıkçası ben oldukça memnun kaldım. Yani ben aslında sene başında programımı yalnızca ben yaparım, kendi kendime hallederim diyordum ama işler pek de planladığım gibi gitmeyince en kötüsü ne olabilir diyerek başladım. Hazırladığı programlar dışında Kemal Abinin bence bir arkadaş / kardeş olarak yaklaşması daha düzenli çalışmamı sağladı. Ciddi anlamda güzel gaza getirip motive etmesi de cabası 🙂 Şu an istediğim yer olur veya olmaz orasını bilemem ama ben başladığım nokta ile şimdiki halim arasındaki farkı görebiliyorum. Kemal Abi ile çalışmaya başladıktan sonra netlerimde ciddi bir şekilde artış oldu. Çalışma düzenim oturdu. Yani kısacası siz de benim durumumdaysanız bence online koçluğun faydasını fazlaca görürsünüz. Teşekkür ederim 🙂

Ceyda H.

Koçluğa başlamadan önce de düzenli bir şekilde ders çalışan bir insandım ama şunu anladım ki gerçek anlamda verim aldığım günler çok azmış. Ben yurtta kalıyorum ve bazen insan yurtta tamam hadi bugün yoruldum diyip bırakıp çalışmaktan vazgeçebiliyor ama kemal abiyle çalışmaya başladıktan sonra böyle bir şey dediğimi hiç hatırlamıyorum. Şu 2-3 hafta içinde kendi içimdeki doğru düzeni ve çalışma şeklini Kemal abiyle bulduğumu düşünüyorum. Kemal abi her konuda ilgili ve sorunlara karşı çok düşünceli bir insan. Eğer kafanızda bir soru işareti varsa merak etmeyin tüm sorular hallediliyor… Çok gecikmeden hemen başlayın derim 🙂

Zeynep A.

Online koçluğa başlayalı 1.5 ay oldu ama keşke daha önce başlasaymışım diyorum. Evde çalışan bir mezun olarak motivasyonum çok düşüktü. Kendime plan yapsam bile yeterince uyamıyordum, sürekli aksıyordu. Fakat kemal abiyle tanıştıktan sonra daha planlı, daha isteyerek, kendime daha çok güvenerek çalışmaya başladım. Özellikle kemal abinin sınavlar, çalışma temposu ve kaynak konusundaki önerileri ve bir abi gibi samimi konuşmaları motivasyonum konusunda çok yardımcı oldu. İyi ki online koçluğa başlamışım. Başta Kemal abi olmak üzere tüm onlinekocunuz ekibine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum 🙂

Hüdanur S.

Kemal abi ile çalışmaya başlamadan önce daha bir özgüvensizdim. Yapamayacağımı düşünüyordum. Sınav haftaları her zaman ağlamaklı geçiyordu fakat Kemal abiyle konuşup bu durumu çözdük. Güzel bir sınav haftası geçirdim. Başta biraz önyargılıydım, acaba nasıl olur diye ama her şeyi bir sisteme oturttuğu için sorun olmadı. Bence tek başına çalışmayı bilmeyen herkes ya da bir yardım almak isteyen herkes Online Koçluk’tan yardım almalı. Teşekkür ederim Kemal abi bana yardımcı olduğun için.

Emine T.

Dershaneden dolayı bir koçla çalışma fikri aklımda yoktu. Youtube’da dolaşırken Kemal abinin koçluk videosunu gördüm. İlgimi çekti, olur mu olmaz mı derken dershanenin bu yönde eksik kaldığını fark edip ailemle konuştum. Sayfayı inceledikten sonra annem “Kesinlikle beraber çalışmalısınız.” dedi 🙂 Sonra iletişime geçtik. Gerçekten ilk izlenimi çok iyi oluşturdu Kemal abi bizde. 40 dakika gibi bir sürede tanıştık, konuştuk, programımızı yaptık. Bu işe girmeden önce sınav haftasına kadar hiç çalışmaz 1 hafta kala insan dışı muamele ile konuları yetiştirmeye çalışırdım. Ama şuan – biraz ağır 🙂 – Kemal abinin programı sayesinde zamanı iyi yöneterek yapmam gerekenleri yetiştiriyorum. En güzeli de günün sonunda yastığa kafamı rahat koyuyorum ki bu mükemmeliyetçi iseniz müthiş bir şey. Ayrıca sürekli iletişim halinde olmak, sorunlarınıza beraber çözüm bulmanız vs. En önemlisi de her konuda fikrinizi ve onayınızı alması çok güzel 🙂 Memnunum ve herkesin bu süreci Kemal abi ile geçirmesini sonuna kadar tavsiye ediyorum.

Ayşe S.

Öğrenci Yorumları ve Kayıt

Umarız öğrenci yorumları sayfamız aklınızda takılan sorulara bir nebze olsun cevap oluşturmuştur. TYT – AYT koçluk sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilir ve aşağıdaki kayıt ol seçeneğine tıklayarak mail üzerinden bizimle iletişime geçerek kayıt olabilirsiniz. Ayrıca şirket web sitemizden de hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kayıt olmak mı istiyorsun?